Hra přehled

Hra https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313591/bmid_hra-Sx0-313591.jpg 3 13 13

Erotický román plný nezřízeného sexu a zároveň i napětí, který zhltnete jedním dechem a budete chtít další. Přesně tak, jak to spisovatelka Jana Javorská podává ve všech svých knihách. Čtyři unuděné bohaté podnikatelské manželky hledají rozptýlení formou sexu. Jejich manželé se jim dostatečně nevěnují, proto se snaží přetrumfnout jedna druhou, která uloví více mužů za jednu noc. Všechno by mohla být jen pouhá hra, kdyby náhle…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hra. Přihlašte se a napište ho.

Es.
02.05.2021 1 z 5

Těšila jsem se na erotický román, jak popisek knihy sliboval, ale kniha absolutně nesplnila mé očekávání. Sexu jako takového tam bylo minimum..
Ani se mi nelíbílo, jak se střídaly pohledy daných postav, odtrhává to od děje (takový jsem aspoň měla pocit já). Celkově mě čtení nebavilo a ani nenadchlo.

janina66
23.08.2019 odpad!

Totální blbost

Wladimirski
26.04.2019 2 z 5

Ke knize HRA jsem se dostal v rámci čtenářské výzvy 2019 v kategorii kniha, která má méně než 10 komentářů. No, tak jsem ji přečetl, mise splněna a to je asi tak vše, co lze pragmaticky komentovat :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hra v seznamech

v dalších seznamech2x