Ples u vévodkyně přehled

Ples u vévodkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500865/bmid_ples-u-vevodkyne-xsL-500865.jpg 4 32 32

Sophie série

Tajemství, nečekaná láska, intriky, ženský půvab a mužské rytířství – píše se rok 1531 a na francouzském zámečku Anet se za dramatických okolností objeví mlčenlivá kráska. Její příchod zasáhne do života majitelky zámku i celého dvora. Záhadná dívka je v ohrožení života, o své minulosti nesmí prozradit ani slovo, a proto předstírá němotu. Kam se poděl hrdinný rytíř, který ji zachránil před bandity? Co se stalo s jejími vzácnými klenoty? A kým ve skutečnosti neznámá žena je? Příběh plný tajemství se začíná rozplétat… Úspěšná romanticko-historická sága slovenské spisovatelky Martiny Monošové se představuje českým čtenářům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ples u vévodkyně. Přihlašte se a napište ho.

Dámaskloboukem
03.03.2024 3 z 5

Historicky román s detektivní zápletkou je obrovské sousto, za kterým stojí spousta práce několika lidí. Tady, bohužel vynaložené úsilí neodpovídá kvalitě výsledku. Knížka má krásnou obálku, spoustu věrohodných údajů a přesto jsem při čtení měla pocit přežvykování suché slámy ( ne ze bych to někdy zkoušela ).
Příběhu zoufale chybí šmrc, spád, napětí, prostě něco, co by zlepšilo čtivost. Škoda. Mohl to být super začátek výborné historické série.

maminaOlina
20.12.2023 2 z 5

Čtení bylo odpočinkové a příjemné , i když zápletka byla trochu trhlá, ale jako odpočinkové čtení, úžasné

pip11
08.06.2023 4 z 5

Byl to příjemný příběh, ale něco mi tam chybělo. Kniha končí naprosto otevřeným koncem, což mě tedy nepotěšilo.

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Kniha Ples u vévodkyně v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x