M.anon M.anon komentáře u knih

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Tak to byla naprostá fantazie. Kniha je krásná, vtipná, chvilkama i dojemná. Na ostrov bych se hned odstěhovala, partu dětí jsem si okamžitě zamilovala.
Už se těším na autorovu druhou knihu.

23.06.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Jak se mi do té knihy původně noc nechtělo, pak jsem byla nadšená. Trochu jsem se bála, že to bude hodně podobné jako “On” a “My”, ale nebylo. Tahle kniha působila realističtěji, než ty dvě zmíněné.

13.01.2022 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Naprostá bomba. Líbí se mi použití hlášek z filmů. Dělám v životě to samé.
Matyáš mě zaujal na první pohled, to jak vnímá svět a celkově jeho názory. Nejvíc se mi líbí myšlenka “nepředpokládej a ptej se”.
Nemůžu se dočkat další knihy.

28.11.2021 5 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Knížka je naprosto super. Hned od začátku mě pohltila. Líbilo se mi, že tam nebyli žádný přehnaný naschvály nebo intriky lidí okolo, jak to často u BL knih bývá. Nemužu se dočkat dalších knížek.

15.04.2021 5 z 5

Trochu dál Trochu dál Lydia Strong

Já téhle knížce nemám co vytknout :-). Snad jen to, že je krátká :D.
Všichni tam až na ufňukánka Davea byli super. Dokonce u Evan nebyl tak výbušný. Tristan je zlatíčko :-). A Mike? Ten je prostě Mike..:-)
Snad se brzy dočkáme další knížky...:-)

12.03.2020 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Překvapivě se dobře četla. Kdyby neměla takový konec byla by o to lepší, ale bohužel ne všechny konci šťastně.

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Trvalo mi než jsem se začetla. Říkala jsem si, že ji musím dát šanci, když ji spousta lidí chválí. Nakonec jsem byla ráda, že jsem to nevzdala, je krásná a smutná zároveň...

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Tohle je tak krásně čtivý a sladký :). Když je špatná nálada, tak tohle mi zaručeně vždycky pomůže..:-)

08.03.2020 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Stejně super jako první díl. Tady mi trochu vadilo, že spolu ti dva málo komunikovali-což není ve vztazích nic zvláštního :D.

19.12.2019 5 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Nevím kde dotyčný vzal, že autorka obhajuje znásilnění. Pěkná kravina, Před souzením by chtělo nejdřív dočíst a pak kritizovat. Mě se knížka moc líbila, dotýká se témat o kterých spousta autorů ještě nepíše. Proč by mělo násilí, znásilňování atd být jen "záležitostí" hetero, vždyť tyhle věci se bohužel dějí nehledě na barvu, pohlaví nebo orientaci...
Když jsem začla číst trochu jsem se lekla jakým směrem se bude kniha ubírat, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Kniha je krásná, čtivá. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, přečetla jsem ji za pár hodin. Víc takových knih! ????

18.12.2019 5 z 5

Liška ryšavá Liška ryšavá Lisa Henry

Vážně super oddechovka. Vtipná a skvěle napsaná.

28.12.2023 5 z 5

Pátá minuta je o nás Pátá minuta je o nás Eva Pospíšilová

Od holek Pospíšilek jsem četla snad všechno a opět nezklamaly. Kniha je skvělá.

27.08.2023 5 z 5

Pod šeptajícími dveřmi Pod šeptajícími dveřmi TJ Klune (p)

Další autorův skvost. Kniha je naprosto chytlavá, boží, prostě krásná… :)

17.01.2023 5 z 5

Nezdárný syn Nezdárný syn Rainbow Rowell

Za mně málo Simon/Baz scén . Jinak super. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

21.04.2021 5 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

Autorku mám hodně rada. Mám od ni všechny její knížky, ale u téhle vím, ze už si ji znovu neprectu. Nelíbilo se mi, jak se k sobě chovali.

15.04.2021 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Po přečtení prvního dílu jsem si říkala, že dvojka už taková nebude. Dobře spletla jsem se, je ještě lepší :D. Nemuzu se dočkat dalšího dílu..:-)

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Za mě super! ???? Už jsem ji četla 3x a stejně se jí nedá nabažit. Pomůže mi kdykoliv, když nemám zrovna dobrej den, na oddych úplně ideální ????. Už se těším na pokračování.

25.02.2020 5 z 5

Na kraj světa Na kraj světa Theo Addair (p)

Knížky od Thea miluju. Škoda, že jich zatím není moc. Tato byla hodně dobře čtivá. Napsané tak krásně, že jsem se chvílema viděla v tom jejich "kouzelném" světě. Kira jsem si oblíbila okamžitě. Těším se na pokračování....:-)

20.12.2019 5 z 5

Daruj mi křídla Daruj mi křídla Lucie Huková

Za mě 100%. Samozřejmě, že by se pár chybek našlo, ale to v každé knížce. Mě se překvapivě nevrlý Aiden líbil hned od začátku :-D.

19.12.2019 5 z 5

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Holky nezklamaly. Knížka je boží.

08.08.2023 5 z 5