Draci přece nejsou přehled

Draci přece nejsou https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90575/draci-prece-nejsou-90575.jpg 4 26 26

Lovec draků Brock poklusává na své věrné klisně světem a užívá si svého živobytí. Dobře ví, že žádní draci ve skutečnosti neexistují - přišel na to, jak bez jediného máchnutí mečem zabíjet děs v duších ustrašených venkovanů. Na svou další výpravu do vysokých hor s sebou vezme jako sluhu němého chlapce Ansela. Očekává další bezpracný lov bez jediné kapky krve a příjemnou odměnu od vděčných obyvatel. Nelítostné hory však návštěvníkům tentokrát připraví nečekaná překvapení, vůči nimž je neochrání ani zbroj a meč. Kromě třeskutého mrazu, sněhových bouří a hlubokých strží na ně ve výšinách totiž číhá netušené krvelačné nebezpečí.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

No such thing as dragons

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Draci přece nejsou. Přihlašte se a napište ho.

arcs
23.02.2022 2 z 5

Příliš velká očekávání po Smrtelných strojích. Jednoduchoučký lineární příběh, bez jakéhokoli překvapení, který ne a ne se rozběhnout, a pak skončí.

Mirka.K
20.06.2018 3 z 5

Kniha sice nenaplnila moje očekávání, ale ani mě úplně nezklamala. Zaujalo mě autorovo neobvyklé vyobrazení draka.
Co mě naopak nepotěšilo byli hrdinové, kteří sice byli celkem věrohodní ale bohužel i nudní, a chybějící silnější závěr. Ona kniha celkově v druhé polovině trochu ztratila dech.
Ale i tak bych si příběh užila, kdyby tam autor tolik necpal neustálé zmínky o křesťanství. Jednak to bylo otravné a pro příběh zbytečné, ale hlavně tím připravil příběh o jeho kouzlo a pocit nadpřirozena.
3,5*

ditul
16.06.2018 4 z 5

Mě se knížka líbila, taková pěkná oddechovka. Je to pro děti, takže jsem nemohla čekat nic drastického.. Ale fandila jsem drakovi a bylo mi docela líto, že se nakonec záznamy o něm nedochovaly..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Draci přece nejsou v seznamech

draci

Philip Reeve