Leona91 Leona91 komentáře u knih

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Ke knize jsem se dostala díky filmu, avšak kniha byla stokrát lepší. Ty malé okamžiky kdy Dimitri ztrácel nad sebou kontrolu díky Rose jsou dokonalé.

07.11.2017 5 z 5

Whitney, moje láska Whitney, moje láska Judith McNaught

Byla to má první kniha od autorky a musím rict, že ba napsána skvěle. Vůbec jsem nečekala takou kvalitu. Velmi se mi líbilo, ze hrdinka od samého začátku nevzdychala pouze po jednou muži. Vlastně prvně jsem myslela, ze si vezme Nikoho jediné co hodnotím negativně je posledních pár strany knihy - nelíbilo se mi jak choval k manželce pouze díky jednomu papíru, vůbec ji nekompromitoval a ona mu okamžitě odpustila ani ho netrápila. Každopádně do té doby do byla solidní jízda a já se těším na další knihu, mám burnout potřebu přečíst všechny.

16.04.2021 5 z 5

Všechny sladké zítřky Všechny sladké zítřky Bertrice Small

Skvělá četba, Skye je má nejoblíbenější hrdinka od autorky. Ke knize se ráda vracím, jen mě nesmírně mrzí osud lorda Burkeho. Byl to můj nejoblíbenější manžel. Každopádně kniha se čte jedním dechem. Celá série je geniální.

20.02.2021 5 z 5

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Pozor obsahuje spoilery.
Konečně jsem měla možnost přečíst poslední knihu série a jsem za to moc ráda. Kniha mě rozhodně nezklamala, jen mi přišlo, že závěrečné bitvě bylo věnováno méně prostoru, klidně si ji dokáží představit na více stránkách. Předchozí knihy mi přišli více akčnější a boje lépe popsané.Již při čtení popisu mi bylo jasné, že se tam objeví Hugh a byla jsem z toho přímo nadšená, ale dle mého názoru role parchanta mu seděla více. Scéna kdy je Kate k němu otočená zády a bojují mi připomnělo vizi, která se objevila v šesté knize. Konec Saimana byl pro mě překvapující rozhodně jsem to nečekala. Taktéž vítězství nad otcem bylo skvěle vymyšleno a pevně doufám, že bude mít četné návštěvy. Každopádně pro mě jsou nejvíce překvapive poslední stránky knihy a to epilog Erry. Slova Julie jsou značně šokující a ja stále přemýšlím, který starý známí má stejnou babičku jako Kate a napadá mě pouze jedna postava. Závěr je epický a rozjíždí nečekaně další zápletku, která doufám v budoucnosti bude opět v nějaké knize.

15.12.2019 5 z 5

Dočista mrtví Dočista mrtví Charlaine Harris

Super knížka, četla se sama. Moc se mi líbí jak se vyvíjí vztah Erica k Sookie. Knize velmi vyhovuje více stránek s Vikingem.

28.09.2019 5 z 5

Brána do pekel Brána do pekel Kristýna Pivodová

Skvělé čtení, byla jsem přímo nadšená ze setkání mého oblibeneho týmu s nadporučíkem Krausem a psycholožkou Alicí. uvítala bych další knihu s příběhy, které vyšetřuje tato mordparta, kterou mám že všech policejních postav nejraději.

15.07.2019 5 z 5

Posedlá zlým duchem Posedlá zlým duchem Kristýna Pivodová

Příjemné čtení s troškou duchařských nádechem. Příběhy jsou krásně propojené vyšetřovacím týmem, který jsem si oblíbila (hlavně Alici a nadporučíka Krause)

15.07.2019 5 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Patří mezi mé tři nejoblíbenější z celé série a z prvnich pěti dílů je rozhodně nejlepší. Půlnoční hry jsou naprosto parádní. Žádnou stránku jsem se nenudila. Postava Hugha je výrazná a dává knize nový nádech. Konečně se dozvídáme původ Kate i když to bylo zcela jasné hned z první knihy. Čím častěji si knihu čtu tím více se mi líbí.

25.04.2019 5 z 5

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

komentář obsahuje spoilery
Knihy jsem se upřímně trošku obávala, protože Curran již není panem šelem, avšak mit obavy bylo naprosto zbytečné. Nakonec bylo příjemné si odpočinout od neustálých řešení smečkových záležitostí, ale trošičku mi ta jeho pozice chyběla. Věřím však, že působení v cechu to nahradí. Měla jsem radost, že vedlejší postavy se vyskytují neustále kolem ústřední dvojice. Pro mě je to díl který mě nejvíce pobavil. Představa Gastheka jak kreslí mě úplně dostala. Taktéž těhotná a nenasytná Andrea mě pobavila. Roland je pro mě stále sympatická postava, v knize by se mohlo objevovat více chvilek s ním a Kate. Dokážu si ho představit i jako kajícího a hodně milujícího dědečka tak snad se mi má představa splní

26.03.2019 5 z 5

Z deníčku neobyčejné patnáctky Z deníčku neobyčejné patnáctky Sandra Lanczová

Jako náctileté se mi kniha velmi líbila. Oceňovala jsem, že není typická jako všechny ostatní romány pro dívky. Nadpřirozeno dodalo knize úplně jiný směr, je to příjemné oživení a velmi tento styl psaní vítám. Ráda se ke knize někdy opět vrátím.

13.03.2019 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Příjemná knížka se četla skoro sama. Velmi se mi líbil konec knihy s použitím kofolu a vyznáními lásky. Originální nápad.

10.03.2019 4 z 5

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

Kniha nenadchne ani neurazí. Autorka má mnohem lepší díla, avšak neměla jsem problém se do knihy začíst.

09.03.2019 3 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Vydařená první kniha série. Zpočátku mě trvalo se zorientovat,ale posléze jsem tomu propadla. Přijde mi nevšední nápad o aktuálním světě kde se magie střídá a technikou. Velmi originální. Navíc milostná linka není hlavní náplní knihy což mi naprosto vyhovuje.

08.03.2019 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Série se četla dobře, avšak musím se přiznat že VA považuji mnohem za lepší. Pokrevní pouta jsem začala číst převážně proto, že jsem se znovu mohla potkat s postavou Rose a Dimky (bohužel v malé míře). Jsem ráda, že Adrian našel své štěstí, ale prostě nemůžu se zbavit dojmu, že celé sérii PP něco chybělo. Nejvíce mě zajímaly pasáže s Rose a Dimitrim a taktéž jsem se u nic nejvíce pobavila. Čtyři hvězdy dávám pouze díky mým oblíbencům z VA.

08.03.2018 4 z 5

Rozesmátá mrtvola Rozesmátá mrtvola Laurell K. Hamilton

Stále mě autorka nepřestává překvapovat, byla jsem nadšená koncem knihy

18.02.2018 5 z 5

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

Velmi zajímavý úvod do první knihy, zpočátku jsem byla chvíli ztracená, avšak velmi rychle jsem se vzpamatovala a naprosto jsem knize propadla

18.02.2018 5 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Kniha se nečetla špatně, jen jsem si k ní bohužel nedokázala najít vztah. Rozhodně mě neurazila, avšak autorka má spoustu lepších knih.

09.12.2017 3 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Velmi zajímavá kniha, dobrý začátek serie. Ani kousek stránky jsem se nenudila

26.11.2017 5 z 5

Mrtví v rodině Mrtví v rodině Charlaine Harris

Kniha se mi líbila hlavně jsem doslova zhltla pasáže s malým Hunterem, byl kouzelny a to jeho jsem král kacenek

11.11.2017 5 z 5

Hůř než mrtví Hůř než mrtví Charlaine Harris

Slabší díl na události, avšak během odpoledne jsem ho přečetla bez problémů. Líbí se mi jak Sookie pomalu propadá Ericovu kouzlu víc a víc, jejich pasáže jsou skvělé

11.11.2017 4 z 5