LillyM. LillyM. komentáře u knih

Hořící most Hořící most John Flanagan

Jde to rychle, stránka po stránce, a najednou jsi na konci, a potřebuješ další díl. Za mě zábavné, akční, milé pohlazení.

28.08.2020 5 z 5

Dokonalé léto Dokonalé léto Kasie West

Kniha si mě opět získala.
Je tedy pravda, že zápletka nebyla kdoví jak originální a čtenář hned od začátku tušil jak příběh skončí, ale co, něco takového jsem přesně potřebovala a Kasie West opět nezklamala!

07.01.2023 5 z 5

Možná tentokrát Možná tentokrát Kasie West

Krásná, pohodová knížka! Sice zde na prvním místě nefigurovala láska, ale spíše přátelství, ale i přesto je kniha úžasná. Doporučuji

19.08.2021 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Tyler vyspěl, a postavil se veškerým svým problémům čelem a Eden konečně přestala dělat co je "správné" a řídila se svým srdcem:)

22.09.2020 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Chudák Dean.

20.09.2020 4 z 5

Můj první tanec Můj první tanec Nicola Yoon

Když jsem si knihu vybírala a začínala číst, myslela jsem, že to bude normální klasická oddechovka. Spletla jsem se a kniha mě velmi příjemně překvapila. Nápad s nahlédnutím do budoucnosti vztahů byl neotřelý a příběh tak ještě dvojnásobně zlepšil svou zajímavostí a originalitou.

16.03.2022 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Opět doslova pohádkový příběh! Kniha se krásně čte, má zajímavý děj a ani na chvilku jsem se nenudila.

08.09.2021 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Dobře, vílí knihy nejsou nic pro mě, ale zabijácký drsňačky s kudlami v kapse, to je něco nového a děsně zajímavého! Jude sice není tak úplně dokonalá a díkybohu si to o sobě ani nemyslí, ale já si jí oblíbila během několika stran této knih.

Cardan byl takovej správňácky drsnej princ. Ten dokonalej rypáček nahoru, jo, jo, to jsem si užívala, hlavně to, jak si s ním autorka v knize pohrála. Pak tam přijde Jude, která se mu nepodřídí a jemu to kazí reputaci. On vyhlašuje příměří. Ale ona bojuje dál.

Kniha byla až do konce nepředvídatelná a napínavá. Doporučuju:)

20.06.2020

Vtipy pro děti 3 Vtipy pro děti 3 Zuzana Neubauerová

Měla jsem strach, že vtipy už (přece jen ve 3. knížce vtipů) se budou jen opakovat, nebo už budou takzvaně suché. To nenastalo.

12.09.2020 5 z 5

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Co si budeme povídat, tvoření rozhodně není moje silná stránka, a šlapat, poflusat, rozervat jen tak deník, je prostě kravina, a to ještě padlá na hlavu. Je to směšná kniha, za kterou vyhodíš dvě stovky. Pak přijde velké zklamání, a chcete vrátit čas. To pak máte chut´ tu knihu zadupat, ale v tu chvíli nechcete plnit úkol z knihy, tak ji jenom vyhodíš, nebo necháš na poličce.

30.08.2020

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Na jednu stranu mě pokračování Hraničářova učně moc bavilo. Zase to bylo čtivé, hezky napsané a děj byl neotřelý. Miluju postavy z knih, které mají silné pouto přátelství, a tahle kniha, je na přátelství přímo stavěná. Ale jedno "ale" tam bohužel také je. Na druhou stranu, kniha se od minulého dílu nikam zvlášt´ neposunula, což jsem vůbec nečekala, a děj byl za mě moc předvídatelný. Rozhodovala jsem se mezi 3-4 hvězdami, a rozhodla jsem se pro 3,5, za to, co jsem tady vyjmenovala...

24.08.2020 4 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Bomba. Sice se tato kniha nevyrovná těm předchozím, ale... lidi, je to romantika na lehátko, co od toho čekat? Tohle bylo za mě takové hezky průměrné, jenže od Kasie jsme prostě zvyklí na víc.

Lacey jsem v knize Láska a jiné úkoly moc nevnímala a přiznávám, byla to chyba. Moc se mi líbilo, jak obě dvě knihy téměř splývaly v jednu a tu samou, protože Abby a Coopera se jen tak nevzdám.

Pak se tam ale připletly další a další postavy, a já hned po několika stranách knihy mohla vést deník který by vypisoval, kdo má jaký charakter, no prostě fajn. Co se Donavana týče, byla to moje nejoblíbenější postava z knihy. Byl tak správňácký...

A nesmím hlavně zapomenout na to, že v celé knize se nacházel scénář, který bylo docela zajímavé číst protože nám autorka rozšířila obzory o filmu, ve kterém hlavní hrdinka hraje.

Celou knihu hodnotím velmi kladně, protože mile překvapila. Za mě 4,5

21.08.2020 4 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Tihle dva jsou pro sebe jak stvoření.

21.08.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Skvělá a přitom originální kniha, ted´ jsem jí dočetla a jsem ráda, že mám hned vedle sebe 2. díl, hned se do něj pustím!
Rozhodně doporučuju!!!

21.05.2020 5 z 5

Krok do prázdna Krok do prázdna Natalja Ščerba

Třetí díl, a mě to pořád baví. Myslím, že autorka mě nikdy nepřestane udivovat svými kreativními nápady a zápletkami. Konec knihy za mě naprosto nečekaný:).

20.02.2023 5 z 5

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Zajímavá kniha, která ve mně zanechala hluboké dojmy. Jediné co bych jí vytkla je poměrně zdlouhavý rozjezd.

10.10.2022 4 z 5

Vtipy pro děti 1 Vtipy pro děti 1 kolektiv autorů

Osobně, miluju vtipy, jen tak se uvolnit a chtít se smát.

12.09.2020 5 z 5

Modrá rokle Modrá rokle Jaroslav Foglar

Foglarovky mám opravdu moc ráda, a tahle není výjimka❤.

31.08.2020 5 z 5

Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Rachel Renée Russell

Extrémně roztomilý a hezký, je to to, co jsem od toho očekávala❤❤❤

23.08.2020 5 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Mě Nikkiiny příběhy nikdy nepřestanou bavit:-)))

22.08.2020 5 z 5