Lina Lina komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Já takové nadšení nesdílím.Zatím nejhorší od Mornštajnové.Přijde mi to naprosto zbytečný příběh.Téma revoluce bych čekala zrovna zpracované ne ve formě sci-fi.Bylo by jistě o čem psát.

26.05.2021 2 z 5

M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek Dalibor Vácha

Styl poněkud chaotický,ale zhltla jsem to i tak.

20.04.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Jo ,no docela dobrý,ale fakt moc zase překombinovaný.

22.01.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Dech beroucí dech Zuzanin.Tak knížka se čte sama ,ač bez přímé řeči.Takové knihy dávám tak jednou za rok.To se nedá jinak.

06.12.2020 5 z 5

Krátký proces Krátký proces Richard Sklář

Dokonalá jízda,opět!

08.07.2020 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Začátek byl celkem svižný, ale pak se to začalo vléct

17.06.2020 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Jakože fakt zklamání,té fantasmagorie tam bylo hodně.Může to zachránit snad další pokračování,ale ne ve stejném duchu.

02.03.2020 2 z 5

Zločin na zámku Zločin na zámku Jiří Procházka

Co dodat,nic než moc

31.01.2020 2 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Kniha se mnou místy hodně zamávala.I slzičky byly.Tohle by měla být fakt povinná četba.

08.07.2019 5 z 5

Zapomenutí mrtví Zapomenutí mrtví Tove Alsterdal

Tento příběh mě moc bavil.Autorka zajímavě, zpočátku rozházený začátek krásně na konci propojila.Oceňuji také překvápko s manželem skoro na na konci knihy.To je fakt dobrý.

13.03.2019 4 z 5

Odkaz - Pravdivý příběh bratří Mašínů Odkaz - Pravdivý příběh bratří Mašínů Barbara Masin

Tohle je prostě síla.Smekám před celou rodinou Mašínů a jejich spolubojovníky.Josef Mašín st.je bez diskuze jeden z největších hrdinů obou světových válek a proto naprosto chápu následné činy jeho synů.Bez diskuse.

13.10.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Bravo!!Opět skvělé čtení.

20.08.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Paráda,nemá cenu to srovnávat s Harrym,je to o něčem jiném a je to stejně dobré.

29.04.2018 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Tak to bylo dokonalé.Není ,co dodat.

25.03.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Téma zajímavé,ale celkově nuda.Pořád stejná polívka.

05.03.2018 2 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Za mě opakovaný vtip ,přestává být vtipem.Já se nesmála vůbec,kdežto ,když jsem četla Jirotku,tak jsem se za břicho popadala.Musela jsem se nutit,abych to přečetla.Bohužel.

29.01.2018 2 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Velmi dobré,fakt jsem byla překvapená,jek to vlastně dopadlo.No hned jdu zkouknout seriál ,to musím i vidět

31.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem zpočátku četla velmi těžce.Celkem nudný děj,který trochu začal gradovat až od poloviny.Bylo to celkem dost předvídatelné ,ale konec to zabil.Celkově nic moc.

05.06.2017 2 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Richard Sklář

Opět napínavé stejně drsné jako Vila na Sadové.Pro nás Ostraváky prostě pecka.

09.05.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Nakonec přece jenom dobrý,ale do 2/3 to bylo dost chaotické.Jinak krvák a napětí.

29.04.2017 3 z 5