lupo lupo komentáře u knih

Deník raka Deník raka Tereza Schillerová

Krásná autobiograficka kniha psaná formou deníku, vám ukáže pohled na svět jinýma očima. Člověk by si měl uvědomit, že někdy je zbytečné trápit se maličkostmi, ale měl by přemýšlet nad těmi důležitými věcmi.

30.10.2017 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Úžasná, četla se jedním dechem. A hlavně je z prostředí mému srdci nejbližšímu.

18.03.2020 5 z 5

Děkuji obou pánům, za rozkrytí pozadí naší policie a vše kolem. Bohužel je hodně špatné jak politika zasahuje všude kam může a ovlivňuje vše co se dá. Kniha se čte trošičku složitěji díky množství lidí, o kterých se píše.

10.04.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Kniha přečtena za jízdy po české dálnici. Hltala jsem stránku za stránkou a děj mě stále více vtahoval. Opravdu doporučuji a těším se na další knihu.

12.09.2017 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Od této knihy se nedalo odtrhnout. Co s člověkem udělají drogy a jak to ovlivní celou rodinu se dočtete v knize. Bonus této knihy je, že je psána z pohledu matky-rodiče a z pohledu syna.

05.04.2022 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Jak jinak než úžasné!! Velice doporučuji.

01.10.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Wau, četla se jedním dechem. Úžasný děj ještě úžasnějši konec.

22.05.2020 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jak jinak než 5 hvězdiček. Tato dvojce opět nezklamala! Za víkend přečteno, úžasný spád a děj.

07.01.2019 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Jak jinak než opět za 5 hvězdiček, četla jsem jedním dechem a už se těším na další knihu.

02.03.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zase se mi jedna věc potvrdila, co se strašně moc propaguje je pak totální zklamání. A do thrilleru to má hodně daleko. 150 stran nudného děje, ke konci pár stran akce a tím to vše skončilo..

16.11.2018 3 z 5

Zapomenuté dívky z Paříže Zapomenuté dívky z Paříže Pam Jenoff

Doporučuji, válečný příběh s ženskými hrdinkami.

30.12.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Wau... Úžasný thriller, děj vás vtáhne už od začátku a nepustí vás. A vy nechcete přestat číst. Vřele doporučuji!

15.07.2017 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Jedním slovem úžasné! Dějová linie, spád a nečekaný konec. Knížku jsem hltala slovo od slova a opravdu se povedla. Mohu jenom doporučit.

03.11.2016 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Pro začátek příliš mnoho jmen. Dalo trošku zabrat rozluštit jaké vztahy mezi jednotlivými aktéry jsou. Poté se děj rozjel a rozuzlení překvapilo.

03.06.2016 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Úžasný spád děje, jen trošku moc jmen takže občas člověk musel zapřemýšlet, která osoba je spojena s tou další.

14.01.2021 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jak jinak než naprostá bomba... Četlo se to jedním dechem.

06.04.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na to jak kniha měla velkou propagaci pro mě tedy zklamání... Nadšená tedy z ní nejsem, děj mi nepřišel nějak extra a množství postav a prolínání děje minulost současnost ve mě tedy vzbuzovala spíše chaos.

08.07.2017 3 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Úžasný a napínavý thriller s hodně zajímavou zápletkou. Kniha se četla jedním dechem. Děj vám nedovolí ji odložit.

17.04.2016 4 z 5

Tak oproti Stoletému staříkovi mě kniha svým dějem pohltila. Velmi dobře se četla.

15.07.2014 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

První kniha, kterou jsem od autora přečetla. Už teď vím že si musím sehnat na čtení i ty další díly, protože tento jsem četla jedním dechem.

17.08.2021 5 z 5