lulu28501 lulu28501 komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Úžasná kniha.
Doporučuji přečíst a nutně potřebuji další díl :D

02.01.2017 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Dle mě je až moc srovnavana s Divergenci,Hunger Games....
Ano je se stejným nápadem jako tyto knihy s tímhle žánrem.
Ale co si třeba představit že ste žádnou na toto téma knihu nečetli a nesrovnavat ji.
Neříkám že bych byla z ní úplně unesená to ne.
Ale podle mě si lidi s tímhle typem napadu knihy této i předchozí budou i na dále kupovat, a lidé budou vymýšlet na toto téma další podobne knihy.

28.12.2016 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Super trilogie.
Od začátku jsem něco tušila že Deghan a Tamra něco s polu budou mít.
Nwm proč ale Cassiana mi bylo celkem líto, když musel prožívat city Jacindy v prvním díle jsem fandila Willovi v druhém Cassianovi a teď? Sama ani nevím.
Ale konec s Jabel mě celkem naštval, jako ona zabije Miriam, má podíl na vraždě Jacindina Otce, a pak uteče? vím že mezi lidmi se jí líbit nebude ale i tak.

28.12.2016 5 z 5

U Starého hřbitova 43: Smrt ti sluší U Starého hřbitova 43: Smrt ti sluší Kate Klise

Hrozně moc pěkně udělaná kniha,líbila se mi.
A i mé sestře která skoro nečte.

24.11.2016 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Super kniha.
Miluji takovéhle knihy.
Nutně potřebuji další díl :D

10.11.2016 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Nádherný obal.
Některé příběhy se mi líbili víc některé méně, celkem mě moc nebavily ty části které už dávno známe (byli jiné jen tím že je vyprávěl někdo jiný než America)
Hrozně se mi líbila ta část jak America řekla Maxonovi že je těhotná.
Jo a ilustrace jsou nádherné.

09.11.2016 5 z 5

Svatební zvony Svatební zvony Devan Sipher

Mě se kniha líbila,je pravda že oproti tomu co čtu jindy je to uplně něco jiného .

19.10.2016 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Kniha se mi líbila.
Jen mi bylo líto nějakých postav který zemřeli a byli v mé oblibě s dalšími které naštěstí nezemřeli.
Nenávidím Lannistery,Carsei,Joffreyho a další kteří byli v jejich blízkosti.
Hrozně mě zajmá co se stalo Ariou nějak sem to nepochopila u ní.
Deanarys mi bylo líto co vše si musela vytrpět.
Nejspíš si přečtu další díl.

14.10.2016 5 z 5

Skryté srdce Afriky Skryté srdce Afriky Ilona Maria Hilliges

Kniha byla zajimavá.
Popravdě se mi nejvíc líbili části v kterých byla s Viktorem :D
Jinak to mezitím mi přišlo takové nudné,jako bych se učila :D
Neříkam že knihu nedoporučuji(naopak,doporučuji těm který se chtějí dozvědět víc o Africké kultuře) jen mám radši jiný žánr knih.

15.09.2016 3 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Mě se kniha líbila.
Jelikož sem viděla prvně serial a až pak přečetla knihu prisla mi uplne jina.
Přišlo mi že se Elena chova jako mrcha.
Nevim proc ale asi se mi vic líbil serial nez kniha(ale neříkám ze se mi kniha nelíbila,ba naopak líbila ale když v te knize mi přišlo vse úplně jine)
Ale i tak doporucuji precist,a dalsi díl si pořídím.

02.09.2016 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Krásná kniha,doporučuji přečíst.
Na konci mi bylo líto co se stalo se Zakem ikdyž sem ho chvílemi nenáviděla.(Přišlo mi otravný když jí říkal kotě,ale jí to asi vůbec nevadilo)
Konec mi přišel takový neuzavřený,říct ,,jmenuji se Rose" to mě mrzí chtělo by to další díl Co se stalo potom?

25.08.2016 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Skvělé pokračování prvního dílo.
Victorii sem nevěřila věděla sem že je taková dívná :D ale u doktora sem to nečekala.
Strašně moc se těším na poslední díl zajmá mě co na té planetě vlastně bude (jestli tam něco bude)
Celou tuhle trilogii Loď mezi hvězdami doporučuji přečíst.

23.08.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Supr kniha.
Ze začátku mi přišla Eadlyn straěně namišlená,postupem času mi to přišlo že už zak namišlená není.
Z kluků sem si nejvíce oblíbila Kila a Erika (i když tam moc často nebyl,přišel mi takový trašně milý)
A ten konec jako vážně?Doufám že to nedopadne špatně a už se těším na další díl.
Obálka jako vždy je krásná :)

23.07.2016 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Úžasná trilogie.
Konec mi přišel takový strašně moc zkrácený málo rozvedený,podle mě by ho chtělo víc rozvést.
A ten konec chtělo se mi brečet když sem četla posledních pár stránek,čekala sem happy end.
Tolik věcí by mě zajímalo proč ten konec tak musel skončit?Co se s nimi stalo potom?Vrátily se k sobě.....
Ale jinak doporučuji přečíst celou trilogii Legenda.

21.07.2016 5 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Je pravda že je spíš taková letní ta oddychová ale mě se i tak líbila.
Jen ten konec sem nějak moc nepochopila.
Oni se k sobě vrátily?P
Ale Alexioti mě potěšily.
Už se těším na poslední díl myslím že se jmenuje Girl Online in Solo,ale mrzí mě že víjde asi v angličtině až asi v zimě ale aspoň se mám na co těšit.

17.07.2016 5 z 5

Stíny horkého léta Stíny horkého léta Parry Bronwyn

Mě se to líbilo.

03.07.2016 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Popravdě asi po 130 strankach mě to yačalo bavit(až se Pennz setkala s NOahem)
A pak uplně boží.
Megan a Ollieho sem po pravdě nesnášela od začátku.
Strašně se mi (Asi po 130 stránkách)lívila.
Takže doporučuji přečíst.

01.07.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Dokonalý konec.
Bála sem se konce ale byla sem nadšena že to tak dopadlo.
Jen bylo mi líto vedlějších postav které zemřeli.
Tuto celou serii Doporučuji.

30.06.2016 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Mě se kniha líbila,ale podle mě nepatří mezi mé uplně nejoblíbenější.
Je pravda že sem od začátlku neměla v lásce willa a tomase (moc sekm jim nedůvěřovala),oproti nim sem si ale oblíbila dost Michala,(tím pádem mě dost mrzelo že v té knize skoro nebyl)takže doufám jestli napíše pokračování že tam bude častěji Michal a klidně i něco víc :D

29.06.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Mě se to líbilo.
Nevím proč ale když America mluvila s Aspenem vinechávala sem stránky,vadilo mi to že by se do něj mohla zpátky zamilovat.
Doufám že bude s Maxonem i když už možná tuším konec (možná vím)

27.06.2016 5 z 5