Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech

Letní touhy: V žáru pouště / Srdce v plamenech https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52494/v-zaru-pouste-srdce--52494.jpg 3 13 3

V žáru pouště Aby zabránila svému vyhoštění z exotické arabské země Dataru, tvrdí Bethany, že je blízkou přítelkyní mocného korunního prince Razula- muže, kterého před dvěma lety odmítla. Teď za to musí zaplatit: Razul chce, aby se stala jeho ženou. Srdce v plamenech Ashley vůbec nešlo na rozum, proč se v káhirském kasinu stala středem pozornosti tajemného šejka. Ještě neuvěřitelnější však bylo, že od prvního okamžiku k němu cítila neodolatelnou přitažlivost... Bude to stačit na to, aby mu odpustila, že ji unesl, aby ji měl sám pro sebe?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Desert Bride / Whirpool of Passion

LilluLong
14.04.2021 4 z 5

V zaru pouste/príbeh sa mi páčil ale v písaní autorka to dobre zmrvila, horko ťažko som Dočítala , za príbeh 4*/za štýl 1* ,uvidím druhý príbeh a celkovo ohodnotim.Druhy koment sa nezobrazil,tak len k tomu tolko,ze predcilo prvy pribeh a moje hodnotenie sa tym zvysilo na 4

havrmoni
19.06.2017 4 z 5

Krásné pohádky pouště. Žádnou realitu nehledejte,toto jsou romntické pohádky. Nicméně musím říci,že čtivě a hezky napsaná. Oba hrdinové si jsou jistí tím oním navždy jen s ní,ale musí o tom ty své vyvolené přesvědčit.

La Fiera
12.06.2013 1 z 5

Typické Harlequinská šílenost. Ale nic to nemění na tom, že se to čte jedním dechem, protože je to příjemné na odreagování se od světa a jeho problémů.
A zrovna tato dvoupříběhovka zaujme alespoň tím exotickým prostředím arabských zemí.

harlekýnky

Autoři knihy