Schůzka ve tmě

Schůzka ve tmě https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178502/bmid_milionova-svatba-sch-178502.jpg 5 14 3

Milionová svatba série

Na schůzku s neznámým mužem se Julii Nelsonové doopravdy ani trochu nechtělo. Už jednou něco podobného zažila a bylo to strašné. Julie ale netušila, že ten večer změní celý její život. Nic nebylo takové, jak čekala. Najde však odvahu jít za svým srdcem, anebo se raději vyhne pokušení, jen aby se znovu nespálila? Dokáže uvěřit a odpustit někomu, kdo už ji jednou zklamal?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Substitute Millionaire , 2006

Kudík
13.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Máme zde tři sestry, a to Julii, Willow a Marinu Nelsonovic, které dostaly nabídku od své znovu se objevivší babičky na to, že která si za muže vezme Todda Ashtona III., dostane k němu milion dolarů navíc. Protože se ani jedné do toho 2x moc nechce, tak si střihnou a prohraje to Julie. Tohle vše dělá parádní začátek, který mě vč. přímočarosti právničky Julie hodně pobavil. Následně už to trochu ztrácí, ale v rámci žánru 4,5*.

LilluLong
25.04.2021 5 z 5

Kniha ktorá sa kludne moze zaradiť medzi bestsellerov , dej aj písanie vie zaujať a u mna vyvolala hadam vsetky emócie,cca na 20-21 strane som nedokázala asi hodinu citat ďalej tak ma rozosmiala. Uz sa tesim na ďalšie časti.Za mna palec hore a hviezdičky za 5*

havrmoni
13.01.2018 5 z 5

Tohle byla taková milá nenáročná oddychovka. Zkusím další díly.

harlekýnky

Susan Mallery
americká, 1970
2019  80%Rodinné pouto
2009  65%Sladké mučení
2008  85%Zatvrzelý milionář
2008  91%Kočičí štěstí
2013  90%Schůzka ve tmě

Kniha Schůzka ve tmě je v