Lenny.Wolf Lenny.Wolf komentáře u knih

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Skvělá detektivka, která mi utekla ani nevím jak. Díky krátkým kapitolám, které se střídají s deníkem vás to nutí stále číst dál a dál a najednou je konec :D Jdu se hned pustit do Páté oběti.

04.06.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Nenadchne ani neurazí. Fajn nenáročná kniha do práce, u které se člověk nemusí soustředit a zabije to trochu času. Velmi mi to připomínalo knihu Polibek jako dezert.

30.05.2019 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Tahle kniha mě úplně dostala.. jako bych v ní viděla sebe před 10 lety. Naprosto dokonalá knížka, i když trošku odlišná od toho co jsem od ní četla. Nevím, jak to ta Colleen dělá, že mě každá její kniha tak zasáhne.

22.05.2019 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Stefan Ahnhem to opět dokázal! Další naprosto skvělá kniha, kterou jsem zase přečetla jedním dechem. Teď nezbývá nic jiného, než dlouhé čekání na jeho další knihu. Ale vím jistě, že určitě zase nezklame.

20.05.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Ty bláho, tak to byl dobrej mindfuck. Takový konec jsem nečekala. Bylo to skvělé, čtivé, ale Za zavřenými dveřmi to nepřekonalo. Nicméně tleskám, dávám 4,5/5*.

15.05.2019 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Neal Shusterman opět nezklamal. Stejně skvělé ne-li lepší jak Smrtka. Takhle má vypadat prostřední díl z trilogie. A teď honem potřebuju třetí díl!!

12.05.2019 5 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Já ani nevím, co říct.. Snad jen, že po dočtení jsem měla chuť knihu spálit a dělat, že jsem to nikdy nečetla. Myslela jsem, že jsem otrlý čtenář, kterého nic nerozhodí, ale nikdy jsem nečetla nic tak úchylného a odporného jako bylo tohle.

26.04.2019 odpad!

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Vůbec nevím co říct, mám ještě plno otázek, ale už je konec knihy :D Do toho mi obrovsky kručí v břiše, protože jsem jen četla a četla a nemohla se odtrhnout. Začátek byl sice trochu pomalejší, ale s první nalezenou kostí to nabralo ty správné otáčky. Díky krátkým kapitolám se to opět skvěle četlo a tentokrát to bylo uvěřitelnější než Šelma, těším se na další knihy s Theo Crayem.

08.04.2019 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Sice byl konec lehce předvídatelný, ale nic to neměnilo na tom, že mě kniha chytla od první stránky až do konce. Už aby byl srpen a vyšel druhý díl!

02.04.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivý příběh, že kterého mi doslova běhal mráz po zádech, byla jsem znechucená a v noci měla zlé sny. Jo, myslím si, že to vše by měl dobrý psychothriller způsobovat. Rozhodně pět hvězdiček z pěti.

20.03.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

OMG! To bylo tak boží! ❤️ Chci ještě! Když jsem viděla českou obálku, tak jsem byla k celé knížce lehce skeptická, ale pak jsem četla samé kladné ohlasy a prostě jsem si to musela taky přečíst.. ale rozhodla jsem se počkat až na e-book vydání, protože tahat se s 500 stránkovou cihlou není nic pro mě. Doufám, že po tomto úspěchu se v Čechách vydají i další autorčiny knihy.. Protože tohle pro mě byla nejlepší knížka letošního roku. Tleskám a chci další knihu. Hned! :)

19.03.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Za mě je to jedno velké zklamání a ztráta času. Jak jsem byla u Není úniku napjatá, div že jsem si neokousala nehty na kost, tak tady se nic nedostavilo. Spíš mě celá knížka iritovala tím, jak je to přitažené za vlasy. Škoda, ale zase se utěšuji tím, že tohle je autorova prvotina i přesto, že u nás vyšla až jako druhá kniha. Doufám, že nějaká budoucí kniha bude stejně dobrá jako Není úniku.

11.03.2019 2 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Po trochu pomalejším začátku, kde hlavní hrdinka neustále přemýšlí nad minulostí a svými pocity začíná ten pravý thriller. Četla jsem a četla a najednou jsem zjistila, že jsou dvě v noci a já ráno brzy vstávám do práce. Tak moc mě to vtáhlo do děje. Něco Vám přijde, že tušíte, ale pak nastane úplně nečekaný zvrat. Takové čtení mám ráda a rozhodně doporučuji každému milovníkovi thrillerů.

25.02.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

V první řadě bych chtěla říct, že bych to nenazývala thrillerem, ale spíš rodinným dramatem s několika kostlivci ve skříni. Ale i přesto, že jsem čekala trochu jiný žánr, byla kniha velmi čtivá a svižná a dost často jsem se vžila do děje.

22.02.2019 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Tak tohle si zaslouží jednoznačně 5* z 5.
I když jsem docela velký čtenář, tak jsem nikdy nechápala, jak se dá přečíst kniha na jeden zátah.. A teď se mi to konečně stalo. Četla jsem a četla a když se mi chtělo čůrat, tak jsem stejně pořád četla, protože jsem se od toho prostě nemohla odtrhnout. Nutí Vás to se zamyslet, jak jednotlivá rozhodnutí změní život, ale evidentně vše co se stane, tak má být.
Myslím, že se Taylor Jenkins Reid dostala na seznam oblíbených autorů těsně za Colleen Hoover a to je co říct :)

14.02.2019 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Říká se, že se nemá kniha soudit podle obalu. Ale jen díky obálce jsem tuhle knihu objevila a musím říct, že to byl vážně moc milý příběh, u kterého jsem se chvílemi pitomě usmívala a neustále jsem přemýšlela, co bych si dala k jídlu. Protože po všech těch kulinářských zážitcích co čtete, prostě nejde jinak!

13.02.2019 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak tohle byla jízda od začátku až do konce!
Párkrát se mi stalo, že přestávám dýchat, jak některé scény prožívám. Je trochu předčasné toto říkat, když je teprve únor, ale tohle byla nejlepší krimi kniha, co jsem letos četla!

10.02.2019 5 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

To bylo tak hezky milý. Moje první kniha od autorky, ale rozhodně ne poslední. Úplně se z toho tetelím blahem :)

07.02.2019 5 z 5