luci2 luci2 komentáře u knih

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Hezký příběh, který se dobře čte. Popravdě řečeno musím se zmínit i o osobě, která nebývá hlavní hrdinou příběhů Bridgetonových, ale i přesto jsem si tuto osobu "Lady Danburyovou" velmi oblíbila. Je to taková málá intrikánka s dobrým srdcem :-)

06.07.2013 4 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Krásný velmi romantický příběh hlavně na konci. Mě se obzvlášť líbil, takže všem jen vřele doporučuji. Elois je energická dívka, která se jen tak nevzdává a to se mi na ní moc líbilo. Taky jsem se dobře pobavila při scénách s jejími bratry, kteří příběh humorně zpestřili :-)

26.06.2013 5 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Příběh se mi líbil. Ze začátku mě trochu mrzelo podlé jednání Harryho, ale nakonec dávalo smysl. Líbila se mi Harryho neochota se Poppy vzdát a to, že by pro svou vyvolenou udělal všechno (a to např. dokonce i přerušit akt milování a jít se několikrát zchladit studenou vodou). Knížka měla své kouzlo, takže jsem jí málem přečetla jedním dechem. Na konci příběhu autorka navnadí naši zvědavost počínajícím vztahem Lea a Cat, který je obestřen tajemstvím a tím co se mezi nimi stalo........Už nyní mi to nedá spát, takže hurá na Sezdáni za rozbřesku :-)

11.06.2013 5 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Knížka mě moc bavila. Je velmi vtipně a dobře napsaná a budu se k ní ráda vracet. Líbila se mi Maxova neochota se vzdát. A nejvíce se mi líbilo, že se nebál i zesměšnit, když odháněl husy a pasáž ve stáji také stála za to. No hold, nemůžu si na nic stěžovat. Knížku jsem přečetla jedním dechem. Všem vřele doporučuji ;-)

04.06.2013 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Knížky téhle autorky se vyznačují čistou romantickou, která má své kouzlo. Příběh krásně plynul a dobře se četl. Jen jsem si pořad myslela, že se Kieren objeví a marně jsem doufala, že by to mohl být Daimien, ale třeba autorka někdy v budoucna Kierena oživí. Na konci jsem se neubránila pláči. Nějak mě Lochlanovo jednání vzalo za srdce. Víc už neprozradím zbytek si musíte zjistit sami :-) Jen dodám, že tato knížka navazuje na sérii MacAllisterových a spíše bych to brala jako další pokračování.

04.06.2013 4 z 5

Lekce manželství Lekce manželství Victoria Alexander

Knížka je velmi dobře a vtipně napsaná. Pokud jsem se nesmála, tak jsem se aspoň přihlouple uculovala. Nemohla jsem se o ní odtrhnout a těšila jsem se na každou stránku. Pokud mohu mluvit za sebe vůbec bych se nazdráhala si ji přečít někdy znovu.

27.05.2013 5 z 5

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Nádherná knížka, můžu jenom doporučit. Už se nyní se těším až si ji zase přečtu ;-)

03.05.2013 5 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

Musím říct, ze tato kniha byla nádherná a nenechala jsem si z ni ujít ani stránku. Emma byla úžasná hlavní hrdinka a já se neskonale bavila. A Jamie nebyl vůbec pozadu. Dokonce bych si rada přečetla příběh o Ianu Hepburnovi. Za mě spokojenost. Takže všem vrele doporuciji.

16.07.2020 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Příběh je zajímavý a docela jsem se u něho i bavila, i když je nesmyslný. Avšak co mě rozčilovalo, jak se z nebojacne Carolin stal uzlicek nervu. To mě mrzelo, a proto jsem hodně zvažovala, jak tuto knihu ohodnotit. Ale protože konec byl vydarenejsi a já se tesim na příběh Juliana a Portii byla jsem více optimictejsi. Ikdyz nesmyslnost zápletky očekávám už ted se při te myšlence usmivam....Vždyť pomyslný Drákula v nas vždy vyvolá pocity tajemna ;-)

10.06.2020 4 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Příběh Pamely a Connora byl z velké části tím co jsem očekávala a popravdě jsem chvíli očekávala víc, ale ke konci me očekávání bylo mile překvapeno, a proto jsem hvězdičku přidala. Knížka nebude patřit mezi moje top, ale možná se k ni někdy v budoucnu vrátím. Uvidime...

07.06.2020 4 z 5

Whitney, moje láska Whitney, moje láska Judith McNaught

Knizka se mi líbila. Whitney byla liška mazana, nebojacna a zpočátku naivní zamilovaná holka. Clayton zase byl muž s ohromnou kurazi a přesvědčením. Dokonalý par až na konci bych Claytna nakopla a být v kůži Whitney bych mu tak rychle neodpustila. Lituji jen toho, ze autorka nepřipsala trochu víc stránek o jejich usmiřování, protože si měli co vysvětlovat, ale možná tato věta “Jestli někdy zjistím, ze jste jen pomyslela na to, ze mě chcete znovu opustit...zamknu Vás ve vašich komnatach a zabarikaduji dvere”. Přičemž na otázku jestli s ni tam zůstane také? Si jeho odpověď musíte sami přečíst ;-) Přeji hezké pocteni. A kdo by Claytna taky nakopal....nebojte se to říct :-D

31.05.2020 5 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Ze začátku jsem chtěla napsat to, ale byla nádhera. První třičtvrtě knihy jsem byla naprosto uchvácená, ale v průběhu čtení jsem našla malé skvrnky na kráse. Stále váhám jestli ji mám zařadit mezi svých několik TOP. Příběh je moc hezky napsany a autorka má ctivy rukopis, který není nudný a při čtení se budete bavit. Neboť příběh se vyznačuje chytrosti, stribritym humorem a zajímavým dějem, jenz se dotkne vaši duše. Jason byl vlk, který vrci obcas skrabe, ale nekouše. Z obavy milovat se uzavírá před celým světem a především sám před sebou. A proto, aby mu nebylo ublíženo ubližuje druhým. Nevěří lidem především ženám a tak je těžké se dostat přes jeho ochrannou slupku. To vše až do doby než se na scéně objeví statečná, trpeliva, soucitná a vstřícná Victorie, která se rozhodne získat jeho srdce a důvěru. Ale i tak to pro ni nebylo lehké... U čtení této knihy se rozhodne nebudete nudit a emoce ve vás budou vírit jako na kolotoči. Neubránila jsem se slzám, ale i tak se mi příběh líbil, proto ho všem vřele doporučuji.

12.05.2020 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Joan Johnston

Krásná kniha, nemohla jsem se od ni odtrhnout, takže jsem ji přečetl za jedno odpoledne. Málo co mě uchvátí, ale tahle knížka mě nadchla a po přečtení ve mě víří pocity “jako to byla nádhera”, ale pak si rikam čím byl ten příběh jedinečný. A dochazim k závěru, ze se mi líbí styl jakým byl napsaný. Je to první dílo od této autorky co jsem četla a jistě není poslední. Neboť už teď si jdu vybrat novou knihu. K tomuhle příběhu se budu rada vracet a po přečtení jistě pochopíte proč ;-)

11.05.2020 5 z 5

Zkrocení nebezpečného lorda Zkrocení nebezpečného lorda Nicole Jordan

Musim se přiznat, ze této knize nechybělo vůbec nic.....nástrahy, nedůvěra, vášeň ani hluboká láska, takže jsem naprosto spokojena a už se tesim až si ji někdy přečtu znovu.

29.04.2020 5 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

U této knihy jsem se neskutečně bavila. Není strhující, ale je mnohem hezčí než první díl ze série, ale bez přečtení prvního dílu by se mi tolik nelíbil. To je to co mám na knižních sériích rada, ze dej a postavy se vyvíjejí postupně a vše pak zapadá tak, jak má. Rukopis autorky se nezapře podobnosti, ale vadilo mi to. Proto tuto knihu mohu vrele doporučit.

20.04.2020 5 z 5

Dáma a námořník Dáma a námořník Johanna Lindsey

Původně jsem si myslela, ze tento příběh nebude stát za to, ale opak byl pravdou. Katey a Boyd byli roztomilí, ale Anthony a James byli jako obvykle úžasní!!! Neskutečně jsem se bavila a i když jsem si říkala jak bude probíhat dej nebylo to zdaleka pravdou. Takže jsem naprosto spokojena a rada se k tomuto příběhu vrátím.

01.04.2020 5 z 5

Zamilovaný ničema Zamilovaný ničema Johanna Lindsey

Pribeh, který hezky navazuje na předchozí série. Jeremy a Danny jsou stvořeni jeden pro druhého. Líbila se mi postava hlavní hrdinky a její osobité chování, se kterým bylo spojeno slovo “kámo”. Skoda jen, ze se do příběhu nedalo víc tajemna a napětí při hledání pravdy o její totožnosti. Ale i tak se mi příběh libil. Avšak zatím mezi moje top patri příběh o Amy a Warenovi (Okouzleni) či příběh George a Jamese.

29.03.2020 5 z 5

Okouzlení Okouzlení Johanna Lindsey

Knížka, jenž opravdu stojí za to si přečíst. Vtip a vášeň na Vas srší z každé stránky. A já se doopravdy neskutecne bavila. Proto ji všem vrele doporučuji a přidávám mezi své oblíbené.

23.03.2020 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Moc hezká knížka, která krásně plyne a nemá hlucha mista. Ideální pro pohodové odpoledne.

17.03.2020 5 z 5

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Příběh je milý, ale není strhující, spíše průměr. Avšak nelituji, ze jsem si ho přečetla. Dokonce se tesim na příběh Thomase a Amélie. Takže, kdo chce prožít klidné odpoledne určitě se této knihy nebojte.

09.03.2020 3 z 5