malen malen komentáře u knih

Záře purpurové hory Záře purpurové hory Manuela Martini

Oddychovka, dalo se číst, ale na to, jak to mělo být napínavé, docela divný konec.

24.07.2012

Sláva na splátky Sláva na splátky Emma Tekelyová

Něco jako Collins v malém slovnenském městě, celkem dobře se to četlo.

24.07.2012 4 z 5

Heřmánkový palouk Heřmánkový palouk Mary Wesley

Na to, že to autorka napsala v tak pokročilém věku, aspoň podle přebalu na knize, tak se mi to docela líbilo.

27.06.2012 4 z 5

Krásky a zvířata Krásky a zvířata Zita Marinovová

Oddechovka, čte se celkem rychle, ale mezi své oblíbené autorky si ji nezařadím.

26.06.2012 2 z 5

Hadí tanec Hadí tanec Larry Brooks

Dalo se to číst, ale na můj vkus moc zdlouhavé, až jsem se ztrácela v ději

12.06.2012

Draci přece nejsou Draci přece nejsou Philip Reeve

Mému 10-letému synovi se moc líbila a i já jsem byla zvědavá, jak se věci vyvinou...

22.05.2012

Duch Duch Robert Harris

Sice mne politické knihy moc nebaví, ale tohle se mi docela líbilo, celkem čtivé.

22.05.2012 4 z 5

Rukojmí Rukojmí Robert Crais

Velice napínavé a čtivé. Jen ten konec byl moc uspěchaný, ale i tak dobré.

09.05.2012 5 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Docela vtipné, čtivé.

08.05.2012 4 z 5

Kruh se uzavřel Kruh se uzavřel Iveta Svobodová

První část byla napínavá, ale zbytek mne zklamal, čekala jsem víc. Jinak je to takové to čtení pro ženy. :-)

08.05.2012 3 z 5

Bušení srdce Bušení srdce Suzanne Brockmann

Dobře čtivá kniha pro nenáročné čtenáře, tedy pro mne.

25.04.2012 4 z 5

Čas letí Čas letí Suzanne Brockmann

Autorku neznám, docela mne to bavilo, asi patřím k těm nenaročným čtenářům. Určitě vyzkouším ještě i nějakou další její knihu.

22.04.2012

Kdopak to tu kope aneb zápisky z plodové vody Kdopak to tu kope aneb zápisky z plodové vody Petra Braunová

Příběh kombinovaný s příručkou o těhotenství, super! Pro nastávají maminky zpříjemní čekání, ale zase bych měla hrůzu ze všech těch testů, naštěstí to už máme za sebou.

22.04.2012 4 z 5

Deník pro mého psychiatra Deník pro mého psychiatra Lenka Teremová

Dalo se číst, docela mne to i bavilo, ale ten konce mne nenadchl. Taky bylo v knize pár překlepů...:-)

22.04.2012

Příručka špatné matky Příručka špatné matky Kate Long

Líbila se mi. Ještě jsem od této autorky nic nečetla, ale myslím, že budu zvědavá i na další její díla.

16.04.2012 4 z 5

Zlatá země Zlatá země Barbara Wood

tak mne tato kniha, ač Woodovou čtu strašně ráda, zas tak moc nechytla. Prostě jsem od této autorky zvyklá na něco lepšího.sorry

14.04.2012 3 z 5

Rusalčina volba Rusalčina volba Zora Kyněrová

Na přebalu knihy je napsáno, že jde o strhující vyprávění....Jak pro koho, mne kniha přišla šíleně nudná . Vzhledem k mnoha tématům, které v ní autorka otevírá jsem si myslela, že se aspo%n něco dozvím, či poučím, ale nestalo se.

20.03.2012 odpad!

Miláček žen Miláček žen Jackie Collins

líbila se mi, četla se rychle, přestože má tolik stránek,

11.03.2012 5 z 5

Anděl s druhým křídlem Anděl s druhým křídlem Jitka Prokšová

Ze začátku se mi kniha líbila, ale nakonec mám z ní takový pocit smutku a rozladění ... Navíc , pokud nejste zrovna ideálem krásy, tak se Vás mohou dotknout Hynkova hodnocení žen v jeho blízkosti....

26.02.2012 3 z 5

Malináda Malináda Monika Petráková

Pozitivní na knížce je, že se dá přečíst za dvě hoďky, tedy ne cestování dobrá. Jinak mne moc nenadchla, ale číst se dala.

26.02.2012 3 z 5