Lucik666 Lucik666 komentáře u knih

Královské tajemství Královské tajemství Lenka Cyprisová

No, nevím co si mám myslet. Historická část se mi líbila. Nicméně ta část, která se odehrávala v současnosti, to bylo místy utrpení. Některé pasáže, dialogy, chování hlavních postav, to bylo místy opravdu pitomé a ty erotické scény.... Tato kniha mi přišla celkově, jakoby ji psala zakomplexovaná puberťačka, co trénuje na slohovou práci ve škole a někdo jí to omylem vydal jako knihu. Hodně jednoduché. Takhle jsme s holkama na základce blbnuly z dlouhé chvíle. Psali jsme "romány" akorát s tím rozdílem, že nám je nikdo nevydal a bylo to pro naše pobavení. Tahle paní to myslí vážně. Své příznivce si kniha najde určitě, ale já mezi ně nepatřím. Dávám dvě hvězdičky. Jedna je za historickou pasáž, která se četla dobře a druhá je za to, že jsem to nevzdala a dočetla jsem ji až do konce.

01.04.2015 2 z 5

Tajný svitek Tajný svitek Ronald Cutler

Dobrá kniha. Začátek nic moc, ale nakonec se to rozjelo. Takže taková dobrodružná oddechovka.

01.04.2015 4 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Super. Už čtu druhý díl a taky mě hodně baví

11.03.2015 5 z 5

Příběhy sběratele starožitností Příběhy sběratele starožitností Montague Rhodes James

Knihu jsem přečetla během jednoho večera. Super počteníčko.

27.12.2014 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Zbožňuju knihy tohoto autora. I tato se mi velice líbila. Vtáhla mne do děje a nepustila, dokud jsem nedočetla poslední stránku. Super

01.09.2014 5 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Alane Ferguson

Dobrá knížka. Četla se velice dobře, ale konec jsem tak nějak tušila, jak to dopadne. To už se dalo potom předvídat, ale vůbec nevadí. Bavilo mě to

22.07.2014 4 z 5

Třetí královna Třetí královna Carolly Erickson

Kniha se mi dobře četla. Mám tuto autorku ráda. Píše zajímavé knihy a hlavně píše o tudorovské Anglii, což je téma, které mne velice baví. Doporučuji.

04.01.2014 5 z 5

Prokletí lipovského dvora Prokletí lipovského dvora Věra Fojtová

Příběh se mi líbil. Kniha je skvěle napsaná. Děj krásně plyne, nejsou tam hluchá místa. Musela jsem číst dál a dál, dokud jsem nedošla na konec. Skvělé, nešlo se odtrhnout.

22.12.2013 5 z 5

Nevinná zrádkyně Nevinná zrádkyně Alison Weir

Skvělá kniha, bravurně napsaná. Přečetla jsem ji během dvou dnů jedním dechem. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout, jak moc mne vtáhla do děje. Ani na chvilku jsem se nenudila a hltala jsem řádku za řádkou. Jsem ráda, že jsem si tu knihu přečetla. Příběh Jany Greyové znám, ale v podání této autorky mi ten příběh přišel až neuvěřitelný, že jeden člověk může prožít takový život. Po přečtení jsem byla plná dojmů. Zůstalo to ve mě a dlouho zůstane.

09.12.2013 5 z 5

In nomine mortis In nomine mortis Cay Rademacher

Bylo to dobré čtení. Mám takové knihy ráda, takže jsem se nenudila, akorát teda konečné rozuzlení zápletky byl pro mě trošku šok. Čekala jsem cokoliv, ale že to bude zrovna tohleto.... No, jsem ráda, že to vyplulo na povrch až úplně na konci a že nás autor dokázal udržet v tajnosti, protože jakákoliv nápověda by knihu naprosto zabila a mě by to ani potom nebavilo číst

28.08.2013 4 z 5

Kacíř Kacíř Carlo Adolfo Martigli

Tak tohle byla jedna z knih, která je pro mě utrpení. Vůbec mě to nebavilo číst. Zápletka o ničem a nakonec jsem se v tom ztratila, že jsem vůbec nevěděla o čem to vlastně čtu. Už jsem četla lepší knihy.

29.06.2013 1 z 5

Vražda v Hell's Kitchen Vražda v Hell's Kitchen Lee Harris (p)

Tak tohle bylo dost dobré čtení. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Děj se postupně odvíjel a nebyla tam hluchá místa. Stále se něco dělo. Hodně mě to bavilo a určitě si od této autorky přečtu další knihy.

26.04.2013 4 z 5

Záhadná ikona Záhadná ikona Bill Napier

Je to zajímavé, ale četla jsem lepší knihy. Nenudila jsem se, ale chyběla tomu "jiskra"

26.04.2013 2 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Tak tahle kniha byla napínavá do poslední řádky. Kdo je vrah pro mne bylo na konci hodně velké překvapení. Ale kousat se těma citovýma pasážema bylo místy utrpení. Ale jinak skvělá kniha.

10.03.2013

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Tak tuhle knihu jsem četla hned po přečtení předchozího dílu. Nebylo to špatné, ale ten konec byl fakt šílený. Nicméně jsem to přečetla jedním dechem.

07.03.2013

Popel popelu Popel popelu Tami Hoag

Přečteno jedním dechem. Naprosto chytlavá knížka s překvapivým koncem.

27.12.2012

Temný ráj Temný ráj Tami Hoag

Byla to celkem nuda. Místy tam bylo pár chytlavých okamžiků, ale na můj vkus tam bylo moc hoven. Připadalo mi to jako „se vemete, se nevemete, se vemete“ prostě, jak se začnou rýpat ve svých citech, jestli se k sobě hodí a jestli spolu teda budou chodit nebo jenom spát, to mě fakt neba. Ale dočetla jsem to do konce. Už se k tomu nikdy více nevrátím a nikomu to ani nedoporučím. Tohle se jí opravdu nepovedlo.

27.12.2012