LuckaH2 LuckaH2 komentáře u knih

Až na konečnou tmy Až na konečnou tmy Jonathan Greene

Chvilema me bavila vic, chvilema min, od pulky to bylo lepsi, kdyz se rozjelo reseni Clairiny minulosti, konec byl napinavejsi, od zacatku jsem tusila ze to nebude tak jak bylo nastino. Nektere kroky slo predvidat a hlavni postavy mi zezacatku prisli neuchopitelne, mluvili za ne rychle ciny a ne jejich popis. Ale cist se to rozhodne dalo:-)

11.11.2015 4 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Zajimalo by me, co je fakt pravda(skola volavek-drsne!!!), clovek u toho zacne premyslet, jak a jestli fugnuje zakulisi velke politiky. Nikdy jsem nic spionazniho necetla, ale lbil se mi tenhle pohled a napeti. Hlavni hrdinka je zajimava postava, jiskreni mezi ni a Natem dava pribehu na lidskosti ve svete agentu a informaci, ktere jsou nadevse

30.10.2015 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Krasna pohadka pro dospele, ani bych dalsi dil nepotrebovala ale prectu si ho. Drsna doba to musela byt, a to ze je v knize napomahano aby to koncilo veskrze dobre jen vitam. Krasne popsan ustredni laska hrdinu, ktere romanticke srdce by si nepralo rytire na bilem koni-jak rikam pohadka:-) libi se mi ze zaklad vychazi z historickeho podkladu,clovek se i neco vzdela z obdobi 12.stoleti. Za me krasny odpocinkovy roman!

11.09.2015 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Kdyz jsem zvedava, doctu knihu do konce- to bylo to jedine na tehle knize- byla jsem zvedava jak oba pripady dopadnou, ale uspokjena jsem byla tak na 50%. Premira zdlouhavych vzpominek a pocitu hlavniho vypravece mi prijde ze knize spis skodi, s hlavnim hrdinou jsem se taky moc neztoznila - pratelstvi ktere je tak pekne popsano takhle dopadne... Celkove se mi to moc nelibilo...

03.09.2015 3 z 5

Kniha se mi líbila, četla jsem jí stejně jako ostatní jedním dechem, ale zatím se mi líbila nejméně, neměla nějak ten další příběh...A stále se stupňují trihlerové prvky (což nevadí:-) Těším se na závěrečný díl...

29.07.2015 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Krásný díl jako předchozí, trochu mě "zarazil" drsný konec, pro děti už to moc není...a nebo je? vždyt ono se to děje i ve skutečnosti (smrt). Úkoly poháru, nové postavy z jiných škol, nové bytosti...no prostě balzám pro duši! Každá stránka by měla být nekonečná:-)

10.06.2015 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Pěkný strašidelný horor:-) lekala jsem se i praskání v kamnech při čtení, sama doma bych to číst nechtěla. "Líbilo" se mi to, takové děsivé, pořád jsem chtěla vědět co se dál stane, připadala jsem si, že sedím vedle něj v rozpadlé kapli, nebo že vidím na nádvoří vbíhat psy...Pro mě tak akorát na to se bát:-) a občas do toho "zabijácká" hláška nebo černý humor;-)

16.04.2015 4 z 5

Bestie uvnitř Bestie uvnitř Liselotte Hammer

Téma je společensky důležité a "zajímavé", ale jinal mi kniha přišla dlouhá, někdy jsem nechápala chvíli souvislosti, s Anni a Anitou jsem měla taky velké problémy! Závěr se mi líbil, ale celkově mě kniha nenadchla, takový střed. Ale určitě od autoru ještě neco zkusim

01.04.2015 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Opět jsem si s úsměvěm na rtech četla pohádkový příběh... Těžko se mi u toho hodnotí nějaká kritéria,není to pro mě vrchol litaratury z hlediska stylu nebo jazyka prostě mě to moc baví a těším se na další Harryho dobrodružství a další vrstvení příběhu:-)

29.03.2015 4 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Přislo mi to tak pro patnactileté.....některé pasáže mě zaujaly,ptže co se honí Nathanovi v hlavně se honí i" normálním" dětem např. při problému v rodině nebo zdolání těžké životní etapy, ale jako celek mě to nenadchlo. Styl(možná překlad) a výrazy někdy dost divné, až frajerské. Už to znovu číst nemusím

25.06.2014 2 z 5