lulu28501 lulu28501 komentáře u knih

Fenomén Fenomén Marie Lu

Skvělý.
Tadle trilogie se mi moc líbí,ale jako vážně?Co to bylo ten konec?Doufám že ve Šampionu se to změní.
Doporučuji přečíst.

26.06.2016 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Právě sem ji dočetla,přečetla sem ji za jeden celý den.
V prvním díle sem měla raději Willa ale v tomto díle Cassiana,popravdě mi bylo i cassiana líto.
Doporučuji a těším až budu číst další díl

23.06.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásná kniha.
Přečetla sem ji během jednoho dne.
Doporučuji přečíst.

21.06.2016 5 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Skvěla kniha.
Nutně potřebuji třetí díl.

07.06.2016 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Dokonala knižka.

05.06.2016 5 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Super ale dost mě štve i mrzí zároveň ,že bohužel pokračování nebude v češtině protože tato kniha se málo prodávala.

28.03.2016 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Pěkná knížka.
Přečetla sem ji za dva dny.
Dost mě mrzí že sem si moc neoblibila hlavní postavy a Nat,jediný koho mám rád bal Bishop

26.03.2016 4 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Právě sem jí dočetla.
Strašně krásná knížka.
Už přemýšlím že si obědnám Fenomén.

18.03.2016 5 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Supr kniha,přečetla sem ji za 2 dny.

07.03.2016 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Krásná kniha.
Právě teď sem ji dočetla.
Jinak mi přišel hloupí ten konec většinou u jiných knížek ikdyž měli ještě pokračování tak se to nějak ukončilo.

07.03.2016 5 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Knížka se mi líbila.

28.02.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

Naprosto boží kniha.
popravdě sem byla na začátku naštvaná že se davy zamilovala do Cadena, ale později sem si ho oblíbila natolik že sem doufala že zůstane s ním a nevrátí se za Seanem.
Konec dopadl úžasně, jenom mi přišlo poslední pár stránek hako by byli dělané ve spěchu přišli mi že by se měli víc rozvést,popsat podrobněji.

22.02.2016 5 z 5

Kletba egyptské mumie Kletba egyptské mumie Robert Lawrence Stine

Přečetla jsem to ale upřímně mě to moc nebavilo,a vůbec mi to nepřišlo ani trochu děsíve.
A to sem srab.

12.02.2016 odpad!

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Mě osobně se tato kniha líbila,bavila mě až tak že sem ji přečetla za dva dny.Doporučuji přečíst :)

09.02.2016 5 z 5

Divergence / Rezistence / Aliance / Čtyřka (box) Divergence / Rezistence / Aliance / Čtyřka (box) Veronica Roth

Užasný čtyř box.
Jsem ráda že sem si ho kupila.
Jen ten konec u té Aliance mě mrzí jak to skončilo až mě to dojalo, čekala sem že spolu čtyřka a Tris nakonci spolu budou ale ne,doost mě to mrzí ale jinak užasné knihi .
Doporučuji koupit a jestli Veronica Rothová vidá nějaký další knížky hned si je půjdu koupit.
Užasná spisovatelka. :)

28.12.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Skvělá trilogie.
Mela sem ji přečtenou za pár dnů.
Jen mě mrzí ten konec,mohl být lepší pro Tris a Čtyřku.
Jinak vážně skvělá trilogie doporučuji přečíst.

28.12.2015 5 z 5