lupo lupo komentáře u knih

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Jak jinak wau. Opět úžasný děj a spád.

14.02.2021 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Krásná emoční kniha, u které vám nezůstane jedno oko suché.

05.09.2020 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Za mě hodně povedená knížka, jen ten konec trošku useknutý.

30.01.2020 4 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Jak jinak kniha opět nezklamala.

28.01.2020 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Úžasná kniha a děj. Mohu jen doporučit. Už se se těším na další knihy.

02.02.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Od začátku do konce se čte jedním dechem. Prolínání dvou dějový linií a vy s napětím očekáváte co přijde... Už na začátku přemýšlíte kdo může stát za vraždou nebo to byla opravdu sebevražda?

10.11.2017 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Po dlouhé době jsem si přečetla tento román, který mě svým dějem tedy dostal. Hltala jsem každou stránku, abych se dozvěděla jak to dopadne s hrdinkami knihy. Jedno malé mínus strašně moc jmen postav

05.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Velmi čtivý děj, od začátku vás vtáhne a vy jen čtěte dál abyste se dozvěděli pravdu.. A ten konec hodně překvapivý.

12.06.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Jak jinak než klobouk dolů. Od začátku úžasný spád, drastické popisy scének.. Prostě dvojice spisovatelů nezklamala.

04.04.2017 5 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Úžasná kniha, hodně věcí k zamyšlení a pozastavení se nad svým vlastním životem.... Určitě mohu jen doporučit.

28.09.2015 5 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Knížka mě dostala po dlouhé době jsem něco hezkého četla.

15.11.2014 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Za mne velice zajímavá zápletka, ač si na začátku myslíte, že to musela udělat ta daná osoba, na konci jste mile překvapení.

07.03.2023 5 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Tedy wau, takový spád knihy jsem dlouho nečetla. Do konce nevíte, kdo stojí za tím vším. Mohu jenom doporučit.

06.08.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Jednoduché čtení na podzimní večery. U některých věcí jsem se i pobavila.

11.11.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jak jinak než opět skvělá kniha.

01.03.2019 5 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Tak takový dějový spád jsem nečekala. Od začátku vás kniha pohltí a co nejrychleji se chcete dostat na poslední stránku.

04.11.2017 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Doporučuji, úžasný spád a člověk jen žasne jak dokáže jeden Pakt ovládat ostatní. A nikdy nevíte, kam až tohle může dojít.

28.10.2017 5 z 5

Oběšená Oběšená Faye Kellerman

Knihu mohu doporučit. Děj o dvou liních, do konce nevíte, kdo je nebo není vrahem .

12.08.2016 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Ze začátku jsem si myslela, že knihu odložím, ale následně mě děj tak vtáhl, že jsem hltala každou stránku a rozuzlení mě tedy překvapilo.

24.05.2016 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Děj knihy byl velmi podařený. Člověk nevěděl jaké tajemství se skrývá a co čtenáři bude odhaleno.

24.05.2016 5 z 5