Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy

Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329630/mid_denik-mimonky-10-pribehy-neschopny--dku-329630.jpg 4 86 17

Když se Nikki upíše k hlídání sedmi ROZKOŠNÝCH štěňátek a jejich chundelaté maminky, aby pomohla svému idolovi Brandonovi, ještě netuší, že se všechno jako obvykle šíleně zkomplikuje. Podaří se jí s pomocí nejlepších kámošek Chloe a Zoey schovat osm nesmírně živých pejsků před oběma rodiči, celou školou a jedovatou mrchou MacKenzie, která si už zase brousí zuby na to, aby jí pekelně ztrpčila život? A když se k tomu připlete ještě její pošahaná mladší ségra Brianna, má Nikki rozhodně o zábavu postaráno…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Perfect Pet Sitter , 2015

nakavusterezou
31.12.2023 3 z 5

Po dvou skvělých dílech byl tenhle trochu slabší.

jajsemenyk
08.03.2022 5 z 5

Jako vždy krásná odpočinková kniha s krásými obrázky.

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Roztomilé, hezké, odpočinkové a milé čtení

Nora759
25.09.2021 4 z 5

Fakt dobrý díl! Hlavně bylo od Nikki hezké že pomohla roztomilím štěňatům a tím i svému kámošovi Brandonovi.

inachisio
28.08.2020 4 z 5

Dobrá odpočinková knížka s hezkými obrázky.

LillyM.
23.08.2020 5 z 5

Extrémně roztomilý a hezký, je to to, co jsem od toho očekávala❤❤❤

Kačka2006
16.06.2020

Tato kniha je tom jak Nikki a její kamarád Brandon našli na ulici štěňátka a Nikki se rozhodla že si je vezme domu. Ale musela je skrýt před rodiči, s tím jí pomáhaly její kamarádky Chloe a Zoey. Jak se jim podařilo pejsky schovat se dozvíte v knize. Tato kniha se mi líbila, mám doma celou sérii a tento typ knih mám nejraději.

nikikostadinova
23.12.2019 3 z 5

pro holky to není špatná odpočinkovka, ale je to strašně prosťoučký.

Palmanka
04.08.2019 5 z 5

No... ani já (a to jsem blbá dooost jó) bych nedávala štěňata do řiditelny... Jo jó zoufalý lidi dělaj zoufalý věci...

katka-kacav3318

Roztomilý příběh!

Ajda300
12.05.2018 2 z 5

Taková spíše oddechovka
Musela jsem si totiž odpočinout po jedné knize která mě příšerně naštvala (ehm, ehm... aliance).
Celkem ujde

OxxyOyxxO
20.09.2017 4 z 5

No... Žádná ultra kvalitní literatura to není, ale odpočineme si u ní, zasmějete se (nebo vás spíš chytnou záchvaty smíchu) a dáte si pauzu od toho věčného přemýšlení a vymýšlení konspiračních teorií, které většinou čtení provází. Knihu jsem měla přečtenou za dvě hoďky a dost mi zlepšila náladu. Takže pokud už máte naprosto zavařený mozek z toho věčného fantasy a sci-fi, pak rozhodně doporučuji.

limo
15.09.2017 1 z 5

Tato serie je podle mě velice špatná. Jediný tento díl jsem dokázala celý přečíst. Jeden deníček jako druhý, špatný humor, bez pointy, podle mě je zkráceně tato kniha ztráta času. Nic si zní nevezmete (humor ani děj). Vůbec se mi nelíbí příběh (krom toho, že tam žádný nevidím). Doopravdy ŠPATNÁ kniha!!

Annna333
25.07.2017 5 z 5

Doufám že bude další díl. Já ji totiž četla už 333!

Knižní střípky
25.06.2017 5 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora, Brandon je moc milý kluk i Nikkiny "nejky" Chloe a Zoey jsou moc fajn žáby a velkou slabost mám pro Nikkinu mladší sestřičku Briannu, ta je opravdu dokonalá, i když někdy na zabití:-)

JanaDor
21.05.2017 5 z 5

Příběh je vtipný. Pocity malé náctileté holky jsou skvěle vylíčeny a k tomu se zde vyskytuje otravný mladší sourozenec a první platonická láska, která obsahuje hluboké pohledy do očí. Mně se to líbilo. Stylem je to napsáno jednoduše, což mají děti rády.
Závěr byl milý a dojemný. Autorce se podařilo do několika vět napsat dětský vděk za překvapení, o kterém by si ani ve snu nedokázali představit, že se stane skutečností.
Je to typická holčičí knížka, která má šmrnc a vtip. Pokud hledáte něco pro své dcery, které jsou už velké na pohádky, ale malé na románky pro dívky a nebaví je fantasy, tak Mimoňka je skvělá volba.

deníky

Rachel Renée Russell