m2056 m2056 komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha nabízí velmi dobrý příběh který vás baví od začátku do konce jen co mě vadilo bylo opět doprošování nadřízených aby Erika vůbec mohla vyšetřovat zločin tahle byrokracie mě prostě vadí jinak bych dal plný počet hvězdiček.

16.01.2024 4 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Kniha nabízí velmi čtivý příběh co může nastat na světě v budoucnosti není to až tak moc vzdálené když otevřete oči a podíváte se co se děje na naší planetě. Kniha má dobrý příběh ale je smutný jedna věc mě vadila že hlavní postavy nemají jména.

10.01.2024 4 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Kniha má tři povídky čtou se rychle dvě jsou krátké plus doslov aurora tohle mě přišlo jak slabší podprůměrné. První povídka je i název knihy ta je velice zdařilá a příjemně i pobaví a na konci i chcete přemýšlel jak to mohlo pokračovat dál.

03.01.2024 2 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha se čte dobře jen mě vadí kolikrát zbytečně natažené detailní popis události a některé věci co znova opakují ale jde to číst.

12.11.2023 3 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Na to jak je Kniha v některých kruzích vychvalovana až do nebes tak za mě zklamání a zdlouhavé nic moc

12.11.2023 2 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Kniha se četla dobře bohužel je to série tak to musíte číst postupně. Příběh se v knize úplně uzavře tak série končí škoda byla to pěkná série i když druhá kniha v pořadí byla nejlepší tady už čtenář trochu tuší jak příběh dopadne po přečtení poloviny knihy moc pěkná kniha pane King.

10.11.2023 4 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Kniha je dobře napsaná a promyšlená není zbytečně natažená děj plyne hodně rychle najdeme tam emoce i pocity hlavních osob závěr je hodně překvapivý a možná i pravdivý to musí každý posoudit sám.

06.11.2023 4 z 5

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

Kniha je deník lékaře co ho kdy nejvíce zaujalo to zapsal. Bohužel je tam hodně věcí podobných je to Anglický humor někdy pobaví někdy ne jsou tam i smutné věci úmrtí narozených dětí i některých oblíbených lidí co má Adam rád. Kniha je takový slabší průměr čte se rychle hodně vypsáno co který lékařský výraz znamená ale to moc nebaví.

20.10.2023 2 z 5

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Kniha je dobrá jen dávám o hvězdu méně protože Šepot z lesa byl lepší. Kniha se dobře čte připomíná mě trochu od S.Kinga To parta děti co řeší případ v pubertě a pak dospělosti. Kniha se odehrává v Hodoníně tak nechybí ani Slovácké nářečí, dobrá reklama na město že získáte chuť se tam jet podívat. Kniha připomíná i smutné věci co postihlo Moravu velkou vodu a tornádo. Kniha je dobrá stojí za to číst.

04.10.2023 4 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Tak tohle je na mě moc složité hodně jsem se v knize ztrácel v postavách odloženo nedočteno.

24.09.2023

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Kniha se čte velmi dobře a vůbec nevadí že je pro mládež člověk se nenudí a děj je hodně zajímavý.

21.09.2023

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Dobrá kniha jen je chyba že není filmová verze líbilo se mě to dost.

15.09.2023 4 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Kniha vás bude bavit od začátku do konce některé věci vám třeba budou případ známé ale i proto že podobných knih je hodně.

13.09.2023 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Kniha je velmi dobrá příběh je poutavě napsán tlak vás baví čekal jsem že autor bude hodně odborně popisovat co je Temná hmota na štěstí to bral jen krátce.

13.09.2023 5 z 5

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

Od autorky znám i jiné knihy tohle špatný není jen mě chvíli trvalo než jsem pochopil o co v knize jde v jakém světě se to vlastně odehrává když to pochopíte Kniha vás nezklame.

10.09.2023 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Knihu jsem našel na vlakovém nádraží v Hulíně četl jsem ji při cestování do zaměstnání tohle téma vás až tolik nepřekvapí ale i nezklame.

10.09.2023 2 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Kniha mě se moc nelíbila byla to prodejní bublina jak je to dobrý určitě si kniha našla svoje čtenáře ale já její fanoušek nebudu.

10.09.2023 1 z 5

Kniha se čte dobře je taková živější čtení než Fénixuv rád.

09.09.2023 5 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Tak tohle člověka baví i proto že příběh je dost odlišný než je film.

07.09.2023 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Tak tohle není špatný většinou když je kniha velká od Kinga tak je dobře vyprávěná.

06.09.2023 5 z 5