Omámení

Violet bylo sotva sedmnáct let, když se o sobě dozvěděla nečekané věci. Nejen že je jiná, ale je zatraceně jiná než ostatní! Je napůl člověk, napůl anděl a osud jí na bedra naložil těžká rozhodnutí... Violet Eden je napůl anděl a napůl člověk. Jejím osudem je chránit lidi před pomstou vyhnaných andělů. Druhý díl série o V... celý text

Violet Eden je napůl anděl a napůl člověk. Jejím osudem je chránit lidi před pomstou vyhnaných andělů. Druhý díl série o Violet Eden má název Omámená.

Violet Eden dobře ví, že její život i životy ostatních závisí na tom, komu bude věřit a komu ne. Když ale dorazí posily, je víc než jasné, že někdo něco skrývá. Zřejmě každý v jejím okolí chce něco tajit, to znamená, že nikomu se nedá věřit. Dokonce i Lincoln něco skrývá. Jediná jistota, kterou má, je to, že Phoenix je ještě nebezpečnější, než kdykoliv předtím.

Začíná nebezpečný závod o čas. Pátrání po předmětu, který může pomoci obnovit rovnováhu, odvádí všechny do posvátných hor Jordánu. Tam budou Violetiny schopnosti vystaveny obrovskému tlaku. A poté se bude muset vypořádat také s těžkou zradou...
Více se dočtete v druhé části série Violet Eden Omámená. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/18_/180577/fialovy-raj-omameni-48M-180577.jpg 4.169

Fialový ráj (2.)

Entice (2011)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Práh

sabulik69
26.08.2016

Moc mě to bavilo a proto jsem hodně naštvaná, že není pokračovaní.. :-(
Ale jinak opravdu dobrá kniha

lulu28501
28.03.2016

Super ale dost mě štve i mrzí zároveň ,že bohužel pokračování nebude v češtině protože tato kniha se málo prodávala.

orangerose
27.03.2016

byla víc akčnější než 1 díl, bavila mne :)

lulu28501
07.03.2016

Supr kniha,přečetla sem ji za 2 dny.

Madlenkačte
07.03.2016

Bylo to o dost lepší než první díl, ale stejně žádná sláva. Rychle se to četlo, to jsem byla ráda, protože jsem se nemohla dočkat až začnu číst jiné knihy.

Jolysa
23.02.2016

Příběh nezklamal ani v dalším pokračování... dokonce bych řekla že bylo v knize víc akce a zvratů.... Škoda že Fénix je jen v pár kapitolkách ale zkrátka ho zbožňuji i jako zápornou postavu, a poslední větička v knize byla jen taková třešnička na dortu, já toho záporáka prostě můžu :-)
No snad se dočkáme i třetího dílu...

Dandulka
21.08.2015

Lehké a velmi odpočinkové čteníčko. Doporučuji všem jako lehárko někde u vody.

Laf
12.07.2015

Super počtení. Neustále se něco děje a každý mluví v hádankách, takže řešení přicházejí krok za krokem, a to nutí člověka dočíst knihu do konce, aby se dozvěděl rozuzlení.

Vianescee
11.07.2015

Mezi 1. a 2. dílem jsem měla dlouhou pauzu a chvíli mi trvalo vzpomenout si o co vlastně jde. Takže první kniha moc hluboký dojem nezanechala. Je tu určitě zlepšení oproti 1. dílu. Rozhodně se mi tato kniha četla lépe. Violet už se trochu vzpamatovala a děj nabral spád. Lincolna pořád nemusím a Fénixe mám pořád strašně ráda a je mi jedno co dělá. Doufám, že se trochu změní a Vi si to rozmyslí.:-D Díky tomuto dílu má pro mě série znovu naději a do dalšího dílu určitě jdu.

rosebarbik
11.04.2015

Nudná dočetla jsem to stěží do půlky

15.03.2015

Byla to dobrá kniha. Horší než Objetí, ale není nijak strašná. Fénixe mám ráda i když je to bastard!XDXDLincolna nemusím, což je divný, protože klaďase obvykle mám celkem ráda. Ne že bych Lincolna nenáviděla to ne!Ale nemusím ho. Už se těším na třetí díl a pak na ten čtvrtý. Blbý ale je že jsem tento díl dočetla už před asi rokem, takže si podrobnosti mc nepamatuju.....No to nevadí já si vzpomenu.Taky by mě zajímalo co se stane s Lincolnem a Fénixem⌂ a hlavně s Violet♥

Markett
14.01.2015

Jako oodechovka je tahle knížka naprosto ideální, ale co budu povídat, první díl byl mnohem lepší. Co se týče námětu, je to super nápad, ale než ke všemu dojde, tak se musíte prokousat první polovinou knihy, kde vlastně o nic tolik nejde. Ale aspoň poznáváme nové postavy. Violet si moje sympatie tentokrát nezískala a štvalo mě to její tajnůstkaření. Lincoln se mi v 1. díle taky líbil více a je mi líto, že tady byl Fénix tak málo. I když je to takový "slizoun", já ho mám strašně moc ráda. Na třetí díl se těším a určo si ho přečtu, tak doufám, že tam bude více akce. :)

Jana.S
10.01.2015

Nevíte někdo kdy vyjde 3. díl ?

julliette
23.12.2014

Díl nebyl tak akční jako první, ale konec mě zaujal, jak to asi dopadne.

angelbooks
03.09.2014

Do druhého dílu jsem se musela nutit, nebyl nejhorší, ale ani nejlepší, myslím že první díl byl lepší... ale zde to nakonec dopadlo tak napínavě, že už teď se těším na další díly a ani mi nevadilo, že tenhle neměl to co měl první díl.
Nejlepší byl opravdu ten konec. Velmi, velmi napínavý konec. Juda mě překvapil, tím co přinesl Violet.
V téhle knize jsem moc, moc, moc nesnášela MM ( mrchu magdu ), lidi mě asi pochopí až si to přečtou nebo se spíš budou blížet ke konci knihy :D :D :D.
Jinak doporučuju, není to zas tak špatný díl a rozdíl je tak půl hvězdičky ( bohužel tady půlka hvězdičky dávat nejde ). :).

luciefeix
20.07.2014

druhy dil byl slabší nez prvni ,ale zkoncilo to napinave

ciniminisek
09.07.2014

Andělského tématu je ve světě mnoho, přesto Violet Eden nám dává něco nového, neotřelého. Jako zajímavý nápad pokládám zvýrazňování smyslů. Je to neznámé a neobyčejné. Kniha v sobě ukrývá skvělý potenciál a já se velmi těším na další díl, jelikož toho máme stále co odhalovat.
Navíc, jak nám ta láska dopadne...

Jessica Shirvington

Jessica Shirvington