luciefeix luciefeix komentáře u knih

Memento Memento Radek John

o knize se mluvi jako nejslavnejsi z drogovou tematikou mě tedy vubec nezaujmula:(

22.10.2013 2 z 5

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

mluvím sprostě ale takhle nemluvi ani nejsprostejsi delnik cela kniha dost na hlavu !!

14.10.2013 odpad!

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Kniha mě velice překvapila, byla ze života a platí že člověk pochopí jak někoho měl rád až ho ztratí.

08.10.2013 5 z 5

Příběh je psán dost na přeskáčku což se mě osobně moc nelíbí. Mám ráda vývoj postav a né když od začátku vim jak zkončí.Kniha má 366 stránek. Po 160 je děj nudný a nic moc se neděje to hlavní bylo řečeno. Ještě její myšlenky jsou taky dost ujetý- mohla by si podat ruce s Anninou vnitřní bohyní!!Pravdivý příběh jedné ostravandy.

08.10.2013 2 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

naprosto napinave a uzasne :-))

30.09.2013 5 z 5

Toxický squat Toxický squat Hana Kavurová

Kniha se řadí kvalitou vedle špiček jako My děti ze stanice Zoo. Vůbec mi to tak ale nepřišlo. Hana opět píše chvilkama zmateně a člověk se ztrácí. Né tedy tolik jako v Pekelném spasiteli ale i tak je to zmatečné chvilkama. Některé scény mi přišli krapet ujeté. Hlavně ona se po dvou letech vrátí domů a rodiče ji ani nepozdraví a následně je pro ně vzduch? Který rodič by se takho zachoval? I po jakém koliv průseru rodiče řeknou aspon ahoj nebo co tu děláš?

28.09.2013 1 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

opět strašně napínavé , přečetla jsem ji během večera! ted počkat do 16.10. na další díl! bála jsem se s Emmou ale stále nemůžu přijít kdo zabil Sutton :D

24.09.2013 5 z 5

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

dost uprimna a realne popsana kniha , doporucuji lidem kteri maji podobný problem aby si ji precetli ... chudak co ta matka kvuli nim musela vytrpet

23.09.2013 3 z 5

Pekelný spasitel Pekelný spasitel Hana Kavurová

tesila jsem se na knihu o sebepoškozovania ale dostalo se mi slataniny ve ktere jsem se nevyznala a do toho byli zamotani upiri , absolutne o nicem , autorka skace z jedne myslenky na druhou a clovek se ztrácí

17.09.2013 2 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

hodne dobre napsana kniha , tu jeji matka vubec nechapu .. vsechno zavinila.. jist kosticku cokolady a vic nic? boze chudak holka vazit 26kilo

17.09.2013 3 z 5

Na vlastní pěst Na vlastní pěst Kate Holden

absolutne me kniha zklamala .. hledani sama sebe ale vlastne se o nic nesnazila a jen prezivala a uzivala si s chlapama

11.09.2013 1 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

další skvělí díl prlný překvapení :-))

07.09.2013 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

díl mi prišel lepsi ale i tak to bylo napinave a tajemne :))

04.09.2013 4 z 5

Životní příběh velmi mladé bordelmamá Životní příběh velmi mladé bordelmamá Ma-Ling Lee

opravdu čtivé a zajímave .. dělal bordelmamá a nikdy nešlapat ...

01.09.2013 3 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

super čtivá oddychovka :)

30.08.2013 3 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

další naivní pipka podobná Anně . Když se dovíme o Johnatanovém tajemství dostane to nádech tajemna .. jináč takový pruměr ...

27.08.2013 3 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Nutellka : to se mi take stava , ze si pletu postavy a mista jak je si vsechno podobné, do teto knihy se tedka chystam ta nevim ... ale stale si take kladu otazku to normalni lide nemaji sex? proc nenapisou o nich

26.08.2013 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

první půlka mě moc nebavila ale pote se to rozjelo uz slo i o city a myslenky a ne jen o sex a začetla jsem se :) kniha me pobavila hlavne ten konec :)

26.08.2013 3 z 5

Máš cos chtěl, miláčku! Máš cos chtěl, miláčku! Jana Benková

dost povedena kniha !! dlouho jsem se takto nebavila ! ten konec? rikala jsem si co to holka blbne a do čeho se to žene ale prekvapila :-) doporucuju :)

24.08.2013 5 z 5

Pan S. – Erotická zpověď Pan S. – Erotická zpověď Emma Becker

kniha me nudila, neorientovala jsem se, konecne pan chtivy nebyl bohaty a nemel chut zenu vlastnit ale styl psani z toho udelal takovej blabol ze to je tak na dve hvezdicky

22.08.2013 2 z 5