makik111 makik111 komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Poutavý příběh, místy dost smutné, ale určitě je důležité, aby se na minulost nezapomnělo,konkrétně jak lidé trpěli za války. Určitě si přečtu další knihu od autorky.

13.02.2021 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Nepředvídatelný děj, čtivé a nabité akcí, rozhodně jsem si čtení užila.

11.02.2021 4 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Moc pěkná kniha. Četla se pěkně, těším se na další díl.

31.01.2021 5 z 5

Jediný skutečný král Jediný skutečný král Soman Chainani

Pěkné zakončení série. Všechny záhady objasněny, moc jsem si to užila.

22.01.2021 4 z 5

Rozvratník Rozvratník Sebastien de Castell

Skvělé zakončení série plné nečekaných zvratů, opět výborně napsáno.

20.12.2020 5 z 5

Královnovrah Královnovrah Sebastien de Castell

Skvělé pokračování série Divotvůrce. Vřele doporučuji.

30.11.2020 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Úplně skvělá kniha. Bavila jsem se od začátku do konce. Moc se mi líbily autorčiny hlášky a při některých pasážích jsem se opravdu nasmála. Všechny hlavní postavy jsem si oblíbila, obzvlášť Ava je nepřekonatelná. Kniha je velice příjemná oddychovka, která člověku zvedne náladu. Těším se na další knihu od autorky.

25.10.2020 5 z 5

Statečné a zlomené srdce Statečné a zlomené srdce Brigid Kemmerer

Skvělé pokračování série. Kniha plná napětí, nečekaných zvratů i romantiky. Nejprve jsem si nemohla zvyknout, že je kniha vyprávěna z pohledu jiných postav než v prvním díle, ale pak jsem si je oblíbila. Vřele doporučuji a těším se na pokračování.

26.09.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Skvělá oddychovka, milý příběh, přečteno za chvilku. Určitě si přečtu další knihy od autorky.

19.09.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nádherná kniha. Krásně se četla a příběh je opravdu kouzelný. Skvělé postavy i prostředí knihovny mě velmi bavilo.

05.09.2020 5 z 5

Kouzelnice Kouzelnice Sebastien de Castell

Další skvělý příběh. Vývoj postav od prvního dílu je plynulý a velmi dobře vykreslený. Autor skvěle pracuje s napětím. Kellena jsem si velmi oblíbila, stejně tak Reichise a Ferius. Jejich rozhovory nemají chybu. Těším se na další díl.

14.08.2020 5 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Skvělé zakončení série o Renegátech. Autorka vymyslela svět, kterému není co vytknout. V jejím příběhu nejsou žádné mezery, vše do sebe dobře zapadá. Novu a Adriana jsem si oblíbila, i vývoj jakým prošli od prvního dílu. Za mě jedna z nejlepších sérií. Jediné co zbývá říct, škoda že už je konec. Epilog mě úplně odrovnal. Těším se na další knihu od autorky.

30.06.2020 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Autorka opět nezklamala. Napětí, akce, romantika a nečekané zvraty, to vše v knize zvládla bravurně popsat. Čtení šlo samo. Škoda, že už to je konec série. Doufám, že napíše další knihy.

24.04.2020 5 z 5

Polibek vítězů Polibek vítězů Marie Rutkoski

Skvělé zakončení. Za mě nejlepší díl ze série.

05.04.2020 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Naprosto skvělý příběh, vyprávěno zase úplně jiným způsobem než ostatní retellingy Krásky a zvířete. Postavy jsem si moc oblíbila, těším se na pokračování.

03.08.2019 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Skvělé zakončení této trilogie. Autorka stvořila krásný příběh plný napětí, intrik a lásky. Těším se na další autorčiny knihy.

17.06.2019 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Skvělá kniha. Napínavá a nepředvídatelná. Rozhodně doporučuji. Čte se sama.

13.06.2019 5 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

Pěkné zakončení této série.

28.05.2019 5 z 5

Z ohně a papíru Z ohně a papíru Rachel Caine (p)

Druhý díl mě nezklamal. Kniha nabízí opět hodně akce a náhlých zvratů. Děj ubíhá rychle kupředu a kniha se čte velmi dobře. Velmi se mi líbí vykreslení hlavních hrdinů, obzvlášť jsem si oblíbila postavu Jesse. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

01.05.2019 4 z 5