luci2 luci2 komentáře u knih

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Knizka není špatná, ale asi jsem od příběhu čekala víc. Ještě, ze to konec mírně vylepšil. Neústupnost Dereka se s Kelsey oženit byla hezká a bez angažování tety Elizabeth a Regii by to nebylo ono. Ale i tak je tento příběh slabší než ty předešlé, které jsem si velmi užila.

26.03.2020 3 z 5

Okouzlení Okouzlení Johanna Lindsey

Knížka, jenž opravdu stojí za to si přečíst. Vtip a vášeň na Vas srší z každé stránky. A já se doopravdy neskutecne bavila. Proto ji všem vrele doporučuji a přidávám mezi své oblíbené.

23.03.2020 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Příběh je jedním slovem originální. Pet bratru, jeden pirát a nebojacna Georgina nemeli chybu. Užívala jsem si kazdou stránku. Především konec byl k popukání. Neskutecne jsem se bavila...jen mi trochu vadilo, jak neustále Georginu označovali za milenku a ne za manželku. Já být v její kůži asi bych se více bránila. Ale i tak už se tesim na další knihu ze série. Zatím mi tato přijde nejlepší, ale ještě mi jich hodně zbývá.

22.03.2020 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Moc hezká knížka, která krásně plyne a nemá hlucha mista. Ideální pro pohodové odpoledne.

17.03.2020 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Krásná knížka...musím se přiznat, ze příběh nebyl jako přes kopírák a byl jiný. Ano vývoj se dal očekávat a občas bych do děje doplnila víc akcnosti, ale to je můj pohled. I tak jsem si příběh vychutnala plnými doušky a určitě si ho rada přečtu znovu.

PS: Stryckove Malory jsou úžasní a především jsem si oblíbila Tonyho ;-)

14.03.2020 5 z 5

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Hezká knížka plna zvratu, u které se nebudete nudit. Velmi jsem se při čtení bavila. Nechybí zde humorné dialogy a vzájemné jiskřeni, což ocení každá ženská duše. Reina nebyla bezduchaplna chudinka, ale Lady s vlastní hlavou a moudrý usudkem, které si nenecha nic líbit, avšak její ryzí vykreslení se mi snad libilo více než Ranulfa, což se mi u těchto knížek tolik nestává, neboť většinou nadrzuji mužskému pokolení. Takže, kdo tuto knihu ještě nečetl a narazí na ni, tak vrele doporučuji. Nebudete se nudit a zajisté se pobavite tak, jako jsem se bavila já....jejich prenice jsou nezapomenutelné :-)

11.03.2020 5 z 5

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

Příběh je velmi hezky, avšak musím upozornit, ze kniha je plna stejných dialogu i dějová linka je stejná jako v knize Ztraceny vévoda z Wyndhamu, což někoho muže roztrpčit. Autorka, zde příběh vyličuje z pohledu Thomase a Amélie. A popravdě tento příběh se mi asi líbil více než první. Především samotný závěr byl vtipný a kouzelný. Takže za mě si rada tuto knihu přečtu ještě někdy znovu.

11.03.2020 4 z 5

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Příběh je milý, ale není strhující, spíše průměr. Avšak nelituji, ze jsem si ho přečetla. Dokonce se tesim na příběh Thomase a Amélie. Takže, kdo chce prožít klidné odpoledne určitě se této knihy nebojte.

09.03.2020 3 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

10 důvodů, proč se mi kniha líbila:

1. Je to hezká knížka
2. Sebastian byl okouzlující a především romantik
3. Oblíbila jsem si ho
4. Libili se mi slovní “prestrelky”
5. Příběh nebyl fadni a krásně plynul
6. Nezapomenu na postavu autorky Sarah Gorelyove
7. Líbila se mi impulzivita při žádosti o ruku
8. Annabelina babička v samém závěru neměla chybu
9. Vyznání lasky!!!
10. Tesim se až si ji přečtu znovu. Miluju knižní série!

07.03.2020 5 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Čirá, čistá romantika na vás dýchá z každé stránky. Touto knihou jsem nadšena pro svoji jednoduchost. Jak se říká v jednoduchosti je krása a tady to platí stokrát víc. Proto mohu s klidným svědomím říct, ze jsem z knihy unesena a přidám si ji mezi své oblíbené. Ne pro komplikovanost, ale pro svoji ryzí jednoduchost.

05.03.2020 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Kdo sáhne po této knize určitě nebude zklamán. Příběh je krásný, duchaplny a chytí vás za srdce. Popravdě nedokážu říct co mi libilo nejvíce. Autorka má vrozený jemnocit pro romantiku, která vás nadchne, přičemž její příběhy plynule plynou a všechno zapadne vždy tak, jak má. Na tomto příběhu bych nic neměnila a rozhodně se k němu budu rada vracet.

03.03.2020 5 z 5

Kouzlo lásky Kouzlo lásky Kimberly Cates

Hezká knížka. Začátek se mi zdál trochu kostrbatý a popravdě je to první kniha, u které se mi podařilo dvakrát usnout. Avšak když jsem překonala několik první stran a kapitol a odhodila nesmyslnost bájné pohádky o Ciaranovi přistihla jsem se, ze se mi kniha líbí. Tato autorka umí vnést do knihy doopravdy vřelé city a její popis lásky je dech beroucí, až jsem se neubránila slzám. Po dlouhé úvaze jsem dala plný počet hvězd právě z tohoto důvodu, neboť její projev romantiky vás okouzlí.

01.03.2020 5 z 5

Dar lásky Dar lásky * antologie

První příběh McAllistra Taggerta a Karin je moc pekny a upřímně jsem si užívala každé slovo. Takže nebylo divu, ze jsem ho přečetla jedním dechem a budu se k němu rada vracet.

Druhy příběh je milý, avšak stále jsem čekala napětí a větší zápletku. Ale opak byl pravdou a příběh rychle plynul, až jsem najednou zjistila, ze jsem na jeho konci. Nebyl strhující, ale byl zajímavý a jak jsem napsala byl velmi, velmi milý.

Třetí příběh je úchvatný, jenž mi vyrazil dech a zastavil srdce!!!

Ani čtvrtý příběh mě nezklamal a byl překrásný. Dokonce mě nalákal natolik, ze si budu od autorek těchto příběhu přečíst věcí víc.

Paty příběh byl naprosto úžasný, procítěny a láska na vás dýchá z každé stránky. Nakonec se mi asi líbil nejvíce ze všech příběhu. Dokonce jsem se neubránila slzavemu údolí. Takže za mě všem tuto knihu doporučuji.

24.02.2020 5 z 5

Požehnání Požehnání Jude Deveraux (p)

První polovina příběhu je dech beroucí pohádka, avšak druhá už mne tolik neohromila a závěr bych si trochu představovala jinak. S větším projevem lásky, romantiky a skadleni. Ale i tak kniha byla v celku hezká a dala se číst.

24.02.2020 3 z 5

Pokušení Pokušení Jude Deveraux (p)

Moc hezká knížka, která se dobře čte. Hlavní hrdinka je zajímavá, bystrá osůbka, která se jen tak nevzdává a James je mužský každým coulem, jenž občan potřebuje trochu otevřít oči. Knížka je zajímavá svým příběhem, neboť není úplně stejný jako každý jiný. Takže za mě si pet hvězdiček zaslouží, i když nebude patřit k mým top.

23.02.2020 5 z 5

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Krásná knížka se zajímavým příběhem. Avšak bez předchozího dílu ze série bych asi nebyla k hodnocení tak vstřícná. Neboť sérii si musíte přečíst jako celek, abyste pochopili Justinovo rozpoložení. Postava Celie se mi líbila svoji neznosti, ale také rozhodností, s kterou o Justina bojovala. Jenž se nebála stát za svými city proti všem.

PS: Nenechte si ujít Lysetin a Maxuv rozhovor ;-) ...Čemu se směješ? “Ale....vzpomněl jsem si na pohovku, cos ji nechala potáhnout tím kluzkým modrým damaškem. Napadlo mě, jestli se na něm udrží déle než my.” “Snad si nemyslíš, ze budou”.....”Nějak podezřele zmlkli”....“Nezdá se ti?”....zbytek si musíte přečíst sami!!!

21.02.2020 4 z 5

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Příběh s kriminální zápletkou Maxe a Lysette se mi líbil. Poprvé se mi stalo, ze jsem dej nepřečetla jedním dechem, ale měla ho rozloženy na etapy. A tak jsem si ho nedokázala plně vychutnat. Líbili se mi postavy dvojčat Justina a Phillipa. A už se tesim na pokračování jejich vlastních příběhu. Doporučuji všem, kdo má tuto literaturu rad.

17.02.2020 3 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Na příběh Nikolaje jsem se velmi těšila. První polovina a závěr příběhu byl úžasný, avšak návrat v čase mě tolik neohromil. Úplně by mi stačilo kdyby byl dej více rozvinuty jen s Emmou. Ale i tak se mi nakonec příběh líbil a určitě se k němu někdy vrátím.

13.02.2020 4 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Moc hezká knížka se zajímavým příběhem. A popravdě z počátku jsem si rikala, ze bylo zbytečné Lukovi připsat hak. Ale jak jsem cetla dal a dal vůbec mi to nevadilo. A dokonce si myslím, ze to Lukovi přidalo na charakteru. Nebyl bez chyby na kráse a tak se pro Natašu stal přitažlivým. Určitě stojí za to si ji přečíst. A vzhledem k tomu, ze kniha je jednou ze série už moc se tesim na příběh Emmy a Nikolajeva. Všem vrele doporučuji a určitě se neobavejte po téhle knize sáhnout. Opravdu stojí za to ;-)

09.02.2020 5 z 5

…protože jsi má …protože jsi má Lisa Kleypas

Překrásna kniha plna citu a vyznání. Nemohla jsem se od ni odtrhnout a překonala moje očekávání. Už dlouho jsem se nesetkala s tak romantickým dílem. Na příběh Logana jsem se těšila a nezklamal mě. Věřte, ze kdo sáhne po této knize nebude zklamán.

09.02.2020 5 z 5