Královnovrah přehled

Královnovrah https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421642/bmid_kralovnovrah-kUQ-421642.jpg 5 198 198

Divotvůrce série

"Vyhraný souboj ještě neznamená vyhraný život Po souboji na poušti Kellen nechtěně potřísní daromanskou vlajku svou krví. Strážcům zákona nyní nezbývá než ho za takový čin zatknout. Několik dní předtím, než je Kellen postaven před královnu, aby byl odsouzen k smrti, dostane od spoluvězně podivnou radu: když zabije královnu, vyslouží si za to shovívavost od těch, kdo jsou u moci. Tváří v tvář jedenáctileté vládkyni však Kellen zjistí, že královna je mnohem bystřejší, než čekal, a navíc v nesmírném nebezpečí.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Queenslayer , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královnovrah. Přihlašte se a napište ho.

Iva095
29.01.2023 5 z 5

Mám za sebou pátý díl, který byl zase naprosto skvělí. Kellen v kombinaci s Reichisem jsou dokonalá dvojka. Moc se těším na závěrečný díl.

Medasek
25.05.2022 4 z 5

Kniha od knihy mě v této sérii baví čím dál víc. Kellen je už mnohem zajímavější a komplexnější postava a Reichise mohlo být více. Za mě posledním dvou knihám prospívá absence Ferius.
Postava která mě nejvíce štve je Kellenova sestra. Trochu mi vadí, že je v každém díle. A pořád spolu hrají jednu a tu samou písničku.
Nové postavy byly zajímavé, ale nedostali moc prostoru se projevit.
Jinak první půlka byla úžasná, ale ta druhá už jenom ušla. Tak či tak hodnotím 4*. A rozhodně se chystám na poslední díl.

Fortuna7
06.10.2021 4 z 5

Já se přiznám, že mě tato série úplně moc neoslovila. Jediný kdo mě tam baví je Reichis, ale musím uznat, že každým dílem si na Divotvůrce víc zvykám a baví mě už i o něco víc.
Královnovrah měl SKVĚLOU první polovinu, ta mě opravdu bavila a já si říkala, že to bude nejlepší díl série. Bohužel ale ta druhá polovina strašně moc klesla a já knihu dočítala snad týden...
Kniha, ale měla super konec a já musela zase zvýšit hodnocení na 4⭐ Už jsem zvědavá na závěrečný díl!

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Kniha Královnovrah v seznamech