LucieRossi LucieRossi komentáře u knih

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Dojem z této knihy se u mě stupňoval od začátku do konce. Na začátku mi Alice lezla trochu na nervy, ale pak se to zlepšilo. Nejvíc mě ale bavil "blog" babičky Frannie. :) Knihu hodnotím jako příjemnou oddechovku.

19.03.2016 3 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Běžně nečtu knížky nijak zvlášť rychle, ale tady to jinak nešlo, zabrala mi jen 3 dny, absolutně jsem se nemohla odtrhnout a zapomínala jsem na okolní svět. Často tu čtu, že se vám nelíbí konec knihy. Ale takové konce, to je přece King. Já osobně četla poslední kapitolu 2x po sobě a ještě asi dlouho to budu mít v hlavě.

11.03.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Tak tohle opravdu ne. Jednu hvězdičku dávám jen za to, jak snadno a rychle se kniha četla. Autorka udělala z Christiana totálního blbce, jehož "duchaplné" a neustále opakující se myšlenky mě opravdu nebavily. Pravděpodobně moje poslední setkání s E. L. James.

07.03.2016 1 z 5

Temné znamení Temné znamení František Šmehlík

Jsem velice ráda, že se mi tato knížka dostala do ruky. Velmi příjemně mě překvapila a doufám, že jí časem přibudou sourozenci. :)

Hodnocení jednotlivých povídek:
Oběť 4*
Černý pasažér v tramvají č. 5 3*
Andyho pán 3*
Muž a všechny jeho duše 5*
Temné znamení 5*
Dokonalá pařba 4*

19.02.2016 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Bomba! Knížku jsem doslova hltala, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah a závěr mě opravdu překvapil.

06.02.2016 5 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Kniha se velice dobře četla, ale asi jsem od ní čekala trošku víc. Popravdě si nedovedu představit, že by tohle nějaká žena trpěla tolik let.

10.01.2016 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Ze začátku jsem měla trošku strach, že se nezorientuji ve větším množství postav, ale pak jsem byla velice příjemně překvapena, jak do sebe vše začalo zapadat. Podle mě geniálně vymyšlené, četlo se to samo. Larsson to sice nebyl, ale kniha nebyla o nic horší, než předchozí díly a doufám, že bude další pokračování.

03.01.2016 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Na tuto knihu jsem se hodně těšila a nezklamala mě. Pan Mercedes je pro mě sice pořád TOP, ale i tato kniha měla velice dobrý děj, několik překvapivých zvratů a hodně mě bavilo nenásilné vložení hlavní postavy z předchozího dílu a zároveň nás tím King navnadil na poslední díl trilogie. Už se nemůžu dočkat.

24.12.2015 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Strhující začátek a pro mě naprosto nečekaný závěr. Jen v některých situacích mi hlavní postavy připadali spíš jako super hrdinové, co všechno dokázali přežít a ještě přitom utíkat. Proto 4*.

11.12.2015 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Opět vynikající dílo od Kinga, tentokrát jsem se u některých pasáží opravdu bála, hlavně když jsem se nemohla odtrhnout a četla ve 2 v noci. :)

21.08.2015 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Dokonalá kniha, přečetla jsem ji jedním dechem od začátku až do konce. Pro mě zatím jedna z nejpovedenějších knih od Kinga.

02.08.2015 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Stephen mě opět nezklamal, tato kniha se mi dokonce líbila více, než Osvícení.

01.08.2015 5 z 5

Jak (ne)přežít konec světa 21. 12. 2012 aneb Vyžírkové zániku Jak (ne)přežít konec světa 21. 12. 2012 aneb Vyžírkové zániku Martin Komárek

U této knihy jsem se docela nudila, sem tam nějaká vtipná pasáž, ale jinak nic moc.

07.07.2015 2 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Některé pasáže byly na můj vkus až přehnaně scifi, ale celkově hodnotím knihu kladně.

05.07.2015 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Paráda, paráda, paráda! King zraje jako víno, jeho nejnovější knihy jsou prostě fantastické. Od téhle jsem se nemohla odrhnout a za 3 dny jsme měla přečteno.

19.06.2015 5 z 5

Hra s mozkem Hra s mozkem Christopher Golden

Knížka mě nadchla, parádní příběh, žádné zbytečné protahování a nudné fáze.

28.05.2015 5 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Zajímavý nápad, ale můj šálek kávy to není

23.05.2015 3 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Skvělá kniha, výborně se četla.

04.05.2015 4 z 5

Stephen King jde do kina Stephen King jde do kina Stephen King

Skvělá kniha. Pokoj 1408, Šroťák a Ničemové ve žlutých pláštích naprostá paráda, Shawshank a Kukuřičné děti za mě trošku slabší, ale i tak super.

16.04.2015 4 z 5

To To Stephen King

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Některé pasáže mě bavily hodně, některé vůbec. Proto dávám 3 hvězdičky.

09.04.2015 3 z 5