MagdaFish MagdaFish komentáře u knih

Analecta. Ilustrované hovory Konfuciovy Analecta. Ilustrované hovory Konfuciovy Čou Čchun-cchaj

Konfuciovy hovory zpracované jako komiks? Proč ne. Jako úvod do učení jednoho z největších světových filosofů, je tahle knížka myslím ideální.

14.12.2016 5 z 5

Tibetský broskvový koláč Tibetský broskvový koláč Tom Robbins

Tom Robbins je jeden z mých nejmilejších autorů a nezklamal ani tentokrát. Jako všechny jeho knížky jsem i tuhle četla asi tak půl roku, protože jsem ji musela neustále odkládat, abych se dosyta vyřehtala. Sígr Tommy je prostě boží!

11.12.2016 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Prima oddychovka na nudná a smutná odpoledne. Myšlenku jsem za tím nehledala, tudíž pobavilo.

05.12.2016 5 z 5

To jako vážně? On je vážně někdo schopnej napsat takhle blbý dialogy? No pardon, ale soudobí puberťáci fakt takhle nemluví, a to ani v případě, že musí náhodou zachránit celej svět.
Dvě hvězdy za slušnej příběh, kterej zapadá do potterovskýho univerza. Ale jinak ... fuj.

01.12.2016 2 z 5

Můj život ve Francii Můj život ve Francii Julia Child

Vtipné a čtivé. Julia Child musela mít neuvěřitelnou energii a entuziasmus. Rozhodně doporučuji všem milovníkům dobrého jídla a dobrých životopisů. :-)

28.11.2016 5 z 5

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

Jeden z mála společenských románů, který se mi fakt líbil. Bezva oddychovka na válení se na pláži.

21.09.2016 5 z 5

Ségry Ségry Raina Telgemeier

Jako ostatní Raininy komiksy. Milé, vtipné, úsměvné. Plus hezká kresba a celkové zprácování. Doufám, že zase něco brzo napíše/nakreslí a že to u nás včas vyjde. :-)

21.09.2016 5 z 5

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

No uff ... třetí díl jsem četla skoro rok. Nešlo mi se do toho začíst a nešlo. Dolouskala jsem to jen pro čárku. Nebylo to špatný ... ale ... no ... už radši ne. :-)

21.09.2016 4 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Ano Nikky byl před třiceti lety totální vypatlanej magor, (a dost možná je i dneska :-D ), ale oceňuju schopnost sebereflexe i uprostřed nejhorších sraček. Tenhle chlápek je fakt dobrej.

14.08.2016 4 z 5

Světlověk Světlověk Ian R. MacLeod

Snažila, jsem se, fakt že jo, ale kolem 90. stránky jsem to prostě vzdala. To se nedá. Škoda, nápad dobrej ...

14.08.2016