Luciee322 Luciee322 komentáře u knih

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Krásně napsaný příběh o lásce a porozumění. Zaujalo mě jméno hlavní postavy Animant. Přečetla jsem knížku jedním dechem. Vřele doporučuji.

08.01.2021

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Knihu jsem začala číst s tím, že jí určitě nedočtu. Ale po pár stránkách mě zaujala, že jsem jí přečetla jedním dechem. Velmi zajímavý příběh, který nedá člověku ani spát. Opravdu stojí za přečtení.

08.12.2021

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Pěkně napsaná knížka, skvěle jsem se začetla a četla s jedním dechem až do konce.

18.08.2021

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Velmi pěkně napsaná knížka...:)

15.08.2021

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha mě zaujala svým příběhem. Hlavně tedy příběhem babičky, popisuje v ní životní událost, která jí změnila život. Samozřejmě jsou zde i jiné postavy,které jsou do příběhu zapleteny a příběh, který se tu prolíná stojí vážně za přečtení.

20.04.2021

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha je velice hezky napsaná. Napínavý příběh od začátku až do konce.

28.01.2021

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha moc hezky napsaná. Skvělá autorka, která nikdy nezklame.

17.01.2022

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Výborná kniha, tak jako všechny od této autorky.

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Výborná oddechovka. Kniha velice hezký napsaná.

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Kniha mě moc nenadchla. První díl byl výborně napsaný. Ve druhém díle jsem se stále ztrácela, ať v ději nebo v postavách.

10.04.2021

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Opět nezkalama. Skvěle napsaná knížka. Doufám, že bude brzo další.

02.03.2021

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

Kniha je velmi pěkně napsaná. Byla jsem z ní nadšená. Určitě stojí za přečtení.

08.01.2021

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Výborná autorka, která umí zaujmout svým dějem. Občas kniha překvapí... Bohužel u této knihy pro mě konec byl z celé knihy nejhůře zpracovaný. Kniha měla hezký děj, skvělé postavy, ale konec knihy mi přišel opravdu rychlý a nepromyšlený. Ale za přečtení rozhodně stojí.

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Velmi hezky napsaný příběh. Hlavní postava se mi moc líbila. Myšlenka příběhu je velmi pěkná. Můžu jedině doporučit. ️

18.12.2021

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Dnes jsem dočetla knihu, trvalo mi to asi pět dní. Co o ní můžu dodat? Kniha má bezesporu vysoké hodnocení, tudíž bych čekala, že čtení bude opravdu zajímavé. Můžu říci, že kniha je napsaná opravdu pěkně. Ale přijde mi, že se čte stále v jedné rovině a ke konci upadá. Konec knihy už pro mě nebyl příliš zajímavý a čekala jsem až skončí. Uvidíme, jak na tom bude druhý díl.

04.02.2021 3 z 5

Vánoční příběhy Vánoční příběhy Charles Dickens

Tato kniha je dle mého názoru náročná na čtení. Nejde ani o přesný překlad, jak o to se správně do příběhu začíst a pochopit příběh dle autorova vyprávění. Kniha je velmi hezky zpracována.

28.01.2021

Láska online Láska online Penelope Ward

Super oddechovka.

21.01.2021

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Od autorky jsem četla první knihu. Slyšela jsem různé recenze, tudíž jsem čekala větší zaujetí. Bohužel mě kniha docela zklamala, čekala jsem od knihy mnohem víc.

18.01.2021

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka hezky napsaná. Bohužel konec se mi moc nelíbil. Zbytečně vše zamotané.

05.01.2021

Diář je moc hezky zpracovaný. Jen bych pro příště volila více místa k jednotlivým dnům a udělat soukromou stránku pro narození autorů.