Zázrační jednorožci

Zázrační jednorožci https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66211/zazracni-jednorozci-66211.jpg 4 8 5

Seznámení s jednorožci, kteří pocházejí z říše andělů a žijí v sedmé dimenzi a jsou součástí duchovní sféry. Zmínka o prastarých mýtech a jejich výklad z vyššího duchovního hlediska. Cvičení a meditace, které pomohou s jednorožci se spojit.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus New Age
Vydáno: , Synergie

The Wonder of Unicorns , 2009

Lus210
13.01.2020

Nemáte někdo na prodej ? Sháním, ale nikde není.....děkuji

madonna6956
06.02.2017 3 z 5

Nikdo vám nemůže říct, jak máte žít svůj život. Jenom vy sami.
Jednorožci se mi líbí a jsem jimi fascinována, ovšem tahle kniha mě moc nezaujala.

sira
15.12.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha o bájných jednorožcích. V knize je snad všechno podstatné o jednorožcích - jaké jsou jejich úkoly, jak se s nimi dá spojit, jak pracují s lidmi apod. Po každé kapitole jsou vždy uvedeny cvičení a meditace. Autorka tady podrobně představuje způsob, jak s jednorožci navázat kontakt. Já sice nevím, zda opravdu jsou či nejsou, ale každý si to může podle této knihy vyzkoušet sám:-)

Jaroslav_Huksa
13.06.2015 5 z 5

Nádherná kniha! :)

Eryl
16.10.2012 4 z 5

Po přečtení této knížky se člověk musí pozastavit, protože mu to nedá. Lidé možná nevěří na nějaké nadpřirozené bytosti, ale to přece vůbec nevadí. Důležité je, co si myslíte vy sami.