Květová terapie přehled

Květová terapie https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166853/bmid_kvetova-terapie-gjt-166853.jpg 4 9 9

Květová terapie je podobně jako přírodní medicína založena na léčivých schopnostech přírody. Jako nebeská mistrovská díla jsou květiny božskými nádobami léčení, a květová terapie je metoda práce s různými květy – založená na jejich vzhledu, vůni, barvách a energiích; zaměřená na určité potřeby a přání. Zahrnuje úzkou spolupráci s přírodou. Čtenář se dozví, jak postupovat při sběru volně rostoucích květů, aby jejich energie zůstala na odpovídající úrovni, a další cenné informace o léčivé síle květin.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Pragma

Flower Therapy: Welcome the Angels of Nature into Your Life , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Květová terapie. Přihlašte se a napište ho.

madonna6956
06.02.2017 5 z 5

Myslím si, že tohle je jedna z mála knih od Doreen Virtue, které mi opravdu dávají smysl. :)

Elfi74
17.08.2015 4 z 5

Mohla by to být velmi, velmi krásná kniha, nebýt nevhodně zvoleného papíru pro tisk a sem tam nějaké té chybičce v překladu ( bohužel i dosti podstatné).. mám ji i v originálu na křídovém papíře.. dokonalé fotky a je lahodná pro oko a duši každého příznivce Doreen.. v anglické verzi vyšly i karty..nicméně i když toto všechno o české verzi knihy vím, stejně bych si ji v češtině koupila znovu..ale je škoda, že není tak "vymazlená" jako originál..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Květová terapie v seznamech

v dalších seznamech1x