LilluLong LilluLong komentáře u knih

Schůzka ve tmě Schůzka ve tmě Susan Mallery

Kniha ktorá sa kludne moze zaradiť medzi bestsellerov , dej aj písanie vie zaujať a u mna vyvolala hadam vsetky emócie,cca na 20-21 strane som nedokázala asi hodinu citat ďalej tak ma rozosmiala. Uz sa tesim na ďalšie časti.Za mna palec hore a hviezdičky za 5*

25.04.2021 5 z 5

Koupená snoubenka Koupená snoubenka Jessica Hart (p)

citala som asi pred mesiacom a odvtedy som denne 1-2 knihu precitala,ale je zaujimave ze taketo romance sami vzplyvaju dokopy a skoro sa nepametam na obsah :D tato knizka mi ale v pameti zostala a mala som z nej dobry pocit,doporucujem a hodnotim 4 hviezdickami

24.04.2021 4 z 5

Princovo přání / Čas na odpuštění Princovo přání / Čas na odpuštění Jules Bennett

Prvý príbeh sa dalo celkom v pohode citat ale druhý som nedokázala dočítať i ked začiatok ma dost zaujal preto hodnotím spoločne na 3*

24.04.2021 3 z 5

Sestřenice na Maltě / Velké překvapení Sestřenice na Maltě / Velké překvapení Cathy Williams

Veľké prekvapení /žiadny veľký príbeh, len typická harlequinka ale čítalo sa to naozaj dobre. Na vyvolaním dobrého pocitu doporučujem tuto knižku, hodnotenu mnou 4*

24.04.2021 4 z 5

Večeře v Římě Večeře v Římě Carol Marinelli

Prijemne oddychové čítanie na jeden šup. Doporučujem .Odo mna 4*

23.04.2021 4 z 5

Nevšední nabídka / Milionářovo štěstí Nevšední nabídka / Milionářovo štěstí Ally Blake

Nevsedni nabidka/ mam rada ked autor zo svojich hlavných postáv nevytvori naivných hlúpych a konfliktných ne/ hrdinov. Bolo to prijemne čítanie , doporučujem. U mna ma autorka maximálny počet bodov 5*

23.04.2021 5 z 5

Na červeném koberci Na červeném koberci Carole Mortimer

Ja ani neviem ako ohodnotiť tuto knižku , príbeh dobrý a ani štýl písania nie je na úrovni slohovej prace nejakej teenegerke, a predsa ako by to bolo cele odflakane, hlavne pri konci.chyba tam aspon epilóg ,ja ani neviem, prečítajte a posúďte . Za mna 3*

23.04.2021 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Väčšinou sme presvedčený, ze ked si prečítame super dobru knižku, tak každá ďalšia od autora je rovnako dobra ale často sa sklameme, ze to tak nie je.Nuz, Whitney ani teraz nesklamala, vie zaujať citatela ozaj dobrým dejom a aj dialógom ktorá v nás vie vyvolať emócie všeho druhu.Whitney gratulujem odo mna max bodov 5*

22.04.2021 5 z 5

Angličanka v Římě Angličanka v Římě Susan Stephens

Od tejto spisovateľky nikdy neviem co mozem cakat,raz ma prekvapí skoro naivným a presladenym príbehom tak akurát na 2-3*,alebo ako s touto knihou , silne emotívnym dejom kde hodnotenie moze byt len max a to 5*

22.04.2021 5 z 5

Slib v Řecku / Manželka pro miliardáře Slib v Řecku / Manželka pro miliardáře Susan Stephens

Autorka vie aj lepšie písať a aj fantáziu vie lepšie rozvinúť.dalo sa citát ale len tak na 3*

21.04.2021 3 z 5

Konkurz na královnu Konkurz na královnu Susan Stephens

Páčilo sa mi a predsa na jeden šup som nevedela prečítať ,niekde v strede knihy mi začalo nieco vadiť a az po mesiaci som Dočítala zo zvedavosti a dobre som urobila. Za mna teraz 3*

21.04.2021 3 z 5

Králova milenka Králova milenka Susan Stephens

Krasne napísaný príbeh ako láska prekoná aj na oko neriešiteľné situácie . Knižku hodnotím max bodmi 5*

21.04.2021 5 z 5

Řekův omyl Řekův omyl Sarah Morgan

Užila som si knižku od prvej do poslednej stránky.Gratulujem autorke za krasny príbeh a aj za schopnosť písať na úrovni .Zaradujem si ju k TOP obľúbeným spisovateľom , u mna ma 5*

20.04.2021 5 z 5

Prudká rozkoš Prudká rozkoš Linnea May

Keby tato kniha s touto erotickou témou bola prva co som citala, poviem wau, ale nakoľko uz viem porovnávať tak som sklamaná. Autorka sa snažila , snažila ale ani sa nepriblížila k tým top , za mna 3*

20.04.2021 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super sa to čítalo, rozosmialo, zaujalo, ma autorka moje max body 5*

19.04.2021 5 z 5

Rebel Rebel Carol Marinelli

Dobre ale zároveň take chaotické , zvraty v dejoch napísané väčšinou na dvoch stránkach autorka podľa mna nezvládla . U mna 3*

19.04.2021 3 z 5

Pouštní král Pouštní král Olivia Gates

Nedorozumenie a absencia komunikácie moze aj v reálnom živote viest ku katastrofe, našťastie toto je Harlequinka a trilógia dopadla happy endom :) Nečudo ked autorka opisuje sejkov ako dominantných a inteligentných alfa samcov :) Milujem rozprávky a tato séria zaslúži odo mna maximálny počet bodov v hodnotení ,5*

16.04.2021 5 z 5

Královna pro Judar Královna pro Judar Olivia Gates

Oproti prvému dielu tato časť bola velmi slabá ako v deji tak i v štýle . Max co mozem v bodoch priznať je 3*

15.04.2021 3 z 5

Milování v poušti Milování v poušti Olivia Gates

Prvá časť trilógie nesklamala, uz sa tesim co prinesie ďalšia časť. U mna 5*

15.04.2021 5 z 5

Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech Emma Darcy

V zaru pouste/príbeh sa mi páčil ale v písaní autorka to dobre zmrvila, horko ťažko som Dočítala , za príbeh 4*/za štýl 1* ,uvidím druhý príbeh a celkovo ohodnotim.Druhy koment sa nezobrazil,tak len k tomu tolko,ze predcilo prvy pribeh a moje hodnotenie sa tym zvysilo na 4

14.04.2021 4 z 5