magdalena2377 magdalena2377 komentáře u knih

On On Carey Heywood

Ale jo, proč ne. Jen se mi to zdálo trochu uhozené a po vysvětlení důvodu, proč u rodičů nebyla sedm let jsem myslela, že mě omejou . hahaha :)

06.03.2019 2 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Jedním slovem WOOW! Naprosto mě to pohltilo. Do posledního dechu jsem nevěděla kdo je vrah, ale maličká část v mé mysli mi to přece jen říkala, jen jsem si to nemohla dát dohromady. Kniha skončila, ale já zůstala sedět a dívala jsem se pořád na poslední stránku a snažila se to všechno vstřebat. Chtěla bych a opravdu hrozně moc, abych si mohla vymazat paměť a přečíst si ji znovu, ale je mi jasné, že budu muset přečíst ještě hodně knih než se k této můžu vrátit. A stejně už vím jak to všechno bylo a to mě teď hrozně štve. 100%

06.03.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha mě naprosto pohltila. Dokonce tak moc, že jsem vynechala oběd a zjistila to až ve 4 odpoledne. Určitě si ji přečtu znova. Doufám, že budou další knihy podobného stylu psaní.

03.03.2019 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

ACHJO. Jsem na straně 200 a nevím, opravdu nevím, zda má cenu číst dál. Hlavní hrdinka se mi zdá čím dál víc hloupá, ne-li psychicky labilní, ale nějakým zázrakem to dokázala skrýt. Zažije psychický šok, a mozek jí vymaže paměť na prožitou událost. Dobře, to chápu. Druhá věc pak už je to, že je závislá na lécích. PROČ? Vždyť si nic stejně nepamatuje. Do baráku si dotáhne člověka, o kterém nic neví a ..... já nevím , má cenu to číst dál?

17.02.2019 4 z 5

Borec Borec Julie Garwood

luxusní

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

ráda si ji přečtu znovu ????

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Určitě se k ní vrátím

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Pěkná kniha

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Mám ráda tuto spisovatelku ????

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Moc pěkná kniha

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Krásné

Náruč plná lásky Náruč plná lásky Linda S. Howington

Náruč plná lásky? To fakt? A kde ji vzali? Jestli tato kniha patří mezi nejlepší, co spisovatelka dokázala napsat, tak je mi jasné, že ostatní knihy pro mě nemá cenu číst. Bylo to zdlouhavé a zároveň nudné čtení, a proto nechápu, jak může někdo napsat, že to bylo zajímavé a svižné. Vždyť se tam nic nedělo, romantické chvilky byly možná dvě a ani hlavní postavy mi nebyly nijak zvlášť sympatické. Za mě 4/10. Omlouvám se všem těm, kteří uvažují nad přečtením této knihy, ale každý má svůj názor a je jen na Vás, zda budete souhlasit se mnou, a nebo s kladnými názory.

28.01.2019

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knihu jsem přečetla za jeden den a musím říct, že nevím co si myslet. Začátek skvělý, opravdu se mi líbil. Ale později to podle mě šlo z kopce. Nemůžu vyloučit, že si ji znovu nepřečtu, jednou k tomu přece jen dojde. :)

07.01.2019 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Nenadchlo, neurazilo.

07.01.2019 odpad!

Tajemství hřbitova Crossbones Tajemství hřbitova Crossbones Kate Rhodes

SPOILER. Kde mám začít. Hlavní hrdinka, psycholožka, která dostane dopis, ve kterém jí nepřímo vyhrožují smrtí, a přesto si dá na sebe běžecké boty a jde si zaběhat? Nikdo s normálním průměrným IQ by tohle snad neudělal. Kniha byla nudná, neustále opakující se stejné pasáže o tom, jak je Londýn krásné město a pořád se tam jen běhá. Název knihy je dost zavádějící, protože o žádné velké tajemství tam nejde. Knihu si znovu určitě nepřečtu a jsem ráda, že jsem ji koupila ve slevě, protože kdybych ji měla za plnou cenu, byla bych dost naštvaná. Přečteno za 6 hodin.

07.01.2019 1 z 5

První První Kiera Cass

to myslíte vážně? nečekaný konec? :D vždyť to bylo předvídatené od začátku až do konce. Jen si nemůžu přesně vybavit ten okamžik,kdy se do něj zamilovala,protože mě by asi vadilo kdybych věděla že má rande i s jinýma.

10.05.2016 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mamka to četla,Tatka to četl,a já musela taky,když mi začali po čase recitovat jisté věty z knihy a já nevěděla o co jde. Dalo se to číst,ale ruku na srdce,kdo a mozkem zaplatí za lupen do kina,když musí být přece jasné že to bude blbost.

08.04.2016 1 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

První díl ušel,toto už bylo jen opakování,podobné situace,samé ach och. Musela jsem přeskočit nějaké pasáže,protože jsem se chvilkama i styděla.

08.04.2016 1 z 5