Zázrační jednorožci

Zázrační jednorožci https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66211/zazracni-jednorozci-66211.jpg 4 8 5

Seznámení s jednorožci, kteří pocházejí z říše andělů a žijí v sedmé dimenzi a jsou součástí duchovní sféry. Zmínka o prastarých mýtech a jejich výklad z vyššího duchovního hlediska. Cvičení a meditace, které pomohou s jednorožci se spojit.

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus , New Age

Vydáno: , Synergie

The Wonder of Unicorns , 2009

Lus210
13.01.2020

Nemáte někdo na prodej ? Sháním, ale nikde není.....děkuji

madonna6956
06.02.2017 3 z 5

Nikdo vám nemůže říct, jak máte žít svůj život. Jenom vy sami.
Jednorožci se mi líbí a jsem jimi fascinována, ovšem tahle kniha mě moc nezaujala.

sira
15.12.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha o bájných jednorožcích. V knize je snad všechno podstatné o jednorožcích - jaké jsou jejich úkoly, jak se s nimi dá spojit, jak pracují s lidmi apod. Po každé kapitole jsou vždy uvedeny cvičení a meditace. Autorka tady podrobně představuje způsob, jak s jednorožci navázat kontakt. Já sice nevím, zda opravdu jsou či nejsou, ale každý si to může podle této knihy vyzkoušet sám:-)

Jaroslav_Huksa
13.06.2015 5 z 5

Nádherná kniha! :)

Eryl
16.10.2012 4 z 5

Po přečtení této knížky se člověk musí pozastavit, protože mu to nedá. Lidé možná nevěří na nějaké nadpřirozené bytosti, ale to přece vůbec nevadí. Důležité je, co si myslíte vy sami.

New Age jednorožci esoterismus, ezoterika

Diana Cooper