madonna6956 madonna6956 komentáře u knih

Spoutaná rakev Spoutaná rakev Mike Mignola

Legendy mě velice zajímají.
Hellboy, týpek, který je z pekla.
Pracuje pro Úřad paranormálního výzkumu a ochrany. Je to dobrej chlapík. Ovšem k němu temnota promlouvá, neustále. Kdo je vlastně Hellboy a proč tu je?
Co je důležitější? Hellboyovo rozhodnutí o jeho životě, či otázky ohledně jeho předurčení vypustit armádu pekel?

Probuzení ďábla Probuzení ďábla Mike Mignola

Sémě zkázy Sémě zkázy Mike Mignola

Černý plamen Černý plamen Mike Mignola

Miluju Ú.P.V.O.
Baví mě i víc než Hellboy. Je zde tajemno, napětí a paranormální jevy. To se mi líbí. :)

06.11.2017 5 z 5

Jak udělat revoluci: Zápisky z trestanecké kolonie Jak udělat revoluci: Zápisky z trestanecké kolonie Naděžda Tolokonnikova

Skvělá, pravdivá, inspirativní kniha od charismatické a silné bojovnice Naděždy Tolokonnikovové.
Riot Riot.
Viva la revolución.

05.11.2017 5 z 5

Víly Víly Doreen Virtue

Skutečně oddychová kniha, která mi nediktuje dogma.
Ve víly věřím, líbí se mi, fascinují mě. Přírodu miluji a miluji zvířata.
Jedna z mála knih od Doreen, při které se dá relaxovat. :)

06.02.2017 5 z 5

Říkejte mi Tini Říkejte mi Tini Martina Stoessel

Krásně napsaná kniha. Je zde plno fotek Tini a také co je nejúžasnější - skutečně opravdový příběh napsaný samotnou Tini Stoessel. Takže žádné fámy a lži.
Díky této knize mám k Tini blíž.
Tini se zde zmiňuje o svém dětství, o svých kamarádkách, rodině, prvním castingu k seriálu Violetta, celkově o celém průběhu seriálu, až po své nejoblíbenější filmy a jídlo.
Určitě kniha je vhodná pro fanoušky seriálu Violetta, samotné Tini Stoessel, Disney Channelu, ale také pro lidi, co si chtějí prostě přečíst upřímnou a inspirující zpověď talentované zpěvačky. :)

02.01.2017 5 z 5

Madonna - Životopis Madonna - Životopis Lucy O'Brien

Čtenář se dozví, něco málo o Madonně. Dávám přednost autobiografii před biografií, ale musím přiznat, že tato kniha je napsána poutavým stylem, čte se jedním dechem. Kniha obsahuje spoustu fotografií. Fanoušci ocení podrobnosti a detaily z koncertů, nahrávání alb a TV vystoupení.
Určitě se k téhle knize vrátím. :)

02.01.2017 5 z 5

Tak jsme lajkovali Tak jsme lajkovali Dominik Feri

1) Dominik má skvělý humor.
2) V knize jsou rozhovory zajímavých osobností z různých kultur, subkultur a odvětví - politici, novináři, spisovatelé, cestovatelé, herci, kuchaři, rapeři,...
3) Kniha je prostě skvělá. :)

Kniha je pro lidi, co se chtějí dozvědět něco zajímavého o sociálních sítích, o různých odvětvích a pro lidi, kteří mají rádi humor a Českou republiku.
A taky pro generaci lidí narozených v 90. letech. :P

29.01.2018 5 z 5

Jak pukaly ledy Jak pukaly ledy Michal Horáček

Velice podrobné, šokující, pravdivé.
Skvělá kniha.

18.11.2017 5 z 5

Divoký hon Divoký hon Mike Mignola

Tohle je super díl! :)

Temnota vábí Temnota vábí Mike Mignola

Velice zajímavé. :)

Pravá ruka zkázy Pravá ruka zkázy Mike Mignola

Legendy mě velice zajímají.

Smrt Smrt Mike Mignola

Dutozem a další povídky Dutozem a další povídky Mike Mignola

Miluju Ú.P.V.O.
Baví mě i víc než Hellboy. Je zde tajemno, paranormální jevy. To se mi líbí. :)

Andělé světla Andělé světla Diana Cooper

Karty spíše textové, ale zajímavé. Líbí se mi!

Zámek (komiks) Zámek (komiks) David Zane Mairowitz

Franze Kafku obdivuji, komiks hezky nakreslený, ovšem děj pro mě zmatený.

06.11.2017 odpad!

One Direction - Kdo jsme One Direction - Kdo jsme kolektiv autorů

Velice čtivá, zábavná a veselá kniha od skupiny 1D. Musím říct, že mě opravdu ohromili. Krásné fotografie, citáty, zajímavý popis jejich osoby z dětství, dospívání, X factoru, slávy, turné a zkušenosti s fanoušky. Je vidět, že si fanoušků váží.
Miluju je jako skupinu a i zvlášť.
Těším se, až si knihu koupím. :)

Thovt - projekt lidstvo Thovt - projekt lidstvo Kerstin Simoné

Na jednu stranu je zde spoustu zajímavých informací, ale na druhou stranu ne se všemi souhlasím.
S mírem a láskou souhlasím, s ohleduplnosti k dětem, zvířatům a našim životům taky, ale nesouhlasím s tím, že je mikrovlnka škodlivá :)

06.02.2017 2 z 5

Život s Madonnou Život s Madonnou Wendy Leigh

Dávám odpad.
Tato kniha se opravdu musí brát s přimhouřenýma očima.
Madonna v této knize skoro ani nevystupuje, spíše je to biografie jejího bratra. A Madonna je tam jenom jako ''aby se neřeklo''.
Styl psaní autora mě nezaujal, musela jsem číst některé pasáže několikrát.
Myslím si, že její bratr se cítil ve stínu své sestry. Nejprodávanější zpěvačka na světě, jedna z nejbohatších žen světa, talentovaná a úspěšná. Už od začátku knihy, kde píše Christopher o dětství, tak mi přijde, že na ní žárlil už jako malý. A přitom mu tak pomohla. Pomohla ho vytáhnout na hodiny tance, vytáhla ho do Gay klubu, kde vlastně lépe poznal svou sexualitu a objela s ním pár měst. A přijde mi, že o ní nepíše tak mile. Spousta pasáží v knize jsou závistivé.
Přijde mi zarážející, že v některých pasážích se dočteme o tom, jak byl Christopher neupřímný k Madonně. Nelitoval toho. Ale alespoň to přiznal.

Ale abych nekydala na něj hnůj, tak sem tam napsal i něco pěkně, protože i když se chtěl autor blejsknout a přitáhnout na sebe pozornost a tato biografie je spíš o něm než o Madonně, koneckonců, jsou to sourozenci. A asi jsou na sebe nějak zvyklí a třeba se jen tak škádlí. A v nějakých chvílích mi zase přišlo, že Madonnu chválí převelice, protože byl třeba rád, když ho někam pozvala, anebo mu sehnala bydlení.

Přijde mi, že autor trpí nějakým komplexem.

Jak se na to dívám, tak autor touží po lásce a pochopení. Nechce být páté kolo od vozu. A i přesto si myslím, že tančí krásně a navrhl scény na koncert Madonny ''Blond Ambition Tour'' a režíroval ''Girlie Show''.

Pro mě jako pro fanynku Madonny je kniha zklamáním, ale alespoň jsem se něco dozvěděla o Christopherovi Cicconeovi, jednoho ze čtyř bratrů Madonny - královny popu. :)

04.02.2017 odpad!