LilluLong LilluLong komentáře u knih

Bentley Bentley Melanie Moreland

Prvý diel je fajn, uvidím ake bude pokračovanie

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Take reálne , mna upútalo

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pekny príbeh a dobre napísané

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Och, neviem ohodnotiť, mam ju v eknihe ale bohužiaľ v angličtine :(

22.03.2021 4 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Keby mi dal niekto prečítať horor, nech by bolo napísané akokoľvek bravúrne , urcite by som hodnotila veeelmi nízko, nic pre mna, avšak tato eroticka séria sa mi páčila , za mna 5*

Anděl Anděl Tiffany Reisz

Niekto rad číta horor,triler a hodnotí vysoko, a vysoko hodnotí tuto sériu zas čitateľ erotiky, za mna 5*

Snoubenka z Anglie Snoubenka z Anglie Sharon Kendrick

3 časti v sérii , je to romantika autorkou napísané naozaj bravúrne , dalo sa to citat bez nutnosti otáčať panenky :)

22.03.2021 5 z 5

Prokletý darebák Prokletý darebák Anne Herries (p)

Keby sa dalo hodnotiť zvlast dej a štýl písania by som dala 3* a 4*

21.03.2021 3 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Vysoké hodnotenie dávajú čitatelia preferujúci erotiku i BDSM, kniha vie zaujať i s celým dejom avšak kto nevie citát anglicky 3 a 4 časť nenájde ani v CZ ani v SK, co vie dost naštvať .Neviem co motivuje vydavateľa ( žeby peniaze?) aby takto diletantský pristupoval k čitateľom.toto je uz cca 5 séria kníh ktoré som citala bez predošlej kontroly anglickej verzii v porovnaním s vydavateľom u nás.Nuz je to ako sex bez orgazmu :)Krátke resume by bolo fajn od čitateľov 3 a 4 diela. Autorke dávam na prvé dve časti 5*

20.03.2021 5 z 5

Kouzlo pouště Kouzlo pouště Meredith Webber

Nic presladene ,tak akurát .doporucujem prečítať tuto dvojdielnu sériu

20.03.2021 4 z 5

Šejk v přestrojení Šejk v přestrojení Meredith Webber

Pekny príbeh ,dialógy tiez na úrovni, nic naivne a prefabulovane

19.03.2021 5 z 5

Najatá manželka Najatá manželka Emilie Rose

Nemala som nutkanie nedocitat ako u niektorých Harlekynkov, dávam 4*

19.03.2021 4 z 5

Neodolatelný playboy Neodolatelný playboy Kate Hardy

Mam rada rozprávky preto dávam 5*

18.03.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Nerada čítam takéto knihy, zanecháva vo mne na dlhu dobu pocity ktoré sa mi nepáčia,preto preferujem romantiku,erotiku ci humor.Napriek téme musím uznať , ze autorke sa dielo bravúrne vydarilo, dávam 5*

18.03.2021 5 z 5

Princezna z Austrálie Princezna z Austrálie Nicola Marsh

Rozpravocka tak pre dospievajucu mládež ,prečítané na jeden šup nakoľko rozprávky mam stále rada

Schůzka s cizincem Schůzka s cizincem Susanne James

Na Harlequina dobre

Řecké námluvy / Řecká pomsta Řecké námluvy / Řecká pomsta Helen Bianchin

Recka pomsta: niektoré knihy prelistujem len aby som zistila koniec deju, no tato nepatrí do tejto kategórii , od začiatku do konca citatela zaujme, dávam 5*

16.03.2021 5 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Mna posledný diel trilógie sklamal nakoľko cely dej sa odohráva mne nie az tak v romantickom prostredí

16.03.2021 1 z 5

Princezna Princezna Nichole Chase

Prvý diel bol najlepsi

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Prvý diel sa vydaril este aj druhý , takze na prvý dávam 5* na druhý 4* a tretí diel ma sklamal 2*

16.03.2021 5 z 5