maky86 maky86 komentáře u knih

Delikátní Dexter Delikátní Dexter Jeff Lindsay (p)

Tak tohle mě opravdu moc nesedlo... Děj se pořádně rozběhl až na posledních stránkách, bylo to pro mě bohužel dost nudné, chybělo mi tam napětí a něco, co by mě totálně vtáhlo... škoda. Moje první kniha ze série a asi i poslední...

11.04.2017 2 z 5

Pohádky k neuvěření Pohádky k neuvěření Terry Jones

Toto knížku jsem si vybrala ke splnění Čtenářské výzvy. Některé příběhy / pohádky jsou opravdu povedené, ale je jich jen pár, bohužel... 3 hvězdičky dávám za různorodost, originalitu, vtip, ale není obecně to nebyl můj šálek čaje

19.02.2017 3 z 5

Deník Deník Anne Frank

Cesta do hlubin duše Anne Frankové toho času žijící v "zadním domě" v Amsterdamu a vnímající události kolem sebe.

06.02.2017 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

moje nejoblíbenější knížky z dětství :) pamatuju si, jak jsem se nemohla dočkat, až vyjde další díl! Mohu vřele doporučit!

19.01.2017 5 z 5

Jatka č. 5 Jatka č. 5 Kurt Vonnegut Jr.

Dávám 3 hvězdičky... tak to chodí.

17.01.2017 3 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Někdy prostě člověk potřebuje projit pacifickou hřebenovku, aby si dal svuj život dohromady... moc hezký příběh, vcítila jsem se do děje a tahala Monstrum s ní

13.01.2017 5 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Nevím, nevím... Po přečtení zdejších komentářů a lákavých poznámkách na samotné knize jsem čekala něco, kvůli čemu nebudu moci spát a budu napjatá, stržená dějem a naprosto uchvácená, možná až vyřízená. Námět není zrovna originální, nicméně se mi líbil pohled malé Merry na to, jak to celé vnímala ("nevinnýma" dětskýma očima) a jak to nakonec celé bylo. Plusem bylo, že se kniha skvěle četla, zhltla jsem ji raz dva, ale trošku to bylo taky tím, že jsem čekala, že TO konečně přijde... A ono nepřišlo... Nelituji, že jsem knihu četla, ale myslím, že s tématem mohl autor mnohem lépe pracovat.

03.01.2017 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Prijemne letni poctenicko

02.07.2016 4 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Opět naprosto parádní kniha!

10.01.2014 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Konečně dočteno. Uf. Po Lovcích hlav jsem opět čekala strhující děj, ale napětí jsem se dočkala až někdy kolem 320. strany... Do té doby jak na houpačce. Chvilku už to vypadalo, že mě knížka začne bavit, ale vydrželo mi to asi tak jednu stránku. Asi jsem od knihy čekala moc, dost mě nudila. Posledních pár stránek to zachránilo, takže nelituji, že jsem si Pentagram přečetla. Nicméně jsem hrozně zklamaná

27.12.2013 2 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

opět výborná kniha!

20.12.2013 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Krásný a velmi silný příběh

09.11.2013 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Výborná kniha! Místy mi brala dech... Neuvěřitelně věrohodně vykreslená atmosféra, napětí na každém kroku.

09.11.2013 5 z 5

Tati, tobě přeskočilo Tati, tobě přeskočilo William Saroyan

Moc milá knížka, která vykouzlí úsměv na tváři a pohladí na srdci :)

16.10.2013 5 z 5