m2056 m2056 komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Kniha se čte dobře asi nejlepší z celé série.

13.09.2023 5 z 5

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Klasika kterou četl skoro každý kluk. Nezklame

05.09.2023 4 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Tak tohle vás bude bavit od první do poslední stránky. Poutavé čtení se spoustou osob ale to se rychle mění jak osob ubývá.

03.09.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Kniha se čte dobře ale co mě vadí je že je zde více probírané život jaký vede Laura než případ. První díl byl lepší měl takový náboj že jsem to přímo hltal tady jsem si říkal to si autorka dělá srandu jak popisuje jak Laura čeká menstruaci a ta nepřichází až přijde jaké má krajkové bílé kalhotky od krve tohle tam psát mě přišlo zbytečný.

03.08.2023 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Nečekal jsem že to bude tak dobré byl to zážitek jak příběh šel do finále.

25.05.2023 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Skvělé napsáno četlo se velmi příjemně.

03.02.2024 3 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Super pokračování předešlého dílů nenechá čtenáře v klidu a chtějí dál a dál číst jak příběh dopadne Kniha se čte skoro sama.

10.11.2023 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhý díl už má o pár stránek víc než předchozí čte se dobře kolikrát je vám hlavního hrdiny upřímně líto moc dobře napsáno s citem a láskou.

23.09.2023 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tak tohle jsem nečekal super super dokonce věřím že to vážně autor jen napsal tak jak mu to někdo říkal. Od autora jsem četl i jiné knihy ale mají trochu jiný styl psaní.

13.09.2023 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Moje první setkání s autorem a nelituji kniha je dobře napsaná až do konce vás upoutá ke čtení zajímavě vymyšleno.

09.09.2023 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Kniha je podle skutečnosti hodně smutný příběh dvou sester kdo je smutný ať to nečte a počká až bude mít lepší náladu protože tohle je 85% knihy smutek beznaděj utrpení.

07.09.2023 5 z 5

To To Stephen King

Tady není co psát dlouho nemá to chybu pane King děkuji za zážitek ze čtení.

13.08.2023 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Kniha je hodně dobře napsaná má konec jaký jsem nečekal aletakový byl život v letech 1944-45 bohužel jsou to smutné roky naší historie.

08.06.2023 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Tahle knižka mě moc dostala super

17.06.2018 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Super čtení pohled do dětství a mladých let autora. Kniha je čtivá příběh baví je to více zajímavý než film.

09.04.2024 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Kniha není až příliš dobrá tohle mě nesedlo jako případ pro oddělení Q bohužel mě to přišlo zbytečně nataženo hodně slov psáno pro nic za nic.

03.02.2024 2 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha je čtivá je to maličko jiné než série jaké autor píše odehrává se příběh i jinde než jen Velká Británie. Chtěl jsem dát něco mezi 3 až 4 hvězdy ale závěr knihy byl velmi dobrý tak dávám 4 hvězdy. Ale Kniha má ji někdy trochu slabší místa v první polovině knihy ale ujde to.

22.01.2024 4 z 5

Propast Propast Jozef Karika

Kniha Propast je hlavně psychologické drama z Tater. Kniha popisuje boj Adama samého ze sebou a boj proti příznaku hor příběh se odehrává ve Slavkovském údolí kde je zakázán vstup. Moc mě zajímá kolik zvědavcu kniha přilákala do téhle oblasti. Kniha není lehké čtení ale když vás chytne stanete se součástí Adama hlavního hrdiny. Prostě hory mají své tajemství.

01.01.2024 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Kniha se četla dobře je napsaná tak že příběh letí dobře není to nataženo jako malé kalhoty na velkém zadku. Není nic co tak vytknout za mě plný počet bodů.

15.11.2023 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Kniha je velmi čtivá hodně výpravná už to není tak pro malé děti příběh je už trochu vice temný.

09.09.2023 5 z 5