Lennji Lennji komentáře u knih

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Neskutečná hloupost..Nedoporučuji, škoda peněz..Přečetla jsem jí za hodinu jízdy v buse..

28.02.2014 1 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Druhé pokračování je stejně napínavé, jako první díl..Hlavní hrdina postoupil o level nahoru a blíže k odhalení celé finty..V knize je spousta zajímavých věcí, které jsou popsány do detailu, jak ve skutečnosti vše vlastně je..my, jako uživatelé, vidíme jen tu konečnou verzi, ale co je za tím vším?? Neskutečně zajímavá a poutavá kniha, moc se těším na třetí díl!

28.02.2014 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Knihu jsem dostala jako dárek..ze začátku jsem jí moc nadějí nedávala, není to můj žánr..Ale jakmile jsem se do knížky začetla, nemohla jsem přestat!! Strhující děj a tak perfektně promyšlený, propracovaný, chytrý a geniální! Hned po přečtení jsem si koupila i druhý díl, který byl stejně perfektní a teď netrpělivě čekám na třetí.

28.02.2014 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Na tuto knihu jsem se těšila, po přečtení trilogie Game, Buzz, Bubble se stal autor mým oblíbeným. Ale tentokrát to nebylo úplně ono, něco tomu chybělo..to, co předchozí jeho knihy dělalo tak výjimečné..Hlavní hrdinka mi nebyla úplně sympatická, konec byl zajímavý a nečekaný ve finále to vcelku nebylo úplně zlé..

16.05.2018 4 z 5

Knihu jsem dočetla jen proto, že nemám ráda nedočtené a rozečtené knížky..Chtěla jsem ji odložit už u druhé kapitoly..Vůbec mi nesedl styl psaní, slovní spojení a obraty, skákání z jednoho tématu na druhé, nic mi to nedalo, nepřišla mi ničím zajímavá a opravdu bych ji doporučila jen těm, co nechtějí při čtení moc přemýšlet a chtějí si odpočinout u tenké knížky, kde je jedna kapitola na stránku a půl..

22.04.2018 2 z 5

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

Šlo to..dobrý nápad s kriminální zápletkou, trošku to tu erotickou tématiku potlačilo a nebylo to na jedno brdo :-) těším se na třetí díl, kde se dozvím, jak to vlastně všechno dopadne..

15.10.2014 2 z 5

Úspěšná smolařka Úspěšná smolařka Meg Cabot

Šlo to..Lizzie bych ale ve většině případů zabila..byla tak hloupoučká a naivní..psáno sice s humorem,ale mě to rozčilovalo..

24.09.2014 2 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Příjemné čtení, zamotané příběhy hlavních hrdinů a situace, do kterých bych se nikdy nechtěla dostat :-) Naštěstí vše skončí happy-endem

19.09.2014 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kniha přečtená za 2 dny. Nejdřív jsem si musela zvyknout na spisovatelštin styl a ironický humor a když jsem se přes to přenesla, kniha se dala zvládnout. Romantika s nádechem detektivky, velký a silný hrdina, kterého by chtěla mít každá doma. Fajn knížka na oddychové večery.

02.09.2014 3 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Příjemné čtení, takové oddychové, v půlce to nabralo spád a bylo to zajímavé, čekala jsem, jak to dopadne a taková možnost mě vůbec nenapadla :-) I když mi Becky lezla dost na nervy svojí naivitou a hloupostí, dalo se to zvládnout..aspoň vím, jaká matka nikdy nebudu :-D

15.07.2014 3 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Nebylo to špatné, ale konec teda přišel v ten nejnevhodnější okamžik :-( Bude další díl?

02.06.2014 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Ze začátku mě příběh moc nenadchl..nelíbila se mi oslovení jako Holubička, Holu, Malá, bylo to dost přitažené za vlasy a pochybuju, že by se reálně takhle nějaký chlap choval..Připomínalo mi to spousty jiných knih, ve stylu Počkám na tebe nebo Easy. Tak v půlce knihy se to ale rozjelo a bylo to i celkem zajímavé čtení, u kterého jsem byla zvědavá, jak vše dopadne..Nakonec jsem z knihy měla dobrý pocit a mohu doporučit těm, co nechtějí nad dějem moc přemýšlet a co mají rádi takové slaďárny, jako už výše zmíněné knihy..

21.05.2014 4 z 5

Návrat ke slávě Návrat ke slávě Katie Price

Krásné a romantické čtení, tentokrát ze života zpěvačky Eden, jak se ze dna posouvá nahoru na výsluní a o tom, že se nedá nikomu a nikdy věřit a že je někdy i slavná hvězda dost naivní..U Katie Price snad není nic, co by se jí nepovedlo a opět nezklamala :-) Doporučuji

15.05.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Šlo to..Markétino chování po návratu do Prahy jsem absolutně nepochopila, chovala se jak malá holka a pořád utíkala, místo toho, aby se k situaci postavila čelem a nějakým způsobem to s ním probrala..Kniha mohla být delší, takhle jsem jí měla přečtenou během jednoho dne..Neurazí, ale ani nenadchne..

18.04.2014 3 z 5

Sladký život Sladký život Katie Price

Opět další krásná kniha od Katie Price..Četla se rychle, příjemně, děj mě úplně pohltil, dokázala jsem číst do půlnoci a hned ráno se na knihu opět vrhla, abych věděla, co nového u Angel, Cala a Nathana :-) A nezapomněla se tam objevit ani drobná "kriminální" zápletka, na které jsme u Katie Price už zvyklé..Opravdu úžasná a romantická knížka, doporučuji

18.03.2014 5 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Zajímavé..Nemělo to skoro žádný vedlejší děj, nebo příběh, vše se odehrávalo v posteli, ve sprše nebo v chrámu rozkoše..celá kniha jen o sexu a submisivitě..nevěřila jsem, že se to dá zvládnout napsat..ale dá :-) A dokonce se to i celkem dalo číst..oddechovka, žádné přemýšlení..

10.03.2014 3 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Bohužel zklamání..Děj z dob minulých, ve stylu Královny Sisi, mě moc neohromil..Nudné pasáže, starobylá mluva..Čekala jsem od knihy více..Jednou přečtená a uložená v zadní části knihovny..

28.02.2014 2 z 5

Crystal Crystal Katie Price

Opět moc hezké, příjemné a nenucené čtení, nezklamala

28.02.2014 4 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Krásná, čtivá, romantická knížka se zajímavým dějem, nemusíte u toho moc přemýšlet, vhodná nejen v období Vánoc :-)

28.02.2014 4 z 5