madonna6956 madonna6956 komentáře u knih

Malý princ (komiks) Malý princ (komiks) Antoine de Saint-Exupéry

Tento příběh mě velice dojal :')
A kresby jsou pěkné a písmo taky a styl písma a kreseb má svůj význam. Za mě 5 *****

20.03.2017 5 z 5

Zázrační jednorožci Zázrační jednorožci Diana Cooper

Nikdo vám nemůže říct, jak máte žít svůj život. Jenom vy sami.
Jednorožci se mi líbí a jsem jimi fascinována, ovšem tahle kniha mě moc nezaujala.

06.02.2017 3 z 5

Krištáľové deti Krištáľové deti Doreen Virtue

Já jsem křišťálová.
Překvapilo mě, jak to, co se psalo v knize.
A překvapilo mě to jak na jednu stranu, tak na druhou.
Na jednu stranu se mi potvrdilo to, že mám hudební nadání a paměť a za to jsem ráda a na druhou stranu se zde píše, že křišťálové děti mají milé rodiče.
Já to tak vůbec neměla.
Opět jsem cítila, že ezoterika je byznys, ale přesto to mohlo někomu v 90. letech pomoci... :)

06.02.2017 3 z 5

Léčení čaker Léčení čaker Doreen Virtue

Názory autorky, které v dalších jejich knihách vyvrací.
Ezoterika je tvrdý byznys.
Ale myslím si, že některé názory v této knize jsou fajn a že někomu se to může líbit. :)

06.02.2017 2 z 5

Léčivé karty archanděla Rafaela Léčivé karty archanděla Rafaela Doreen Virtue

Překvapuje mě, jak jsou tyto karty přesné. Dříve mi hodně pomohly a myslím si, že je zde spousta hezkých obrázků. :)

Pozemští andělé Pozemští andělé Doreen Virtue

Vlastně v knize jsem se dozvěděla, že jsem Vesmírná bytost.
Snad všichni jsme vesmírné bytosti, protože žijeme ve Vesmíru. Dozvěděla jsem se věci, které jsem ovšem ale o sobě už věděla.Ovšem ale otázky v dotazníku ''Jaký typ pozemského anděla jste vy?'' bych řekla, že jsem všechno z toho. Moje názory na věci se mění podle nálady. Třeba jedna z otázek: ''Máš radši zvířata a rostliny než lidi.'' Zbožňuji zvířata i rostliny. Mám ráda celkem i lidi, ale někdy mě naštvou, tak mám radši zvířata. Kanadské žerty mám taky ráda jak kdy. Je zde spoustu otázek, na které se mi absolutně odpovědět nedá, protože je cítím pokaždé jinak. Ale určitě má ta kniha něco do sebe a podílela se i částečně na tom, že si uvědomuji, že jsem v pořádku.
V závěru vlastně ezoterické knihy vás učí, abyste je nepotřebovali. :)

06.02.2017 4 z 5

Vykládací karty archanděla Michaela Vykládací karty archanděla Michaela Doreen Virtue

Tyhle karty mi dříve velice pomohly.
Více si rozumím, naslouchám a pěstuji k sobě sebelásky.
Ty karty mají moc hezké obrázky.

Květová terapie Květová terapie Doreen Virtue

Myslím si, že tohle je jedna z mála knih od Doreen Virtue, které mi opravdu dávají smysl. :)

Božská magie Božská magie Doreen Virtue

Do určitého bodu tato kniha byla čitelná.
Myslím si, že je to zajímavé téma, ovšem přečetla jsem si určitou informaci, která v knize ''Thovt - na každý den'', byla úplně jiná.
Zajímá mě kabala a zajímám se o přírodní zákony, ovšem tato kniha mě nutí ptát se na spoustu otázek a při ní se nedokážu uvolnit, ani mít radost. Přijde mi, že z ezoteriky se stal tvrdý byznys a začíná to být takové ''pseudo-náboženství''.
Navíc musíme brát v potaz, že Kybalion napsali anonymové. Spousta pasáží mě přišla už zmatených - jakoby sami autoři a autorka (Doreen) byli zmateni a sami nevěděli, co říkají. :)
Rozhodně si vážím Vesmíru, moudrosti, přírody a supersíly, která prostupuje vším a všemi. Ale tahle kniha není pro mě prostě vhodná. :)

06.02.2017

Proměna (komiks) Proměna (komiks) Peter Kuper

Skvělá povídka, skvělé komiksové zpracování.
Úplně jsem se do toho začetla a ani na chvíli jsem se nenudila.

05.02.2017 5 z 5

Anglické růže Anglické růže Madonna Ciccone

Madonna se inspirovala svým životem.
Poutavý příběh, který mě inspiruje a inspiroval i mnoho dalších lidí/dětí/dívek/kluků na tomto světě. Význam tohoto příběhu promlouvá nejen k dětem a dětem v nás, ale i k našemu svědomí. Rovněž ilustrace jsou skvělým doplňkem knihy. Jsem ráda, že tahle knížka je v mé knihovničce a často se k ní ráda vracím. :)

Madonna - Ilustrovaná biografie Madonna - Ilustrovaná biografie Marie Clayton

Kniha obsahuje fotografie královny popu od ''materiální dívky'' až po Hard Candy éru. Ke každé fotografii je napsaný popisek.
Obsahuje také chronologický přehled událostí z Madonniny kariéry - předávání cen, vydání alb, účinkování ve filmech, tour, atd...

Potěší fanoušky. Moc pěkná kniha. :)

Jakov a sedm zlodějů Jakov a sedm zlodějů Madonna Ciccone

Madonna se opět inspirovala svým životem.

Madonna Madonna Debbi Voller

Kniha je čtivá, obsahuje zajímavé rozhovory a informace od dětství až po Blond Ambition éru.
Fanoušky určitě potěší.
A takové fanatiky, jako jsem já, tak potěší dvojnásobně. =)

Děkuji vám, andělé Děkuji vám, andělé Doreen Virtue

Kniha je velmi pěkná, má moc krásné ilustrace, je veselá a velice snadná na pochopení. Myslím si, že je pro děti jako takové a pro děti v každém z nás. :)

06.12.2016 5 z 5