locin locin komentáře u knih

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Mám ráda příběhy s malebnými vesničkami, a když se k nim přidá "nečekaná" vražda hned to přidává na zajímavosti..

02.03.2017 4 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

***Spoiler***
Závody/Jízda na velbloudech byla geniální, u tohoto jsme se nemálo nasmála. Za tohle i za celý chytlavý příběh plný počet :)

21.01.2017 5 z 5

Milenci v Londýně Milenci v Londýně Barbara Cartland

Souhlasím konec byl velmi úsečný. Na posledních 10,.. stránkách se toho odehrálo a změnilo tolik, že to člověk vůbec nebyl schopen pobrat..

11.01.2017 4 z 5

Pokušení Pokušení Jude Deveraux (p)

Po delší době zase kniha, která mě naprosto pohltila svým příběhem. Jude Deveraux prostě umí :)

25.11.2016 5 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Chvilku mi musím říct trvalo, než jsem se do knihy začetla. Pak ale knihu stíhal jeden neuvěřitelný sled událostí za druhým. Příběh Vás provádí neustálými až neuvěřitelnými událostmi. Musím uznat že to byla skvělá detektivní zápletka. :)

06.11.2016 5 z 5

Záhadný pan Quin Záhadný pan Quin Agatha Christie

Můj první příběh kde nevystupuje H. Poirot ani slečna Marplová a musím říct, že nejsem vůbec zklamaná. Opravdu to byla velmi příjemná změna. Báječně se hodí na cesty do práce, díky krátkým povídkám. :)

26.10.2016 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Musím říct že docela dlouho mi trvalo než jsem se do knihy začetla.
Několikrát jsem jí popravdě i odložila a zase se k ní vrátila. Když jsem se přehoupla přes prvních cca 150stran, konečně jsem se do příběhu začetla a musím říct, že to byla napínavá detektivka. Škoda toho pro mě nezáživného začátku..

27.09.2016 4 z 5

Provinilé manželky Provinilé manželky James Patterson

Musím říct že toto je první kniha od tohoto autora a vůbec nejsem zklamaná. Je pravda že příběhy z věznického prostředí není úplně můj šálek kávy, ale spisovatel má velkou slovní sílu a ví jak zaujmout čtenáře. Takže jsem nakonec dočetla až do úplného konce a musím říct že toho nelituju.
Určitě si od tohoto autora ještě něco přečtu.

15.08.2016 4 z 5

Srdce a koruna Srdce a koruna Marieluise von Ingenheim

Zatím jsem se ani u jednoho dílu ani trochu nezklamala.

21.06.2016 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Příjemná klasika. Našla jsem tam i části kde jsem se opravdu hezky bavila. :)

11.05.2016 5 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Mrzí mě jediné.. Ten konec...
Byla sem zvědavá na Danovu reakci, poté co zjistí jak to vlastně celé bylo. A o to sem v podctatě byla ochuzena. I když je mi jasné jak to celé dopadlo.. :)

28.04.2016 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Za celé dva díly jsem konečně našla úsek kde jsem se opravdu od srdce zasmála. A to když Kostku návštívili dětské skupiny. :)

29.02.2016 3 z 5

Tři případy Sherlocka Holmese / Three Cases of Sherlock Holmes Tři případy Sherlocka Holmese / Three Cases of Sherlock Holmes Arthur Conan Doyle

Třetí příběh byl pro mě jednoznačně nejlepší, nejzajímavější.
V druhém příběhu jsem neustále hledala kdo byl vrah a výsledek byl opravdu hodně překvapivý. Poprvé co jsem přečela detektivku a člověk v ní nezemřel dílem lidské ruky.

18.02.2016 4 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

Občas jsem měla chvíle kdy jsem něvěděla v jakém časovém období se právě nacházím.
Ohledně dějové stránky jde hlavně o dnes už celkem běžnou manželskou krizi i když mi bylo hrdinky nesmírně líto. S takovým manželem žít je prostě otřes.
I přesto že toto je smyšlený příběh je mi jasné, že úplně bez reálného námětu rozhodně nebude.
Rozhodně to není kniha odpočinkového stylu.
Určitě by se mi i líbilo kdyby se spisovatelka více vydala směrem, kde zachycuje práci hlavní postavy, v půjčově svatebních šatů. To mě z toho všeho nejvíce zaujalo :)

15.02.2016 3 z 5

Městečko Thunder Point Městečko Thunder Point Robyn Carr

Série Vrigin River byla lepší, proto budu doufat, že překladatelky budou pokračovat spíše tímto směrem.

22.11.2015 3 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Doteď mi úplně nění jasné kdo je TEN důležitý v jejím životě. Velký důkaz toho, že životní rozhodnutí jsou důležitá, ale kolikrát hrozně těžká.
U této knihy bych ocenila i pokračování pokud by se neslo v podobně dobře napsaném duchu. :)

04.11.2015 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Opravdu skvělý!

29.08.2015 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Neuvěřitelně dlouho jsem čekala na opětovné setkání a dočkala jsem se ho až ke konci knihy. Rozhodně bylo moc zajímavé co se dělo mezi tím, ale mohlo tam možná být něco víc o společném shledání a budoucnosti. I tak to bylo milé čtení.

19.08.2015 4 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Příjemný příběh, přesně pro teplé léto a tom jsem hledala.

17.08.2015 5 z 5

Jinak to nešlo, ke konci prostě pár slz ukáplo.

15.06.2015 5 z 5