Madonna - Ilustrovaná biografie přehled

Madonna - Ilustrovaná biografie https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207107/bmid_madonna-ilustrovana-biografie-jKh-207107.jpg 5 10 10

Ilustrovaná biografie série

Ilustrovaná Madonnina biografie nabízí pohled do Madonnina života od jejího dětství až po rok 2010.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Madonna - Ilustrovaná biografie. Přihlašte se a napište ho.

veronica 01
11.04.2020 5 z 5

Naprosto nádherná ilustrovaná biografie mojí milované Madonny! Mám ji v knihovně již několik let a jednou za čas se k ní ráda vracím a třeba hodinu jen tak listuji a prohlížím si fotografie se stejným zaujetím jako v době, kdy jsem tuhle knihu držela v ruce poprvé! K tomu listování si ještě tak pustit nějaké to Madonnino album a perfektní atmosféra je dokonána :) Jen ta fotografie na přední straně knihy by mohla být jiná (The Girlie Show není moje nejoblíbenější turné :) ) Zkrátka, pro Madonniny fanoušky naprostá klasika a poklad, který rozhodně neomrzí!

LucyBrand
19.03.2018 5 z 5

Ilustrovaná kniha přináší životní příběhy ze života Madonny. V knize jsou fotky a k tomu je daný popisek.
Kniha vypovídá o její celé kariéře. Kniha se mi dobře četla, rozhodně doporučuji.

madonna6956
02.01.2017 5 z 5

Kniha obsahuje fotografie královny popu od ''materiální dívky'' až po Hard Candy éru. Ke každé fotografii je napsaný popisek.
Obsahuje také chronologický přehled událostí z Madonniny kariéry - předávání cen, vydání alb, účinkování ve filmech, tour, atd...

Potěší fanoušky. Moc pěkná kniha. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Madonna - Ilustrovaná biografie v seznamech