Lenny.Wolf Online Lenny.Wolf komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Naprosto cute záležitost. Těším se na další pokračování s klukama

07.11.2019 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Chvíli mi trvalo se začíst, ale stejný problém jsem měla i s prvním dílem, ale jak se překlenula první část knížky, tak vše začalo dávat smysl a já se nemohla odtrhnout. Skvělá fantasy série, nemůžu se dočkat závěrečného dílu!!

07.11.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Strašně moc jsem se na tuhle knížku těšila a když jsem četla a četla, tak jsem byla zklamaná, že to se mnou nedělá to, co ostatní její knihy, kdy si je musím dávkovat, protože nechci, abych je dočetla tak rychle. Nevím jestli to bylo tímto tématem, ale tak nějak mi bylo jedno, co se tam děje. Pak přišlo posledních 40 stran a vše začalo dávat smysl a posledních 5 stran to celé zachránilo a dojalo i když ne tolik, jak jsem u jiných Colleniných knih zvyklá. Nicméně na 4* hvězdičky to stačí.

03.11.2019 4 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Tahle kniha je víc sladká než návštěva cukrárny, na druhou stranu zlepší náladu a neztloustnete :D Vážně hrozně cute sladká záležitost pro zlepšení nálady, kór v tomhle nehostinném počasí.

02.11.2019 5 z 5

Kniha, která vykouzlí úsměv na tváři, ale donutí i k zamyšlení. Je to takové hořkosladké...

28.10.2019 5 z 5

Jak mě překvapíš? Jak mě překvapíš? Sophie Kinsella (p)

Párkrát jsem se zasmála, ale víceméně to byla ztráta času. Takový slabý průměr, který hodnotím na 2,5*. Škoda.

17.10.2019 2 z 5

Vděk Vděk Delphine de Vigan

Moje první "odeonka" a hned za 5*. Velmi útlá kniha se silným obsahem, který vás donutí se zamyslet, dojme a rozhodně ještě chvíli bude vrtat v hlavě. Kniha nepotřebuje mít 500 stran, aby vás dostala. Určitě to nebyla poslední kniha, kterou jsem od autorky četla. I když, co se tak divím, de Vigan je prý vždy sázka na jistotu.

15.10.2019 5 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Mám pocit, jako by to byl komiks podle mého života :D

14.10.2019 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Já pořád nějak nevím, co si o tom myslet.. četlo se to skvěle, bylo to i lepší než Hračkář, ale prostě mi to přišlo celé hrozně přitažené za vlasy. Jsem zvědavá, s čím dalším přijde příště.

12.10.2019 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Sérii s Cormoranem Strikem miluju od doby, co vyšla první kniha. Každá další mi pak přišla lepší než předešlá a ani u Smrtící bílé to není jinak. I přes trochu děsivý počet stran jsem knihu přečetla ani nevím jak a je mi líto, že už je to za mnou a budu muset čekat bůh ví jak dlouho na další pokračování, které bych si přála okamžitě :D Začít knihu prologem, který navazuje tam, kde předešlý díl končil byl skvělý nápad. Vtáhlo mě to okamžitě do děje a nepustilo. Rozhodně si nemůžu stěžovat ani na větší množství pasáží ze soukromého života Strika a Robin, které jsou celkem kritizované. Pro mě to naopak bylo příjemné doplnění celé knihy, díky čemuž neměla kniha jediné hluché místo.
Rowlingová to prostě umí a já jí tleskám, protože napsat knihu, která má přes 700 stran, děj dává smysl a nenudí je vážně umění.

09.10.2019 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Popravdě nic moc jsem od téhle knížky nečekala i přesto, že jsem velký fanoušek Stranger Things a musím říct, že mě to příjemně překvapilo. Četlo se to pěkně svižně, děj zasazený do přelomu 60. a 70. byl super a jako osvětlení děje pro fanoušky seriálu to nemá chybu.

01.10.2019 4 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Velmi milá kniha, ve které se určitě nejedna knihomolka najde. Já se určitě v několika obrázcích 100% našla a zasmála se tomu

28.09.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

To bylo tak hezký a milý, úplně jsem se tetelila blahem. Přečetla jsem to na jeden zátah, že jsem se i zapomněla jít najíst a to je co říct. Dlouho mě nějaká romantická kniha tak neoslovila jako tato.

24.09.2019 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Na třetí pokračování s Lucem Callanachem jsem se moc těšila, bohužel jsem se tentokrát musela do čtení vyloženě nutit. Četlo se to snadno, ale neměla jsem chuť pokračovat, protože tentokrát mi dějová linka oproti předešlým dvěma knihám přišla slabá a nic mě netáhlo dál. Škoda, snad příště to bude zase lepší.

15.09.2019 3 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Žádné velké literární dílo to nebylo, ale jako rozptýlení od čtecí krize naprosto ideální :)
Hodnotím 3,5*/5*.

04.09.2019 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Většinou jsou ty druhé díly v sériích výplňové, ale tentokrát mi to nepřišlo. Pro mě to bylo mnohem čtivější a napínavější než první díl.

13.08.2019 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Nejhezčí romantická knížka, kterou jsem za poslední dobu četla!

29.07.2019 5 z 5

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

Vůbec jsem neměla v plánu tuto knihu číst, ale pak jsem ji viděla všude a samé kladné hodnocení, tak jsem se rozhodla ji také zkusit a udělala jsem dobře. Zajímavý YA thriller, u kterého jsem byla napjatá od začátku do konce a vůbec mě nenapadlo, kdo by ten záporák mohl být. Za mě tedy palec nahoru a je to pro mě nečekané překvapení, že by Cara mohla být tak dobrou autorkou.

28.06.2019 5 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Kniha, u které jsem se nahlas smála, fandila hlavní hrdince a nakonec mi naprosto nečekaně zlomila srdce...

15.06.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tak tohle byla jednoznačně nejlepší detektivka, co jsem četla. Čtvrtá opice byla skvělá, ale tohle to ještě předčilo. Jen ten konec.. teda pane Barkere, tohle se nedělá, jste krutější než sám Anson Bishop! :D

13.06.2019 5 z 5