LillyM. LillyM. komentáře u knih

Skok nad hvězdami Skok nad hvězdami Natalja Ščerba

Pořád je to o nějakém létaní atd., ale mně se to prostě líbí! Každou postavu z této knihy už dokážu někam zařadit. Já prostě ten autorky důvtip, humor a originalitu knih miluju a moc se těším na pokračování☺

22.06.2020 5 z 5

První První Kiera Cass

(SPOILER) Skvělé počtení:)
Jen jsem byla v šoku ze smrti královny. Myslím, že jsem našla opravdu dobrou spisovatelku.

24.05.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Přišlo mi to pořád stejné. Maxon má Kriss v záloze, a America... bože!
Ta mě tento díl neuvěřitelně štvala. Samé: Maxon nebo Aspen??
Ale no nic, myslím na to pozitivní a jdu na První.
Ale sérii jako takovou určitě doporučuji.

23.05.2020 4 z 5

Koruna času Koruna času Natalja Ščerba

Skvělá kniha plná zábavy i akce. Jestli teď ale hledáte nějakou oddechovku, nechte si tohle až na jindy. Určitě 5/5:-)

18.05.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Kniha mě opravdu zasáhla. Na první pohled působí jako typická slaďárna na parní letní dny, ale nenechte se zmýlit. Kniha má mnohem hlubší význam než by kdokoli z nás řekl, a mně se líbila.

07.08.2023 3 z 5

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

(SPOILER) Knihu jsem koupila v posledních pěti minutách, které jsme měli strávit v knihkupectví, ale vůbec toho nelituju. Nejdřív jsem tak jako chodila mezi regály, a hledala si jen tak pro zábavu, ale recenze k téhle knize mě zaujaly víc než kdykoliv předtím. Proto jsem jí už jen čapla a šla.

Doma jsem začala číst bez jakéhokoli očekávání, a překvapivě mě to nadchlo. Kniha je ze začátku trošku těžší na pochopení, ale když už to vstřebáte tak zjistíte, že se to vlastně pořádně nemění, a točí se to hlavně kolem Cammiiných vztahů, a její nezkušenosti, což mi teda vůbec nevadilo.

Občas jsem se hlavní hrdince musela upřímně vysmívat, ale občas jsem jí naprosto chápala a po té velké hádce a přiznání Joshovi mi bylo trošku úzko. Super románek na lehátko s kafíčkem, prostě takové nenáročné čtení...

17.07.2020 5 z 5

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Hrozně podobné Časodějům, jak postavami, tak dějem, ale co, já mám Časoděje ráda a proto i Čarodol:)

24.06.2020 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Úžasné, velmi propracované a nečekané završení série❣:-)

17.06.2020 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

To, jak se Percy setkal s Annabeth bylo krásné.

13.06.2020 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Bohové Olympu jsou prostě skvělí! Jsem ráda, že ted´ tam jsou i jiné, a sympatické postavy, které jsem si hned zamilovala. Piper, Jason, Leo, všichni jsou úžasní. Já osobně moc doporučuju❤

13.06.2020 5 z 5

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Kniha napsaná perem této autorky, nedokáže nic jiného, než jen mile překvapit.

31.05.2020 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Rozhodně to není oddychové čtení!!:D Ale zábava na sto procent. Skvělé a přitom zábavné čtení.

28.05.2020 5 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

~
Moc doporučuju:)
~

17.07.2020 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Římský tábor byl sice fajn, ale já radši Řecký...

13.06.2020 4 z 5

První láska První láska Jacqueline Wilson

A mně se to prostě líbí:D

06.06.2020 5 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Celý ten nápad s tou řeckou mytologií je skvělý. Upřímně, kdo taky doufá že se dá Annabeth s Percym dohromady????

04.06.2020 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Skvělý příběh, opravdu :)

20.05.2020 5 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Konec tohohle dílu? WOW
Chce to další díl a to ihned!

18.07.2020 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Super kniha:) Já osobně, Percyho miluju.

28.05.2020 5 z 5

Duch z moře Duch z moře Eleanor Jones

Skvělá kniha, u které jsem se nenudila ani na vteřinu. Je velmi čtivá:-)

20.05.2020 5 z 5