LenRan Online LenRan komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Pro mě, jako milovnici přírody a romantiky, absolutně dokonalá kniha. Určitě jedna z nejlepších jaké jsem kdy četla, nezapomenu.....

18.10.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Toto byl mazec! V jednu chvíli jsem s tím sekla, protože to bylo už za hranou, ale samozřejmě mi to nedalo a musela jsem pokračovat. Skoro celou dobu, co jsem četla, jsem si říkala: "Tak toto jsi Colleen už přehnala! Už to nechci!" Konec vše napravil, jsem za něj ráda, já si rozhodnu čemu věřím.

30.06.2020 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Nádherný příběh, hodně připomínající film Zrodila se hvězda, naštěstí s jiným koncem. Budu tedy doufat, že se dočkáme vydání celé série.

16.04.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Jeden z těch příběhů, u kterých se Vám srdce svírá a střeva kroutí, v očích slzy a stejně to budete milovat.
Užijte si to, stejně jako já :)

29.10.2020 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tato dvojce byla prostě ROZTOMILÁ, krásný humor, příběh i překlad. Super a těším se na poslední díl.

05.01.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Krásný příklad toho, jak stokrát vytěžená zápletka, jde zpracovat tak zábavně, že máte pocit, že toto jste ještě nikdy nečetli. Tomu říkám umění. Bavila jsem se od začátku do konce, opravdu škoda jen té obálky, tam mi ta logika prostě chybí.

19.07.2021 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Kniha super, jako všechna její díla, co jsem četla. Tento styl mě baví, je to vtipné, svižné, nepřeslazené. Cole ze začátku na ranu, krásně si ho Summer ale povodila a udělala z něho lidskou bytost, samozřejmě za nezměrné pomoci Kokyho :)

19.02.2020 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Nádherná kniha! Má vše co si přeji v romantickém příběhu a za ten konec, který mě taky překvapil jsem ráda, skončilo to jinak než většina knih tohoto žánru a o to je to lepší. Takže děkuji autorce za krásný zážitek, jste opravdu růže mezi trním české romantické literatury!

07.10.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Srdce drásající příběh o dvou lidech s jizvami uvnitř i venku a jejich vzájemné přitažlivosti. Grace byla inspirující postava s charakterem, který může většina lidí jen závidět. Příběh, dvou lidí co překonávají temnotu v sobě, aby našly světlo nejen v sobě, ale i v tom druhém. Toto je určitě jedna z knih na které nezapomenu a časem se k ní vrátím.
Díky LJ :)

05.12.2021 5 z 5

Zatracená svatozář Zatracená svatozář Alessandra Torre

Nenechte se zmást potřeštěnou obálkou a vtipnou anotací, tato kniha je sice vtipná a zábavná, díky hlavní hrdince, ale pak přijde zvrat a jde se na vážno, protože tak to prostě v životě je, jednou nahoře, jednou dole. Slzy smíchu se střídají s dojetím a všechno to pěkně zapadne. Užila jsem si to a jsem ráda, že autorka opět nezklamala.

22.10.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

O trochu lepší než první díl, konec byl trošku zbytečně natažený, ale celkově super kniha, opravdu jsem se pobavila.

23.08.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Přiznám se, že se mi nelíbí ani název knihy, ani obálka (k Hollisovi mi to nějak nesedí). Zaplať pánbu za to, že alespoň příběh uvnitř je moc pěkný. Ne, nijak originální, ani nezapomenutelný, ale s nějakou myšlenkou, kterou si po přečtení odnáším.

27.11.2020 4 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Byla to velká zábava sledovat jak Koťátko i Ďábel bojují sami se sebou, aby se nezamilovali a i přesto, že je to teda "dark", ale stále romance, takže svůj boj naštěstí prohráli, uff.....
Parádní série, která se teda pěkně rozjela a v nejlepším skončila.

01.03.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tento příběh řadím do mých top 3 od Colleen. Byla to nádhera, číst o tom jak se mezi sebou hlavní hrdinové poznávají, jak rychle dokážeme někoho odsoudit a pak těžce měnit názor. Nádherný, srdceryvný příběh, který doporučuji (kapesníky po ruce) :)

15.05.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Velmi pěkně a citlivě napsáno, traumatické pozadí příběhu je děsivé, ale hlavní hrdinové jsou úžasní, fandila jsem jim. Klidně to mohlo být i delší, takže budu doufat, že se dočkáme vydání celé série :)

29.09.2022 5 z 5

Plán plavby Plán plavby Trish Doller

To byla taková nádhera! Anna se vydala na cestu za svým uzdravením, po smrti svého kluka a i když je to cesta hodně bolestná, je to odvážná holka, které jsem fandila. Cesta přes Bahamy a Karibik je tak reálně popsaná, že máte chuť se hned sbalit a vyrazit. Zajímavé postavy, hlavní i vedlejší, krásné prostředí, spousta zajímavých informací o plachtění a cestování, úžasná kniha a v zimě si ji ještě jednou ráda přečtu, určitě zahřeje :)

17.08.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Nelíbí se mi česká obálka, ale to je asi tak jediné, co bych této krásné knize vytkla. Nemůžu uvěřit, že to je první kniha autorky. Je to moc pěkný příběh, citlivý a bolestivý. Bolest je zde v několika podobách, nejen neplodnost a její důsledky na psychiku, ale i bolesti přátelství, nemoci, dětství....no vše co většina lidí prostě taky prožívá. Určitě doporučuji a budu doufat, že vyjdou další díly.

08.06.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Nejlepší kniha od Zapaty! Přesně kvůli takovýmto knihám čtu ráda romantiku. Úžasný vývoj vztahu, který jste krok za krokem prožívali s těmito úžasnými hlavními hrdiny, oba jsem si zamilovala. Krása krás :)

06.06.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Každý díl je lepší a lepší a já bych dala klidně 10* :) Oba hlavní hrdinové byli úžasní a několikrát se mi teda vrhly slzy do očí a to fakt nejsem plačka, ovšem slova o osamění a depresích jsou místy fakt síla. Je to parádní kniha určitě po dokončení série dám repete :)

27.02.2022 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Je to už asi dva týdny, co jsem to dočetla, ale když jsem jela autem a z rádia začalo hrát Promises, píseň, u které Luke, tancoval v klubu, hned jsem si na kluky vzpomněla.
Hodně mi to zlepšilo náladu, tato kniha je úžasně pozitivní a pocity z ní jsem si vybavila hned jak jsem tu skladbu uslyšela. A to je super, protože často se stane, že něco dočtu a za dva dny nevím o čem to bylo. S touto knihou se Vám to fakt nestane.

22.02.2021 5 z 5