Lucie_D Lucie_D komentáře u knih

Božský Božský Christina Lauren

Nádherné zakončení celé série Božsky bastard.

27.05.2017 5 z 5

Sen Sen Jana Javorská

Další skvělá kniha od úžasné autorky :-) Přečetla jsem ji jedním dechem.

25.04.2017 5 z 5

V objatí milenca V objatí milenca Emily D. Beňová (p)

Úžasná trilogie. Po dramatech hezký konec. Doporučuji

13.02.2017 5 z 5

V objatí nepriateľa V objatí nepriateľa Emily D. Beňová (p)

I tento díl jsem přečetla jedním dechem a to dnes jsem četla 1 a teď 2 díl. Konečně je v tomto díle víc akce. A konec tohoto dílu je zajímaví a dramatický. Jdu se hned pustit do 3 dílů. A tento doporučuji.

12.02.2017 5 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Skvělá kniha. Opravdu nějaké scény byly podobné jako v 50 odstínů, ale asi je to dobrá inspirace pro tuto autorku :-) Komu se líbí 50 odstínů bude se snad líbit i tato kniha. Jsem zvědavá na další díly V objatí. Doporučuji

12.02.2017 5 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Jana Javorská

Krásná kniha s úžasnýma povídkam. U kterých mě i slza ukápla a ta poslední mě zase rozesmála. Doporučuji.

19.12.2016 5 z 5

Naostro 2 Naostro 2 Jana Javorská

Opravdu žhavá kniha. Doporučuji :-)

15.11.2016 5 z 5

Vdaná potvora Vdaná potvora Petra Nachtmanová

Vtipná oddechovka. Doporučuji :-)

30.09.2016 5 z 5

Hra Hra Jana Javorská

Další úžasná kniha od této autorky. Doporučuji

29.09.2016 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Na tuto knihu jsem se moc těšila a nezklamala mě. Bratrstvo černé dýky je úžasná série a moc se mi všechny knihy líbily (co zatím vyšly) a tento Odkaz černé dýky k nim už taky patří. Za sebe doporučuji :-)

09.09.2016 5 z 5

Úžasná kniha plná akce nějakého toho sexu. Ale hlavně skvělé vtipy a hlášky :-) A to jsem četla jen 3 knihy ( Příliš dlouhá swingers party, Lovci a teď tato) od tohoto autora a všechny se mi líbily

28.08.2016 5 z 5

Milenky Milenky Jane Banks

Taková oddechovka. Dalo se to číst

23.08.2016 3 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

I tento díl se mi moc líbil a hlavně ke konci ten vtip. Jo Chuck Norris mě fakt rozesmál :-)

23.08.2016 5 z 5

Mr. Dokonalý Mr. Dokonalý Blanka Svobodová

I já souhlasim s čohynkou :-) ( i s ostatníma ) Přebal na knize je pěkný, anotace mě hodně nalakala, ale měla jsem tentokrát dát na komentáře....

11.08.2016 2 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Do těchto 2 knih se mi moc nechtělo a komentáře na tyto knihy mě spíš odrazovaly, ale nakonec jsem je přečetla. Dalo se to číst :-)

27.07.2016 4 z 5

Čo bolo potom Čo bolo potom Jojo Moyes

Jsem moc ráda že se spisovatelka pustila do druhého dilu, protože jsem chtěla vědět jak bude Louisa pokračovat ve svém životě po Willovi. Sam je sympaťák :-) A Lilly? No to bylo pro mě a taky ostatní hrdiny knihy překvapení :-)

28.06.2016

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

Úžasná kniha

19.06.2016

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Tuto knihu jsem dlouho odkládala, ale nakonec jsem ji přečetla jedním dechem. Nelituji ze jsem ji četla opravdu úžasná kniha. Doporučují

18.06.2016

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Úžasná kniha četla se jedním dechem. Už ted se těšim na další díl

16.06.2016 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott