LilluLong LilluLong komentáře u knih

Smlouva o manželství Smlouva o manželství Teresa Southwick

Ak chcete pochopiť ako sa da ospravedlniť urobit spatnu vec i ked z dobrého dôvodu ,tak mate možnosť po prečítaní tejto knihy, 2casti zo série . Hodnotím príbeh i štýl písania dva krát 5*/ 5*

14.04.2021 5 z 5

Zdráhavá nevěsta Zdráhavá nevěsta Teresa Southwick

Výrok z knižky : Byla ženou beznádejne touzici po lasce,ktorá ji nasla na druhém konci sveta, a potvrdila tak to, v co vzdy verila: láska si svoji cestu nájde . Lepšie k tejto knižke by som sa nevedela vyjadrit, hodnotím max 5*

13.04.2021 5 z 5

Sultánovy intriky Sultánovy intriky Jane Porter

I ked som prvé nahodou prečítala druhý diel tejto série , vobec to nebolo rušivé,ako prvú časť aj tuto hodnotím max bodov 5* nesklamalo

11.04.2021 5 z 5

Řekova královská milenka Řekova královská milenka Jane Porter

Séria a ja som nahodou začala s touto druhou časťou ,ale malo to hlavu aj pätu,takze autorku chválim za krasny príbeh (napätie,romantika,erotika v jednom) a hlavne za profesionálne písanie , ziadne diletantske naivne dialógy a úvahy .za mna 5*

11.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Mam rada tuto autorku, vie zaujať dej aj štýl písania sa mi paci, urcite si ju zaraďujem medzi obľúbené spisovateľky

10.04.2021 5 z 5

Nevěsta z donucení Nevěsta z donucení Jane Porter

Autorka ma úplne prekvapila druhou časťou tejto sérii, oproti prvej bravúrne zvládla dej a štýl písania , dialógy na úrovni, ziadne naivne blaboly, odo mna zaslúžene 5*

10.04.2021 5 z 5

Prázdniny s králem Prázdniny s králem Jane Porter

Na romantiku dobre, dej dobre, štýl písania dobre , na viac komentu ohladne tejto knižky nemam, nic ma neinšpirovalo, jedine ze u mna 3x3*

10.04.2021 3 z 5

Oáza rozkoše Oáza rozkoše Carol Grace

Dej moze byt zaujímavý ale štýl písania mi nevyhovuje,dialógy sú tak naivne, (na úrovni Slohovej prace tak max stredoškoláčky ) ,ze som nedokázala dočítať celu knižku , možno ak nebudem mat uz co citát, tak sa k nej este raz dopracujem aby som svoju zvedavosť z konca deja uspokojila, za mna 1*

09.04.2021 1 z 5

Palác v dunách Palác v dunách Chantelle Shaw

Ked si beriem do ruky Harlequin-ku,cakam presladene fabulovanu romantiku bez hlbšieho deju len tak na oddych.Nuz aj tato sa velmi tomu podoba s tým rozdielom, ze autorka svojim písaním vedela zaujať a knihu posunula na vyšší level. U mna si zaslúži max hodnotenie 5*

09.04.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Nikdy by som neverila, ze si obľúbim vraha, násilníka ,grázla , (a je jedno co sa mu stalo v detstve) ale stalo sa. Štýl písania , ktorý autorka zvolila je ten naj ideálnejší aby kniha vyskočila na najvyššiu priečku záujmu priorít písania. Myslim tým ako sa kapitoly striedajú medzi hlavnými hrdinami a z ich pohladu sa dej odohráva bez rušivých elementov a hladko nadväzujú jeden na druhého.Co sa týka deju, pre milovníkov tohoto žánru je nesporne medzi obľúbeným a pre iných ? No ty by mali hodnotiť kvalitu a nie dej.U mna 2x 5*

09.04.2021 5 z 5

Dost dobrá i pro šejka Dost dobrá i pro šejka Sharon De Vita

Tato kniha obsahuje vsetko co knihu posunie na najvyššiu priečku v hodnoteni.Vyvolava pocity ako smiech,napätie,romantiku, trosku erotiky,a kde tu aj slza padne. U mna zabodovala 5*

08.04.2021 5 z 5

Noci v Arábii Noci v Arábii Meredith Webber

krasny pribeh o obetovani,laske,doporucujem

07.04.2021 5 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

Autorka graduje, oproti prvej časti tu uz neaky ten dej sa objavil, k štýlu písaniu nemam výhrady, vie zaujať ,po prečítaní tretej časti bude tam moj koment, dávam 4*

07.04.2021 4 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

339 strán písať o ničom takto zaujímavo , no, klobúk dole pred autorkou :D

06.04.2021 4 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Citala som celu sériu , zaujala každá , nesklamala ani jedna časť, za mna max hodnotenie 5*

05.04.2021 5 z 5

Láska na dosah Láska na dosah Nicole Jordan

Pekny príbeh , romantika, erotika , taká pohodová kniha na víkend

05.04.2021 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Zdalo sa mi uz trosku zdĺhavé ale aj tak ma u mna 4*

04.04.2021 4 z 5

Vdaná za aristokrata Vdaná za aristokrata Penny Jordan (p)

No,oproti prvému dielu v štýle písania sa autorka prekonala (v dobrom) zaslúži si moje maximálne uznanie za 5*

04.04.2021 5 z 5

Cesta se šéfem Cesta se šéfem Penny Jordan (p)

Nevadi mi ked autorka rozvinie úvahy ohladne dialógu , skor to vítam , v rámci asi fifty-fifty , lenže tu dialóg je asi tak na dve tri vety a úvahy na ne sú dve tri stŕany, nuda nebyť zvedavosti ohladne deju ani nedočítam. Sklamala v štýle , asi doma Penny bola zanedbávania ked toto pisala :) teraz u mňa len 3*

02.04.2021 3 z 5

Arabský panovník Arabský panovník Penny Jordan (p)

Posledná 6 časť z celej sérii sa hadam podarilo autorke najlepšie , i ked záver akoby odstrihla ,a epilóg mi chýbal tiez. Napriek tomu doporučujem a hodnotím na 5*

02.04.2021 5 z 5