Lofda Lofda komentáře u knih

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Jako opáčko jsem si znovu přečetla všechny předchozí díly série a pak jsem navázala tímto novým závěrečným. A opět jsem se bavila! A hodně!
Děkuji autorce, tyhle náhledy JakToByloDál prostě miluju. Dokonce se zde mihlo i pár postav z vedlejší série Briar U, ale přiznám se, že tam už jsem ty vazby z paměti lovila horko těžko. Možná si časem znovu přečtu i tuto sérii, tyhle příběhy prostě mají něco do sebe ;-)

06.12.2022 5 z 5

Manželkou podruhé Manželkou podruhé Melanie Summers

Někdy si člověk myslí, že mu osud naložil příliš a víc už neunese.. Tohle bylo moc krásné vyprávění, smutné i veselé, plné krásných myšlenek, hledání sebe sama, naděje i smutku a zklamání. A pak se zas sebereš a jdeš dál, protože "to, jak prožiješ každý den, pak v součtu dá dohromady celý tvůj život."..
Za mě jednoznačné doporučení, nic není jak se zdá, stejně tak jako v životě, a to je nakonec to úžasné..

16.08.2022 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Čím to, že mě příběhy od sousedů z Polska baví čím dál víc? Možná tím, jak moc mají společného s naším prostředím? Dle anotace jsem věděla, co se bude dít na začátku a nechtělo se mi to vlastně ani číst.. Není lehké si představit, jak může "skončit" mladá holka, protože se prostě zamiluje a nevidí neslyší.. Domácí násilí, malé dítě (jak už ale někdo psal, ten autismus u i tak dost šikovného tříletého dítěte mi úplně nesedl, spíš bych to chování chápala jako následky toho, v čem ten malý žil), bylo toho na tu holku vážně dost.. Na plné hodnocení to za mě není, tak nějak jsem hlavním hrdinům všechnu tu "chemii a záblesky touhy" nemohla úplně uvěřit, tím spíš po tom, čím vším si Lilka na začátku prošla, ale v rámci žánru slušné 4* a další díly si nejspíš ujít nenechám ;-)

05.06.2022 4 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Královsky jsem si u této knížky odpočinula. Pro mě zajímavý neotřelý nápad, ono prostředí královské rodiny, byť vymyšlené. Inspirace britskou královskou rodinou je zřejmá (nejen zlobivý princ Harry), ale i tak jsem jim to všechno věřila ;-) Vážně moc pěkná romantika, už se těším na další díly!

27.05.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Byl to hezký příběh, prima oddechovka. Ale už asi neumím ocenit všechny ty nesnesitelné majitele milionů dolarů, kteří pohlédnou slečně do očí a jako lusknutím prstů je z toho láska jak trám..

16.03.2022 3 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Páni! Tahle knížka mi sedla téměř vším, takže moc děkuji mým oblíbeným "kolegyním" zde na DK, že mě na autorku a tento příběh přivedly! A také DĚKUJI za upozornění, že kniha je v podstatě rozdělena na dva díly (proooč??!!) - takže já jsem včera ještě běžela do knihovny a teď rovnou plynule přecházím na pokračování, nemůžu se dočkat ;-) PS: miluju tu úžasnou malou Rosalee a především kvůli ní doufám ve šťastný konec!

01.02.2022 5 z 5

Sladké podlehnutí Sladké podlehnutí Opal Carew

A to jsem si myslela, že jsem pár erotických románků přečetla. Tohle v tom případě už bylo porno.. A kupodivu celkem čtivé ;-) Příběh v tom nehledejte, je to pohádka od začátku do konce, ale jestli si chcete vypláchnout hlavu, ideální čtení. A jak někdo už zmínil, je to tak blbý, až je to vlastně dobrý.. Každý holt žijeme v něčem jiném, proti gustu.. ;-)

14.09.2021 3 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Maafa už napsala všechno za mě..
Další hoodně milá oddychovka od Elle, rozhodně nezklamala. Škoda toho natahovaného drama na samém konci, ale ráda to autorce odpustím a budu se těšit na další "shledání" u jejích příběhů ;-)

18.05.2021 4 z 5

On On Elle Kennedy

Jelikož jsem kdysi četla knížku Hodnej kluk, tak už vím, že tihle dva mají svoje "happily ever after". Teď jsem konečně sáhla po knížce s jejich vlastním příběhem. Zklamaná rozhodně nejsem, jen jsem asi čekala víc hokeje než sexu..??.. ;-) Ale bavili mě moc a jdu hned na další díl.

10.02.2021 4 z 5

Zlatá země Zlatá země Barbara Wood

Svým způsobem místy až naivní vyprávění pro dámy (hlavně na začátku a pak jsem se toho pocitu nemohla zbavit čím víc se příběh blížil konci), ale musím říct, že po delší době jsem měla pocit, že mám zase v ruce poctivý román se vším všudy. Podívat se do Austrálie je snem mého manžela a po přečtení této knihy už mu rozumím. Hodně jsem během čtení koukala do Google map a také hledala další a další informace na Wikipedii ;-), protože jsem zajistila, jak málo toho vlastně vím. Celá ta knížka ve mě zanechává hrozně hezký pocit a touhu dozvědět se o Austrálii ještě víc..

26.07.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Poznámka autorky: Lidi, při psaní této knihy jsem se moc bavila! Naposledy jsem si příběh takhle užívala při práci na Návrhu.. Poznámka čtenářky: Lidi, při čtení této knihy jsem se moc bavila! Nechci srovnávat s Návrhem, ale rozhodně Elle nezklamala, díky ;-)

23.11.2019 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Mám ráda tyhle mafiánské pohádky..
Hezký romantický příběh, který se četl úplně sám, ale v tomto případě bych celou tu mafiánskou linku odbourala, svou naivitou spíš škodila. Kdybych chtěla přemýšlet o reálnosti děje, musela bych se spíš pousmát, ale já sáhla po odpočinkovém čtení a přesně to jsem taky dostala. Moc chválím to postupné sbližování celé rodiny včetně Lulu, tady jsem autorce věřila úplně všechno ;-)

Jaká škoda, že ona paní na obálce VŮBEC neodpovídá popisu té slečny, kterou si Cassio vzal za ženu.. Nicméně Nesuď knihu podle obalu, že?

11.02.2024 4 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Je mi líto, ale tohle..?? Asi jsem se namlsala u Elle Kennedy, tady to bylo jedno laciné klišé přes druhé a vlastně žádný příběh. Jak kdyby měla autorka v hlavě spoustu hezkých (rande na ledě) a třeba i vtipných (tampony) scén, ale neuměla je spojit do příběhu, jen přeskakovala dál a dál.. Pardon, mám tyhle pohádky ráda, ale v tomto případě jsem nevěřila ani trochu, že někdo takhle vůbec přemýšlí.. Další díly si nechám s čistým svědomím ujít, tahle jediná šance stačila.

07.01.2024 1 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Aaach! Tohle bylo nádherné čtení.. Od všeho trochu a všeho akorát. Jonah a Calla mě opravu bavili, tohle bylo skvělé HateToLoveStory!! Nejednou jsem si pobrečela (kupodivu mě rozbrečela nejvíc ta prvotní situace s malou Mabel, než se vše vyjasnilo, prožívala jsem s Callou to odcizení s tátou hrozně moc..), ale ještě víc jsem se pár situacím zasmála. Díky Google mapám jsem si procestovala i kus Aljašky, na YT jsem koukla na ukázku bush flying letadel, abych si vše lépe představila.. Tahle knížka měla prostě úplně všechno. A já se teď nemůžu dočkat, až vyjde pokračování!! Nejspíš si pak ještě tento díl přečtu podruhé, aby mi nic neuniklo a těším se na to už teď ;-)

28.12.2023 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Další z krásných romantických příběhů, knížky této autorky jsou takovým pohlazením po duši. Moc se mi líbila myšlenka vaření z poctivých regionálních potravin, celý ten kuchařský kurz zněl zajímavě. Ústřední dvojice mě hodně bavila, od seznámení až..prostě do konce. Jako odpočinkové čtení ráda doporučím. A pro sebe přidávám Irsko na seznam "Chci vidět" :-)

09.10.2023 5 z 5

Rande na balkoně Rande na balkoně Felicia Kingsley

Dneska už se všechno zdá tak dávno - karanténa, zákaz vycházení..
Čekala jsem asi něco jiného, o to milejší překvapení jsem dostala. Pohodová romantika, opravdu čtivá, krátké kapitoly, občas jsem se zasmála nahlas. Nečekejte žádné hluboké myšlenky, ale jako příjemné oddychové čtení ráda doporučím. Hodnotím 4,5*/5* v rámci žánru, zaokrouhluji nahoru ;-)

18.01.2023 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Bylo nebylo.. Další pohádka pro velký holky, po které občas tak ráda sáhnu a tak ráda se ztratím v jiném světě. V rámci žánru hodnotím vysoko (no co, další chudá hodná panna svého bohatého prince našla - já si čtení užila) a vážně doufám, že se dočkáme i dalších dílů série..

18.09.2022 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Vlastně nemám co bych vytkla, ale protože jsem od autory četla sérii VIP, nemůžu ani přehnaně chválit. Příjemná oddychovka, jen si asi za pár dní ani nevzpomenu o čem byla..??.. Ale nenechte se odradit, ono "od nenávisti k lásce" bylo moc hezky pojaté. Bude vám to jasné hned od začátku, kdy si přečtete úryvky z ročenky..

28.06.2022 3 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Asi přeháním, ale dávám plný počet.. Na tuhle knížku jsem se chystala už dlouho a teď přišel její čas. A bylo to správné načasování, na tomhle vyprávění mi sedlo úplně všechno. Vtipné, romantické, moment překvapení taky nechyběl.. Prostě dávám plný počet ** a tímto uzavírám další čtenářský rok.

31.12.2021 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Páni.. Po dlouhé době kdy mi knížka opravdu sedla, úplně se vším všudy. No, malinko klišé momenty nechyběly, ale to autorce odpustím, protože tohle vyprávění mělo pro mě všechno, co od dobře napsané romantické knížky čekám. Příběh, nečekané momenty, důvody k zamyšlení, romantiku, trochu erotiky, lásku, zajímavou dvojici.. Všeho tak akorát. Dalo by se říct, že je to jeden příběh z mnoha, ale bylo to krásné vyprávění a tuším, že se k němu ještě někdy vrátím. Ne náhodou si řadím autorku mezi oblíbené. Děkuji za takové čtení ️ ️

28.07.2021 5 z 5