LenRan LenRan komentáře u knih

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

První část z minulosti jsem si užila o něco více, byla to nádhera. Jak si k sobě hledají cestu, každý se svým bolavým srdcem. Většina druhé části byla postavena na nedorozumění, které by vyřešilo vyslovení jedné jediné věty, což se, zaplať pánbůh, nakonec stalo, ale bolelo to :)
Myslím, že je to trošku jiné, než jsem od autorky zvyklá, už jenom to, že jsme opustili Skotsko, příběh je ale krásný, místy hodně drsný, hodně zamilovaný.......

14.06.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Nelíbí se mi česká obálka, ale to je asi tak jediné, co bych této krásné knize vytkla. Nemůžu uvěřit, že to je první kniha autorky. Je to moc pěkný příběh, citlivý a bolestivý. Bolest je zde v několika podobách, nejen neplodnost a její důsledky na psychiku, ale i bolesti přátelství, nemoci, dětství....no vše co většina lidí prostě taky prožívá. Určitě doporučuji a budu doufat, že vyjdou další díly.

08.06.2022 5 z 5

Dohoda Dohoda Paulina Świst

Dala jsem to do půlky, ale to se fakt nedá:)))) adept na nejhorší knihu roku.

06.06.2022 odpad!

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Nejlepší kniha od Zapaty! Přesně kvůli takovýmto knihám čtu ráda romantiku. Úžasný vývoj vztahu, který jste krok za krokem prožívali s těmito úžasnými hlavními hrdiny, oba jsem si zamilovala. Krása krás :)

06.06.2022 5 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

Většinu knihy mi vadila ta hlavní myšlenka, že je všechno jen Gavinova vinna, naštěstí se i toto časem vysvětlilo, takže jo, jsem spokojená, pokud bude další díl, určitě do něj půjdu.

03.06.2022 4 z 5

Kniha lásky Kniha lásky Fionnuala Kearney

První kniha, u které jsem opravdu na konci brečela a brečela a nemohla to zastavit (ještě, že mě nikdo neviděl, těžko by se to vysvětlovalo:).
Příběh nádherný, úplně uvěřitelný, výborně napsaný, ráda si na něj časem vzpomenu, ale znovu číst ho nechci. Moc doporučuji.

31.05.2022 5 z 5

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

Paráda! Toto jsem si teda užila od začátku do konce. Velmi zábavné, hlavní hrdinové úžasní, prostředí neskutečné, Benátky miluju a Casanovův příběh to krásně doplnil. Prostě super :)

30.05.2022 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Celou dobu jsem váhala mezi odpadem a jednou hvězdou, ale protože jsem to dokázala dočíst, tak tu jednu si to zaslouží. Ve mně tyto dvě knihy vzbuzovali jen odpor, hlavní hrdina totální strup a děj strašně nudný, stále stejný dokola: špatně popsaný sex, co si vezmu na sebe?, nějaká akce v klubu a věčné sprchování nebo koupání (už chápu proč je v L.A. nedostatek vody), nic víc se nedělo, jediná akce, která se stala je až na konci, ale to proběhlo tak rychle, že to ani nestojí za řeč. Nedoporučuji, ztráta času.

26.05.2022 1 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Moc pěkné, trochu přeslazené, ale to je u této autorky skoro vždy. Jinak super!

23.05.2022 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

I přes velmi slibný začátek, se příběh bohužel časem zacyklil a přešel do nudy, kde se neustále řešilo to samé do kola a opravdu jsem měla problém to dočíst. Na konci knihy jsem měla pocit jako bych zdolala Mount Everest. Škoda, autorku mám moc ráda, toto se ale moc nepovedlo.

16.05.2022 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Pěkná série, moc jsem si ji užila. Líbilo se mi, že oba hlavní hrdinové prošli nějakým vývojem a nejvíce se mi líbil poslední díl, kde autorka vypráví příběhy i ostatních z Maxton Hall a navíc si zde už překladatelka odpustila ty "tatínky a maminky", který místy ani neměli logiku. Moc pěkné, ráda se k sérii někdy vrátím.

09.05.2022 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Někdy prostě dočtete knížku a nemáte slov. I přesto, to je ale potřeba říct :)
Krásný příběh, na který jen tak nezapomenu.

03.05.2022 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Miluju fantasy ve filmu, ale v knihách se mu většinou vyhýbám a to pro tu popisnost - chápu, že je potřeba popsat každé stéblo trávy ze všech úhlů pohledu, ale časem už mě to unavuje a ztrácí to prostě tempo. Tato trilogie je nabitá akcí a i přesto jsem se u ní nudila, hlavně u tohoto posledního dílu. Chyběli mi v tom emoce, všechno je sice detailně popsáno, neustále víme v každé chvíli kdo co má na sobě, atp, ale na to, co hlavní hrdinové prožívali, to se mnou nic nedělalo.
Vůbec nerozumím tomu varování, které provází každou anotaci, to měl být jako marketing? Nic z toho jsem v příběhu nenašla. Pořád jsem čekala na něco, čeho jsem se nedočkala. :(

25.04.2022 3 z 5

Tajomný cudzinec Tajomný cudzinec Martina Jakubová

V předchozích komentářích už vše řečeno, prostě parádní příběh, strašně jsem si to užila, v jednu chvíli jsem to musela odložit, protože jsem tušila co se stane a nechtěla jsem to číst, to se mi zatím stávalo jen u C.Hoover, takže bacha na tuto knížku, chytne a nepustí :)

31.03.2022 5 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Pravděpodobně mi toto už stačí, abych pochopila, že tato série není pro mě. Je to jak špatně napsané, tak strašně přeložené a neuvěřitelně se to táhne. Je teda pravda, že jsem u jedné sexuální scény dostala takovej záchvat smíchu, že mi tekly slzy ( Průnik. Průnik. Průnik), takže aspoň k něčemu to bylo dobrý, ale fakt to stačilo.

28.03.2022 1 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Každý díl je lepší a lepší a já bych dala klidně 10* :) Oba hlavní hrdinové byli úžasní a několikrát se mi teda vrhly slzy do očí a to fakt nejsem plačka, ovšem slova o osamění a depresích jsou místy fakt síla. Je to parádní kniha určitě po dokončení série dám repete :)

27.02.2022 5 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Velký posun k lepšímu oproti prvnímu dílu. Dost tomu pomohlo, že příběh je z velké části vyprávěn Lucasem, ten se se svým démonem nakonec popral jako chlap. Líbilo se mi jak se změnil, ale celkově to prostě je napsané trochu nezáživně.

24.02.2022 3 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Tak jo no, asi to pro jednou přežiju, že toto napsala Elle....naše Elle, sázka na jistotu!
Bylo to ještě v době před Off-Campus, budiž ti odpuštěno:) Aspoň víme, kam se to posunulo a jak jinak užásná spisovatelka teď jsi :)

22.02.2022 3 z 5

Gladiátor a štěně Gladiátor a štěně Zdeňka Hušáková

Moc hezky popsaná atmosféra o životě ve starověkém Římě, resp. zde konkrétně v Pompejích. Krutost lidí a nelidské chování hraje hlavní roli příběhu a nečetlo se to zrovna lehce, láska lidského štěněte pak byla roztomilou romantickou linkou, ale nečekejte žádnou gay erotiku, i když nepříliš povedená obálka by k tomu možná sváděla, tak to není.

14.02.2022 4 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Velmi originální a krásný příběh z Vídně, určitě doporučuji :)

10.02.2022 5 z 5