Luci136 Luci136 komentáře u knih

Nespavost Nespavost Stephen King

Taky chci vidět aury..... Krásné čtení, napínavé a k zamyšlení...

30.06.2017 4 z 5

To To Stephen King

Skvělá knížka.... Příběh mne bavil a popravdě se mi do dneška stále někde v podvědomí přehrávají scény z Lad.
Promyšlenej a napínavej příběh. Hned jsem se vrhla na další díla a jsem mile potěšena, že město Derry je stále se mnou ;-)

30.06.2017 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Wau, to byla dobrá jízda. Skvělá knížka, nad jejímž koncem jsem byla smutná. NE jak dopadl, ale že nemám co dál číst.
Moc krásné čtení!
Určitě se vrhnu na další autorčiny knížky.

10.11.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Klobouk dolu především Autorce. Takhle skvěle proplést osudy žen a jejich rodin dohromady, pěkná práce. Knížku jsem přečetla jedním dechem a moc hezky se mi četla.
Člověk si u některých příběhů uvědomí spoustu věcí.
Myslím, že určitě stojí za to si ji vzít do ruky a darovat knížce pár dní našeho času :)

28.09.2016 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Knížku jsem četla pár měsíců po tom,co mi zemřel bráška.
Nejdřív sem ji chtěla zavřít, neměla jsem sílu ji číst. Moc všechno bolí a s knížkou sem se prala. Ale chtěla jsem vědět, jak to Holly zvládne, co bude dělat. Toužila jsem po návodu. Knižka mi v několika pohledech pomohla a zaroveň jsem se snažila být silná jako Holly.
Brečela jsem u ni skoro celou dobu, někdy ani nešlo dál číst.

10.07.2016 5 z 5

Trpké víno / Klášterní kostnice Trpké víno / Klášterní kostnice Vlastimil Vondruška

Je krásné, když vás kniha dokáže vtáhnout do děje, a vy máte pocit, že to prožíváte. Jste přímo v ulicích a zdravíte konšele, přemýšlíte kdo má asi tak prsty v zavraždění..., vnímáte napětí, když se pátrá a vyšetřuje. A nebo třeba jako v mém případě, dostváte hlad, když úplně vidím to skvělé jídlo ;-)
Tohle mám s každou knížkou a příběhem od pana VONDRUŠKY!

10.07.2016 5 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

Knížka byla super. Moc mne potěšilo zjištění kdo bude nový majitel ;-) Dojal mne i příběh onoho muže.
Trochu na mne bylo moc, kolik událostí tam skončilo špatně... ale díky celému dojmu, člověk se opravdu dozví jak to v hotelu chodí, příběhy postav byly dobře napsané, nechybělo napětí, má tahle knížka co nabídnout.
Proto dávám čtyři hvězdy ;-)

27.06.2016 4 z 5

Ja to poslouchala jako audio knihu, musim uznat, ze ctena verze me laka vic, ale diky teto verzi se mi v praci krasne nekolik dni pracovalo, jelikoz jsou to krasne napsane pribehy. Jsou poutave, snadne, usmevne, naucne.
Proste super knizka a urcite si prectu ci poslechnu vice knizek od Pana Vondrusky ;-)

17.06.2016 5 z 5

Svedené a rozpustilé Svedené a rozpustilé Iva Hlaváčková

Knizka se mi v celku zdala fajn, neni spatna, ale ani wau...
Mam rada tyhle uvahy a mysleni, jen na me nekdy postavy pusobily jako zdeprimovane zenske, ktere nevedi jak se chovat a co je spravne. V celku se da rict, ze je to jedna velka jizda depkou. Ale musim uznat, ze nektere vety jsem si musela podtrhnout v knizce, jelikoz meli neco do sebe.
Asi se k ni dlouho nevratim, ale nelituji, ze jsem ji cetla.

17.06.2016 4 z 5

Poslední valčík Poslední valčík Tamara McKinley

PROSTĚ NÁDHERNÁ KNÍŽKA ;-)

29.04.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak tenhle styl knížek mě bere. Vždy je mi tak trochu smutno,když otočím poslední list a je konec a já se tím vracím do své reality... ale zase aspoň můžu začít číst jinou ;-) doporučuji, je to super čtení.

29.04.2016 4 z 5