majáček majáček komentáře u knih

Svědkyně zítřka Svědkyně zítřka Mike Ashley

Mé očekávání od této knížky nezklamalo. Obálka i anotace jde ruku v ruce. Nejvíce mě zaujala povídka Pokoj pro služku, která je zaměřena na matematicky dokázaný čtvrtý a pátý rozměr. Je fascinující, jak si autorka pohrála v tak krátkém úseku jako je povídka, s malým pokojem s velmi chabým zařízením. Velmi obdivuji autorky této antologie, že dokázaly využít vědecké poznatky tehdejší doby. Mike Ashley - velký dík za vytvoření této knihy.

17.09.2015 5 z 5

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Kniha od Olinky Táborské- vzpomínková kniha s emočními bolestmi podle skutečnosti, i když něco bylo pozměněno. Sentimentální věc, přijít za každou cenu, jak se to stalo. Pro mě moc těžká četba. Přelítala jsem stránky. Nemohu číst tyto skutečné příběhy, hlavně o stb a podobné věci. Mě historie nevadí. Jen mi vadí asi ta naše politika, kterou jsem zažila a kterou zažívám. Asi to je proto, že už to znovu nechci zažívat. Píše hezky Olinka, svižně, jednoduše a srozumitelně to velmi oceňuji. Je to takový ,, doják". Nedokážu si představit, kolik času strávila vyhledáváním různých informací. Proto můj obdiv k této knize. Snad příjde čas, kdy si tuto knížku ráda přečtu celou.

16.04.2015 5 z 5

Logopedické pohádky Logopedické pohádky Jana Havlíčková

Skvělá pomůcka k procvičování pro děti, které už umí číst a stále navštěvují logopedii. Je vhodná ke zpestření neustále se opakujících cvičení, která jsou pro děti nudné. Může to využít i mladší dítě, když rodič bude předříkávat pohádku a cvičné slovíčko bude dítě po něm opakovat. Z obsahu: Pohádky s L na začátku slova, na konci slova i ve všech pozicích( bez r, ř). Pohádka na procvičení (vždy bez ř) Tr, Dr, Kr, Br, Pr, Hr, Fr, Mr. Pohádky na procvičení R (vždy bez ř) na začátku slova, na konci slova a ve všech pozicích. Pohádky na procvičení Tř,Dř, Kř, Bř, Př, Hř. Pohádky na procvičení Ř na začátku slova , na konci slova a ve všech pozicích. Pohádky na procvičení č, š, ž, ,c, s, z, d, t, n, ď, ť, ň.

27.05.2013 5 z 5